Nefrolog

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A

Polecam Pana doktora , super podejście do dziecka, szczegółowy i dociekliwy. Super lekarz. Mój synek bardzo go polubił mimo stresu związanego z pobytem w szpitalu, który generalnie na 2 gi dzień minął .
Opinia dodana przez: Mikołaj

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

U tego lekarza byliśmy kilka razy z dzieckiem ze skierowaniem z NFZ. W połowie drugiej już wizyty lekarz oświadczył iż najlepiej jak przyjedziemy do jego prywatnego gabinetu, który mieści się w Trójmieście (125 km od naszego miejsca zamieszkania) i dał nam swoją wizytówkę. Miły, ale wyrachowany lekarz, który kasuje wypłatę z NFZ i niezbyt się przykłada do leczenia, a przy tej okazji nagania sobie pacjentów do swojego prywatnego gabinetu. Natychmiast ...
Opinia dodana przez: Mariano

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Gabinet lekarski

51-113 Wrocław

Trafiłam na konsultacje do Pani doktor do przychodni Medix. Pani doktor to b. dobry lekarz, życzliwa, uśmiechnięta, z zainteresowaniem wysłuchała historii mojej choroby. Widać, że interesuje się pacjentem i na wizycie poświęca dużo czasu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości i bardzo mnie uspokoiła. Można się do niej zgłosić z każdym problemem i nie odeśle nikogo z kwitkiem.
Opinia dodana przez: Gość

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Darmedicus Dariusz Michałkiewicz
Wiatraczna 15/U-1

Dr Smoczna to jedyny lekarz z powołania. Uwielbiam do niego przychodzić. Może to dziwne co piszę ale niestety tylko raz w roku go odwiedzam. Na szczęście moja jedna nerka dobrze pracuje. To lekarz jakich się już nie spotyka na tym świecie. Wysłucha, uśmiechnie się powie dobre słowo. Nastawia mnie bardzo pozytywnie że wszystko będzie dobrze. Niech Pan Doktor żyje nam jak najdłużej !!!!
Wierna pacjentka poradni nefrologicznej w szpitalu na ...

Kraków

Swietny lekarz,bardzo kompetentny,życzliwy
Sama jestem lekarzem ,a zarazem babcia pacjentki Pana Doktora- 5 letniej Karolinki która czuje sie dobrze.Oby takich lekarzy było wiecej. Dziekuje ,Janina Rehman
Opinia dodana przez: nina

Z doktor Karpińską miałam okazję poznać się w szpitalu Bielańskim. To najbardziej kompetentny i uprzejmy lekarz jakiego do tej pory spotkałam. Dzięki dr. Karpińskiej u mojej córki szybko rozpoznano sepsę i wprowadzono odpowiednie leczenie, w momencie gdy inni lekarze byli przekonani że dziecko ma trzydniówkę. Przemiła dla dziecka i rodzica, dokładnie wszystko wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie rodzica. Lekarz jak najbardziej godny polecenia, cieszący się szacunkiem wśród innych rodziców.
Opinia dodana przez: Karolina

NZOZ nad Matką i Dzieckiem

Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.
Opinia dodana przez: ania

Szpital Jelenia Góra

58-500 Jelenia Góra

Pani doktor konkretna,rzutka,postawiła trafną diagnozę po 1 wizycie . Lekarz godny polecenia wiem co piszę bo już u wielu lekarzy byłam i nie jedno z moją mamą przeszłam ,ale panią doktor szczerze polecam każdemu kto wymaga takiej pomocy czy porady
Opinia dodana przez: jolanta

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2
83-000 Pruszcz Gdański

Jak dla mnie - REWELACJA!!! Mądra, kompetentna, cierpliwa, uśmiechnięta, niezwykle kulturalna, miła wyrozumiała, nadludzko pracowita. Serdecznie polecam PANIĄ DOKTOR! Kilka razy byłem na oddziale i wszyscy są zachwyceni. Bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe, mnie prowadzi od dwóch lat i dzięki niej mam o połowę zmniejszone leki nie czuję się wiecznie zmęczony i uregulowała mi nadciśnienie. Bardzo dobry nefrolog, polecam wszystkim którzy mają problem z nerkami. Tomasz T.
Opinia dodana przez: osesek