Nefrolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Bardzo miła,przyjazna i kompetentna Pani doktor Polecam.

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A

Polecam Pana doktora , super podejście do dziecka, szczegółowy i dociekliwy. Super lekarz. Mój synek bardzo go polubił mimo stresu związanego z pobytem w szpitalu, który generalnie na 2 gi dzień minął .
Opinia dodana przez: Mikołaj

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

U tego lekarza byliśmy kilka razy z dzieckiem ze skierowaniem z NFZ. W połowie drugiej już wizyty lekarz oświadczył iż najlepiej jak przyjedziemy do jego prywatnego gabinetu, który mieści się w Trójmieście (125 km od naszego miejsca zamieszkania) i dał nam swoją wizytówkę. Miły, ale wyrachowany lekarz, który kasuje wypłatę z NFZ i niezbyt się przykłada do leczenia, a przy tej okazji nagania sobie pacjentów do swojego prywatnego gabinetu. Natychmiast ...
Opinia dodana przez: Mariano

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Centrum Medyczne Królewska
Królewska 64
05-822 Milanówek

Gabinet lekarski

51-113 Wrocław

Trafiłam na konsultacje do Pani doktor do przychodni Medix. Pani doktor to b. dobry lekarz, życzliwa, uśmiechnięta, z zainteresowaniem wysłuchała historii mojej choroby. Widać, że interesuje się pacjentem i na wizycie poświęca dużo czasu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości i bardzo mnie uspokoiła. Można się do niej zgłosić z każdym problemem i nie odeśle nikogo z kwitkiem.
Opinia dodana przez: Gość

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Darmedicus Dariusz Michałkiewicz
Wiatraczna 15/U-1

Dr Smoczna to jedyny lekarz z powołania. Uwielbiam do niego przychodzić. Może to dziwne co piszę ale niestety tylko raz w roku go odwiedzam. Na szczęście moja jedna nerka dobrze pracuje. To lekarz jakich się już nie spotyka na tym świecie. Wysłucha, uśmiechnie się powie dobre słowo. Nastawia mnie bardzo pozytywnie że wszystko będzie dobrze. Niech Pan Doktor żyje nam jak najdłużej !!!!
Wierna pacjentka poradni nefrologicznej w szpitalu na ...

Kraków

Swietny lekarz,bardzo kompetentny,życzliwy
Sama jestem lekarzem ,a zarazem babcia pacjentki Pana Doktora- 5 letniej Karolinki która czuje sie dobrze.Oby takich lekarzy było wiecej. Dziekuje ,Janina Rehman
Opinia dodana przez: nina

Z doktor Karpińską miałam okazję poznać się w szpitalu Bielańskim. To najbardziej kompetentny i uprzejmy lekarz jakiego do tej pory spotkałam. Dzięki dr. Karpińskiej u mojej córki szybko rozpoznano sepsę i wprowadzono odpowiednie leczenie, w momencie gdy inni lekarze byli przekonani że dziecko ma trzydniówkę. Przemiła dla dziecka i rodzica, dokładnie wszystko wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie rodzica. Lekarz jak najbardziej godny polecenia, cieszący się szacunkiem wśród innych rodziców.
Opinia dodana przez: Karolina

NZOZ nad Matką i Dzieckiem

Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.
Opinia dodana przez: ania