lek. dent. Natalia Stepanów

She is perfect dendist . She did unique treatment of my teeth and has very professional technique. I feel very comfortable. I am very glad to choose her as a dendist . Thank you so much for your caring. Highly recommend her

też byłem u tej pani w ums i powiem tylko tyle ta pani powinna zająć się czymś innym niż stomatologia bo to jest śmieszne ;)

Nie kwestionuje wiedzy i doświadczenia, ale totalnie brak podejścia do małych dzieci. Nie umie dziecku wytłumaczyć, mówi podirytowanym podniesionym głosem z pretensjami, wręcz jakby mogła to by krzyczała. Do 4 letniego dziecka mówiła tak jakby dziecko miało co najmniej 10 lat. To była pierwsza wizyta tego dziecka, dziecko wystarczyła, nie chciało współpracować, dziecko po wyjściu z gabinetu płakało że stresu. Dziecko w domu powiedziało mi ze to był koszmar i czy wszystkie dentystki są takie same, odpowiedziałam że absolutnie nie, że ta była najgorsza, że mieliśmy pecha że na nią trafiliśmy. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że ta pierwsza wizyta nie zostawi blizny w pamięci dziecka na całe życie, wszak nie tak powinna wyglądać wizyta malucha u stomatologa. Dla dzieci absolutnie nie polecam.