Nefrolog

- 292 lekarzy
Warszawa Nefrolog lekarz Ewa Ważna - Jabłońska

lekarz Ewa Ważna - Jabłońska

Nefrolog, Internista

liczba opinii: 2

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz z powołaniem .Żaden z lekarzy nie zajął się mną tak jak Pani doktor.Bardzo wnikliwie zapoznała się z moją chorobą nerek i po paru tygodniach znalazlam się w szpitalu celem ustalenia dalszego leczenia.Jest szalenie miła i bardzo kompetentna.Takich lekarzy trzeba nam więcej,żeby chory mogł calkowicie powierzyć swoje życie w Ich ręce.Lekarz godny największego uznania.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Krystyna Bijak

Nefrolog, Internista

liczba opinii: 36

Gabinet lekarski

51-113 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Trafiłam na konsultacje do Pani doktor do przychodni Medix. Pani doktor to b. dobry lekarz, życzliwa, uśmiechnięta, z zainteresowaniem wysłuchała historii mojej choroby. Widać, że interesuje się pacjentem i na wizycie poświęca dużo czasu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości i bardzo mnie uspokoiła. Można się do niej zgłosić z każdym problemem i nie odeśle nikogo z kwitkiem.
Opinia dodana przez: Gość

dr n. med. Aurelia Morawiec-Knysak

Nefrolog dziecięcy

liczba opinii: 33

Katedra i Klinika Pediatrii
Zabrze,ul.3-go Maja 13-15
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 4,6/5
Jeśli ktoś kiedyś pokusiłby się o profil lekarza idealnego, dr Morawiec wpasowałaby się weń znakomicie. Trzeba mieć ogromne i ciepłe serce i jeszcze większe powołanie, żeby mieć takie podejście do każdego pacjenta, żeby tak fantastycznie podtrzymywać na duchu rodziców, żeby z takim zaangażowaniem leczyć i opiekować się małymi pacjentami, jak właśnie robi to dr Morawiec. Oddanie naszego dziecka pod jej opiekę to jedna z najlepszych decyzji w naszym życiu. Jest ...
Opinia dodana przez: aps

dr n. med. Bogusław Karpowicz

Pediatra, Nefrolog

liczba opinii: 23

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

wizyta już od 150
Średnia ocen: 4,5/5
U tego lekarza byliśmy kilka razy z dzieckiem ze skierowaniem z NFZ. W połowie drugiej już wizyty lekarz oświadczył iż najlepiej jak przyjedziemy do jego prywatnego gabinetu, który mieści się w Trójmieście (125 km od naszego miejsca zamieszkania) i dał nam swoją wizytówkę. Miły, ale wyrachowany lekarz, który kasuje wypłatę z NFZ i niezbyt się przykłada do leczenia, a przy tej okazji nagania sobie pacjentów do swojego prywatnego gabinetu. Natychmiast ...
Opinia dodana przez: Mariano

dr n. med. Justyna Matulewicz-Gilewicz

Nefrolog

liczba opinii: 22

Gabinet
Wierusza-Kowalskiego 17
16-400 Maniówka, Suwałki

Średnia ocen: 3,4/5


Hmm......czytam opinię na forum już chyba setny raz i zastanawiam się
kto je pisze,bo na pewno nie długoletni pacjenci Pani Doktor.

Jako długoletni pacjent uważam, iż mam prawo, a wręcz obowiązek napisać, czy mówić o
sobie,że mam sporą wiedzę na temat suwalskiego nefrologicznego
środowiska lekarskiego,oraz bolączkach i tragediach osobistych
niektórych pacjentów ,również tych którzy już od nas odeszli!!!!

Nie chciałabym zostać odebrana jako osoba, ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Grażyna Cebula-Kubat

Nefrolog dziecięcy

liczba opinii: 22

Gabinet

Częstochowa

Średnia ocen: 3,1/5
Mój syn urodził się w 2008 roku z wadą nerki i refluksem przewodu moczowego, trafiliśmy przypadkiem do Pani Dr Kubat do szpitala na Parkitce, dzięki tej Pani nasz Kubuś jest teraz radosnym dzieckiem,a my nie martwimy się o jego stan zdrowia, nie naciągała nas na wizyty prywatne, skierowanie do Warszawy do Centrum Zdrowia Dziecka dała bez problemu, wszystko powiedziała, skierowała gdzie trzeba, wytłumaczyła co i jak, nawet jak syn miał ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr hab. n. med. Jan Duława

Nefrolog, Internista

liczba opinii: 21

Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Jan Duława
Kościuszki 42
Katowice

Średnia ocen: 3,3/5
Pan Profesor, to niezwykle wrażliwa i uduchowiona osoba. Kilkukrotnie przebywałam na jego oddziale i zawsze, gdy prosiłam o rozmowę znajdował dla mnie czas i udzielał wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Zawsze też traktował mnie podmiotowo i z dużą empatią słuchał tego, co mam do powiedzenia. Nie szufladkuje pacjenta pod względem tego, jaki wykonuje zawód. Dla niego liczy się to, jakim pacjent jest człowiekiem..
Pan Profesor, to nie businessman dla którego ...
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Sławomir Olszewski

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

liczba opinii: 20

CM LIM

Warszawa

Średnia ocen: 4,1/5
''Problem polega na tym, że nie jestem przekonana, że te wszystkie badania, które zleca są konieczne. Faktycznie diagnostykę poleca i tłumaczy, ale u mojego dziecka wyniki badań są dobre a mimo to zaleca bardzo inwazyjną diagnostykę (najpierw scyntygrafię z użyciem izotopu molibdenu a teraz urografię czyli kontrast podany przez cewkę moczową i zdj. rtg. Mam wątpliwości czy to nie przesadne obciążanie dziecka po to tylko żeby zbadać coś, co być ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Bożena Lęcznar

Pediatra, Nefrolog

liczba opinii: 18

Gabinet
Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Średnia ocen: 4,9/5
Pani doktor okazuje autentyczną troskę o pacjenta i zrozumienie dla rodziców. Skrupulatnie bada, tłumaczy wyniki, uspokaja, jest opanowana. Jest bardzo pomocna. Czuliśmy, że nasz synek jest w dobrych rękach. Oby jak najwięcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anonim

Agata Korzeniecka-Kozerska

Nefrolog

liczba opinii: 18

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Średnia ocen: 2,0/5
Wczoraj byłam z córeczką u pani doktor i w porównaniu co niektórzy tu piszą było na odwrót... Bardzo miła pani z bardzo dobrym podejściem do dzieci, wszystko wytłumaczyła. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Paulina


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat