lekarz Natalia Soroka

1,5
1,6
1,5
1,6

Strach przy pani doktor cokolwiek powiedzieć. Już od samego wejścia widać że pani jest tam chyba za karę. Dziwiłam się jak te miłe panie pielęgniarki wytrzymują z panią doktor. Podważanie kompetencji innych lekarzy, sugerowanie że skoro mnie boli to muszę być bardzo wrażliwa .. zastanawiające, że mimo tylu negatywnych opinii pani nadal tam pracuje, a co gorsza w ogóle nie zmienia swojego podejścia ..

Pani doktor porazka,szkoda ,że wczesniej nie przeczytałem opinii o niej, pani doktor bardzo nieuprzejma nic nie da powiedzić,miałem ciało metaliczne w oku po jednej minucie grzebania w oku igłą stwierdziła ,ze tyle mi wystarczy bo za bardzo ruszam okiem.Profesjonalizm zerowy,nie mówiąc o podejściu do pacjenta ,nie polecam.No chyba ,ze do wypisywania recept.

Kompletne nieporozumienie. Ta pani nie powinna pracować jako lekarz. Wczoraj odnowiła mi się uszkodzenie siatkówki byłem po skierowanie do szpitala ale pani lekarz akurat miała wolne mimo że na stronie przychodni nic o tym nie pisano.. Dzisiaj rano nie przyjęła mnie tłumącząć szczegółowo procedury które mnie obowiązują gdy zachoruje. ŻENADA

Wszystkie opinie jakie się tu ukazały oprócz tych pozytywów są prawdziwe. Wizyta moja to jakieś totalne nieporozumienie. Pani doktor nie da nic sobie powiedzieć ,przerywa. Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem. Każda próba powiedzenie czegokolwiek tej Pani kończyła się przerywaniem z jej strony. Zgłosiłam się po okulary gdyż poprzednie się bardzo zarysowały. Ale Pani z góry zawyrokowała że pacjenci często noszą stare okulary i przychodzą po nowe chociaż poprzednie dobra. Próbując Pani wytłumaczyć że już tak mi się zrysowały to Pani doktor zakładając szkła takie jak miałam wypisane w 2020 wypisała mi receptę. Po za tym nawet gdy próbowałam poprawić maseczkę to zwróciła mi uwagę abym dała sobie spokój już z tą maseczką. KPINA i jeszcze raz kpina. Pani pomyliła zawody. Gburowata i żeby nie użyć innych opinii. Proszę mi wierzyć jestem schorowana po wielu operacjach. Byłam w różnych szpiatlach i przychodniach w 90% procentach wspaniali lekarze ale P. Natalii w jej arogancji nikt nie pobił

Pani doktor niestety już kolejny raz mnie rozczarowała. W placówce na NFZ Nie przeprowadza żadnych wnikliwych badań, właściwie to nie wiem co tam robi... Nic mi nie pomogła tylko zepsuła humor.

Po wizycie jestem bardzo rozczarowana, pierwszy raz spotkałam się z takim lekceważącym, arogancim, nieuprzejmym zachowaniem. Nie słucha co mówi do niej pacjent, ciekawe czy przy wizycie prywatnej też tak traktuje pacjentów...

Pani Doktor bardzo profesjonalna i rzeczowa. Przeprowadziła wywiad ogólny, wykonała szczegółowe badania, wszystko zrozumiałe wytłumaczyła przy czym była bardzo miła i uprzejma.

Pani bardzo nieuprzejma. Brak komunikacji z pacjentami. Niektóre komentarze, nie na miejscu. Pani bardzo nieuprzejma. Brak komunikacji z pacjentami. Niektóre komentarze, nie na miejscu.