dr n. med. Nebi Sherkaweydr n. med. Nebi Sherkawey - zdjęcie profilowe

dr n. med. Nebi Sherkawey

Okulista

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Okulistyki w/w uczelni oraz w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Szpitala w Aarhus (Dania). Autor pracy doktorskiej z zakresu neurookulistyki. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem wad wzroku oraz ich korekcją. Posiada duże doświadczenie w leczeniu przedniego i tylnego odcinka oka, w tym w leczeniu zaćmy i jaskry.

Wspaniały, konkretny i uprzejmy lekarz. Na moje szczęście trafiłam do Pana Doktora po wcześniejszej złej diagnozie u innego lekarza. Pan Doktor dobrał odpowiednie leki, po których od razu nastąpiła poprawa. Oby więcej takich lekarzy. Bardzo polecam i będę polecać :)

Wspaniały lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy. Potrafi wysłuchać pacjenta, nie tylko leczy ale doradza. Byłem u kilku okulistów ale żaden inny nie tłumaczył tak dokładnie. Mam do niego pełne zaufanie. I ta świetna atmosfera którą tworzy - zawsze gdy wychodzę z gabinetu świat wydaje się bardziej sympatyczny.Ma powołanie.Lekarz z duszą. Polecam każdemu kto ma kłopoty z oczami.

Wspaniały lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy.

Bardzo dobry specjalista, o dużej wiedzy i wyjątkowo ciepłym podejściu do pacjenta. Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem po wizycie u niego. Takich właśnie lekarzy potrzebujemy! Pacjentka z Poznania.

Mam szczęcie być pacjentem dr Nebi Sherkawey! Jest nie tylko bardzo profesjonalnym lekarzem, ale i osobą o ujmującej osobowości. Ponad wszystko ma na względzie dobro pacjenta. Oby takich lekarzy było jak najwięcej w Polsce! Bogumiła G. z Wrocławia

Bogumiła G. z Wrocławia

Była u niego moja teściowa. Wyjątkowo miły , uprzejmy ale co najważniejsze kompetentny i zaangażowany. Zlecił potrzebne badania, o które zazwyczaj trzeba się prosić lekarza. Bardzo stara się pomóc. Profesjonalista w każdym calu. Tym większy plus , że wizyta była z NFZ. Ja też się do niego wybieram.

Świetny fachowiec i przemiły człowiek. Szczegółowo bada podczas każdej wizyty. Postawił u mnie właściwa diagnozę bardzo szybko, mimo, że wcześniej byłam już u kilku okulistów i dotychczasowe leczenie nic mi nie pomogło, a może wręcz zaszkodziło... Naprawdę polecam!

Wzór lekarza,życzyłabym sobie aby to, co prezentuje ten lekarz stało się normą.

Wzór lekarza,życzyłabym sobie aby to, co prezentuje ten lekarz stało się normą.