dr n. med. Nedal Aidi

Ortodonta

Bardzo dobry lekarz. Świetne podejście do pracy, czuć, że robi to z pasji. Wielka wdzięczność za poświęcony czas i bezproblemowość rozwiązań. Ceny faktycznie duże, ale to inwestycja w siebie! Bardzo dobra inwestycja!

Wnuczka nosiła aparat przez 2 lata, gdy później zobaczyłam wcześniejsze zdjęcia nie mogłam uwierzyć! Jestem zachwycona! Polecam wszystkim!

Bardzo dobry ortodonta. Leczy mnie, za tydzień mam zdejmowany aparat, już się nie mogę doczekać. Efekt leczenia więcej niż zadowalający. Leczył wcześniej mojego męża, a córka jest następna w kolejce. Nosiłam aparat prawie 2 lata,przy okazji wyleczyłam zęby u dr Agaty (bardzo kompetentna)w klinice Orto Aidi. Bardzo miły i kompetentny personel. Profesjonalne podejście od momentu przyjęcia, robienia zdjęć, dokumentacji, rozmowy, tłumaczenia co będzie się robić itd. Klinika na poziomie światowym warta swojej ceny. Gorąco polecam

Wszystko super i bardzo kompetentnie ,ale ceny jak na Nowy York ,sorry bardzo nieprzewidywalne i niebotyczne ....

SUPER LEKARZ FACHOWO PODCHODZI DO SPRAWY JEST SYMPATYCZNY WIDAĆ ,ŻE MA OGROMNE DOŚWIADCZENIE POLECAM 100%