Natalia Wiśniewska

Psycholog

W dzikim świecie, w którym każdy może być coachem, terapeutą, doradcą, Pani Natalia jest spokojną wyspą w oceanie nic niewartych, samozwańczych specjalistów. Dzięki Pani Natalii moje życie stało się lżejsze. Bardziej rozumiem i siebie, i życie, które toczy się wokół mnie. Pracujemy razem już prawie rok, więc myślę, że mogę być wiarygodnym źródłem. Nie mogłam trafić lepiej. Spokój, ogromna wiedza, zaangażowanie Pani Natalii, pozwalają mi burzyć kolejne mury nierozumienia. Czuję, jakbym się narodziła na nowo. Gorąco polecam każdemu, kto potrzebuje naukowego źródła aby poukładać swoje życie i myśli. Dziękuję i proszę o więcej.

Bardzo dobry psycholog wnika w sytuacje,wrażliwa na problemy drugiego człowieka.Stara się pomóc znależć wyjście z sytuacji.

Kompetentny, wykształcony psycholog. Ma bardyo duże doświadczenie. Oddana swojej pracy i pacjentom. Nienaganna pod względem moralnym. Oby takich lekarzy było jak najwięcej.