lekarz Nawara Grażyna

Pani doktor Nawara, jest bardzo dobrym lekarzem!!!jest bardzo rzeczowa, podchodzi indywidualnie do każdego przypadku, odpowiada na wszystkie pytania rodziców, naprawdę wspaniały lekarz. Polecam. Od niedawna przyjmuje w Poradni Nefrologicznej dla Dzieci przy ulicy Chrobrego 16 A lok.2, na NFZ (bez kolejki)!!!

Wspaniała lekarka, podchodzi kompleksowo do pacjenta, mojego synka zbadała od stóp do głowy, co pozwoliło nam uchronić się nie tylko od choroby nefrologicznej ale i z innej "dziedziny",czasu dla pacjenta nie odmierza na zegarku, poświęca go tyle ile trzeba, podchodzi indywidualnie, łapie szybko kontakt z dzieckiem co pozwala na przeprowadzenie wizyty bez krzyku i płaczu, wszystko tłumaczy do czasu aż sama zauważy że rodzic już zrozumiał i rozwiązała wszystkie wątpliwości a nie tylko na słowo "rozumiem" - sama musi w to uwierzyć, odpowie na każde pytanie zadane przez rodzica, nic nie pozostawi milczeniem, naprawdę wspaniały lekarz godny polecenia

Wspaniały lekarz. Przyjmie nawet bez kolejki Rzeczowa, zawsze wytłumaczy. Serdecznie polecam

Ta wizyta dla mojego dziecka byla koszmarem! Nie polecam!

Ta wizyta dla mojego dziecka byla koszmarem! Nie polecam!

Bardzo rzeczowa, kompetentna, łatwo nawiązuje kontakt z dzieckiem,uprzejma, budzi zaufanie. Prowadzi moje dziecko kilka lat. Dobry pediatra i nefrolog. Polecam.

Wyniosła, traktuje matki dzieci jak głupie, mało wiedzące gąski (swoich prywatnych pacjentów traktuje lepiej). Jej diagnoza stanu zdrowia dziecka nie pokrywa się z diagnozą innych lekarzy. Nie słucha, z góry wie lepiej i z góry traktuje. Jej zachowanie wywołuje dodatkowy stres - jakby tego przy chorobie dziecka było mało...