lekarz Nawara Grażyna

Pediatra

3,9
3,7
3,7

jak najbardziej polecam Pania Doktora. Przyjmuje na wizyty bez umawiania. Wypisuje skierowania. Podejscie tez fajne, zażartuje i wszystko na nfz.

Wspaniała lekarka, podchodzi kompleksowo do pacjenta, mojego synka zbadała od stóp do głowy, co pozwoliło nam uchronić się nie tylko od choroby nefrologicznej ale i z innej "dziedziny",czasu dla pacjenta nie odmierza na zegarku, poświęca go tyle ile trzeba, podchodzi indywidualnie, łapie szybko kontakt z dzieckiem co pozwala na przeprowadzenie wizyty bez krzyku i płaczu, wszystko tłumaczy do czasu aż sama zauważy że rodzic już zrozumiał i rozwiązała wszystkie wątpliwości a nie tylko na słowo "rozumiem" - sama musi w to uwierzyć, odpowie na każde pytanie zadane przez rodzica, nic nie pozostawi milczeniem, naprawdę wspaniały lekarz godny polecenia

Lekarka w bardzo przystępny sposób i wyczerpujący informuje rodziców w szpitalu o podjętym leczeniu i jego efektach.Kompleksowo traktuje terapię,zalecając wizyty u specjalistów.Bardzo sympatyczna w kontakcie z dzieckiem i rodzicami.Polecam!

Pani Doktor okazała sie niekompetentna i nieelastyczna w sposobie diagnozowania pacjenta. Nie brała pod uwagę nowych pojawiających sie w trakcie hospitalizacji objawów, a konieczne badania zleciła dopiero po naciskach z naszj strony i po tym gdy inny lekarz z ktorym sie skonsultowalismy by zasiegnac drugiej opinii telefonicznie potwierdził ze takie badana powinny byc zrobione. Przy 39 C gorączki u miesięcznego dziecka leczenie włączyła dopiero po naciskach (okazało sie ze antybiotyk był absolutnie konieczny i dalsze czekańie zagrazaloby życiu dziecka). Rodziców dziecka traktuje jak nic nie wierzących głupcow, a na zasięgnięcie ...

Rodziców dziecka traktuje jak nic nie wierzących głupcow, a na zasięgnięcie przez nas opinii innego lekarza zareagowala bardzo emocjonalnie i niedojrzale, sugerując ze poinnismy zasięgnąć porady psychiatry, bo mamy stany paranoiczne, co tylko zwiększyło stres którego było i tak mnóstwo przez ciężki stan dziecka.

Pani doktor Nawara, jest bardzo dobrym lekarzem!!!jest bardzo rzeczowa, podchodzi indywidualnie do każdego przypadku, odpowiada na wszystkie pytania rodziców, naprawdę wspaniały lekarz. Polecam. Od niedawna przyjmuje w Poradni Nefrologicznej dla Dzieci przy ulicy Chrobrego 16 A lok.2, na NFZ (bez kolejki)!!!

Miałam bardzo nieprzyjemne spotkanie z dr na dyżurze w LUX MEDZIE. Zero podejścia do dzieci, na płacz dziecka reagowała nerwowo. Każde pytanie dot. zdrowia córki kończyło się zdawkową, niekonkretną odpowiedzią. Do momentu spotkania mojej córki z dr, mała uwielbiała wizyty lekarskie w gabinecie swojej pediatry, niestety po ostatniej NIEPRZYJEMNEJ wizycie, córcia nie daje się zbadać. Tacy lekarze powinni zmienić specjalizacje, z dala od dzieci!!!

Byłam na wizycie i jestem b.zadowolona. Mila duzo wyjasnia , ma b.dużo pacjentów. Przyjmuje nawet bez umawiania jak tego dziecko wymaga. Robi badania. i szybko diagnozuje małych pacjentów. b.polecam

Byłam z dzieckiem w nowootwartym gabinecie nefrologicznym przy ul. Chrobrego. Krótkie terminy. Pani doktor sprawia wrazenie rzeczowej,kompetentnej, tłumaczy istotę schorzenia. łatwo nawiazuje kontakt z dzieckiem.Szczerze polecam.

Jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor, uśmiechnięta, miła, wytłumaczy, kieruje na badania. Fajnie nawiązuje kontakt z dzieckiem. Mój Adaś jak jest chory, to tylko do dr.Nawary

Bardzo fajna i mądra Nasza Pani Doktor!Jestem z moim synkiem pod jej opieką od 4lat.Polecam wszystkim mamom, bardzo nam pomogła bardzo dobry pediatra i nefrolog dziecięcy.