lekarz Natasza Pałamarz

2,7
2,7
2,5
2,6

Pani bardzo nieprofesjonalna, nie potrafi się normalnie odzywać do pacjenta. Swoje kompleksy i problemy w domu odreagowuje w pracy. Jak chcecie mieć dobre doświadczenia z tą lekarką to najlepiej nie wchodzić do gabinetu i unikać ja na ulicy.

Najlepsza, najbardziej cierpliwa i kompetentna Pani Doktor. Uprzejma i taktowna. Z uwagą wysłuchuje pacjenta, dokładnie i kompleksowo podchodzi do stawiania diagnozy i zastosowania leków. Oby takich lekarzy było więcej

Kobieta, bo nie mogę napisać lekarz nie potrafiła mnie zdiagnozować, mimo że o mojej przypadłości można było wyczytać w internecie. Na moją prośbę o osłuchanie otrzymałem odpowiedź, że to nie ma sensu bo "mogę co najwyżej stwierdzić, że ma pan płuca i serce"

Lekceważenie pacjenta opanowane do perfekcji, totalna ignorancja pacjenta, gdzie występują duszności, problemy z oddychaniem, ból w klatce piersiowej i krwotok z nosa, odmowa wypisania skierowania na badania - jedynym zaleceniem jest odpoczynek i jedzenie warzyw i owoców. Cytuję "jeżeli na rtg by wyszły jakieś zaciemnienia albo coś podobnego to co z tego przecież po covidzie tak może być i nic się z tym nie zrobi więc po co wiedzieć"

Witam serdecznie,pani Natasza ma przede wszystkim wielkie powołanie i serce do zawodu jaki wykonuje,osoba która emanuje empatią i zrozumieniem.Z mojego osobistego doświadczenia mogę powiedzieć,że ten lekarz posiada instynkt poparty doświadczeniem, w przypadku mojego schorzenia pani Natasza przewidziała bardzo trafnie od samego początku iż nie jest to dokładnie ta choroba,a muszę dodać,że wyglądało to bardzo poważnie i trwało wiele miesięcy.Ja osobiście nie wyobrażam sobie ewentualnej kolejnej wizyty u innego lekarza.Nie rozumiem i jest mi bardzo trudno uwierzyć w niektóre komentarze na jakie się tutaj natknąłem,nie jest to możliwe aby były napisane przez realnych pacjentów,one są irracjonalne w stosunku do osoby pani Nataszy

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie na temat pani doktor. Jestem nauczycielem dyplomowanym z 32 letnim stażem zawodowym, cieszącym się wzorową opinią wśród rodziców, współpracowników a przede wszystkim dzieci. Spełniam się zarówno w życiu zawodowym jak i rodzinnym, a p. Doktor sugeruje że powinnam sobie zrobić test Becka (skala depresji), a przyszłam na wizytę z bolącym gardłem i chrypką. Wizyta ta zostanie na długo w mojej pamięci ponieważ jeszcze nikt nigdy nie potraktował mnie tak jak pani doktor... zdecydowanie odradzam wizyty u tej lekarki.

Pani bardzo chamska, niekulturalna wobec pacientow. Nie ma szacunku nawet wobec starszych osób, nie ma pojęcia jak powinien zachować się kulturalny człowiek nie wspominając już o lekarzu. Zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontakt z tą Panią.

Pani bardzo chamska, niekulturalna wobec pacientow.

Lekarka beznadziejna ona wcale nie potrafi leczyc a do tego bezczelna opryskliwa i niemila nie powinna miec kontaktu z ludzmi. Odradzam.

Odradzam beznadziejna lekarka przepisuje tylko mase lekow glownie tych ktore aktualnie leca w reklamach pomimo tego ze nie potrafi postawic diagnozy. Bylam u niej 2 razy i byla to jakas kompletna porazka juz sie od niej wypisalam. Co ide do przychodni Safmed do ortopedy to jakos do niej pacjentow wcale nie ma to chyba o czyms to swiadczy. Serdecznie odradzam.

Pani doktor podczas wizyt zawsze uśmiechnieta i przyjazna az miło wejść do gabinetu.Zleca bezproblemowo koniczne badania a przy komplikacjach z marszu bierze pod skrzydełka .Otwarta na pytania szczegôłowo odpowiądając na nie.Świetnie stawia diagnozę,kompetentna i ciepła. Polecam z czystym sumieniem !