lekarz Natasza Hładuń

Psychiatra

Na wizycie okazało się że Pani Doktor ma już informacje o moim dziecku zdobyte z oddziału dziennego, co było miłym zaskoczeniem. Postawiła dziecku trafną diagnozę oraz wytłumaczyła działanie leku który wcześniej został zapisany mojemu dziecku pozostawiając decyzję nam czy chcemy go stosować. (w naszym wypadku nie jest konieczne podawanie leku ale może w pewnym stopniu ułatwić funkcjonowanie). Takiego podejścia potrzebowaliśmy i jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna. Polecam bo to sympatyczna i rzetelna osoba.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Bogatynia"?

Krótka 9
59-920 Bogatynia
Langiewicza 20 (Delta) lok. 9
59-900 Zgorzelec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki
7-mej Dywizji 12
59-800 Lubań