Stomatolog z 16-to letnim stażem pracy. Pomaga pacjentom z szerokim wachlarzem potrzeb stomatologicznych, zapewniając im piękny uśmiech. Świetnie i chętnie dogaduje się z dziećmi, dzięki czemu stanowią one dużą część jej pacjentów.

Prywatnie mama trójki chłopców, perfekcjonistka i estetka, uwielbia swój zawód, żeglarstwo, narciarstwo, jazdę rowerem oraz przyrodę.

Znajomość języków obcych:
- j. angielski

To rewelacyjna lekarka. Nie tylko dla moich dzieci. Leczy całą moją rodzinę. Profesjonalna, szybka i co najważniejsze nie wracamy z reklamacjami. Polecam.

To godna polecenia dentystka: leczę u niej zęby już od lat. Jest precyzyjna, dokładna, a przy tym delikatna, nie czuję nachalności jej ruchów w jamie ustnej co zawsze zrażało mnie do innych stomatologów. Poza tym "ratuje zęby" nie naciąga mnie na zbędne zabiegi. Jak trafiłam do niej 8 lat temu, mój stan zębów był fatalny obecnie wskakuje na fotel dr Natalii raz na pół roku na zwykłą kontrolę. Moje dzieci nie boją się wizyt u Pani dr. Mąż też zaufał jej fachowemu oku. Jest naprawdę ok!

Pani doktor działa szybko i sprawnie ; ) Jest bardzo dokładna i ząb po zrobieniu ma klasę, z każdej strony ślicznie oszlifowany ; >

Pani doktor działa szybko i sprawnie ; )

Zdecydowanie polecam Panią doktor zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Fachowa, profesjonalna, kompetentna obsługa pacjenta. Bardzo cierpliwa i wyrozumiała - wiem bo jestem bardzo wymagającą pacjentką. Pani doktor uratowała mój ząb kiedy inni spisali go na straty i od tamtego dnia( a było to kilka lat temu) chodzę wyłącznie do niej i nie zmienię stomatologa. Ponadto chodzą do Pani doktor moi dwaj synowie bez strachu, bez stresu z usmiechem na twarzy. POLECAM!

Kiedyś mama zapisała mnie do tej pani doktor i przyznam się, że szedłem tam niechętnie, bo wszędzie się mówi, że stomatolodzy są straszni, ale podczas wizyty śmiałem się tak bardzo, że aż pani Natalia musiała przerwać pracę, a po tej wizycie uważam, że nie należy się bać stomatologa ;)

Pani doktor Natalia to wspaniała, serdeczna dentystka. Najpierw wyleczyła wszystkie zęby moim dzieciom (4 i 8 lat) bezstresowo i niezwykle sprawnie, później ja się do niej zapisałam i na własnym zębie o jej fachowości mogłam się przekonać. Ząb, który był bardzo zniszczony zostałcierpliwie i cudownie pięknie odbudowany!!!! Polecam wszystkim!!!

Pani doktor Natalia to wspaniała, serdeczna dentystka.
Polecam wszystkim!!!