Nefrolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
aleja Konstytucji 3 Maja 2
64-100 Leszno

świetny specjalista, kompetentny, zajmuje się pacjentem kompleksowo,bardzo uprzejmy,wizyta przebiega bezstresowo,

dr n. med. Piotr Jaśkowski

USG, Nefrolog

Bardzo dobry, sumiennie podchodzący do diagnostyki i leczenia schorzeń. Ma duże poczucie humoru i dużą wiedzę fachową

ulica Walslebena 5
38-400 Krosno

Jeden z najwspanialszych lekarzy jakich znam . Nikomu nie życzę kontaktu ale jak już zajdzie konieczność to szczerze polecam

Centrum Multi-Medica Sp. z o.o.
Józefa Poniatowskiego 97
05-220 Zielonka

Fantastyczny!!! Miły kompetentny,zrozumiały. Rozumie, że rodzic nie jest lekarzem i nie rozumie terminologi medycznej.

lekarz Bożena Jachimiak

Nefrolog dziecięcy, Nefrolog

Magnolia
Klonowica 34/1
Szczecin

Bardzo dobry specjalista. Ludzkie podejście do pacjenta. Pani doktor jest
ciepłą , miłą osoba wzbudzjaca zaufanie
Opinia dodana przez: Lidia

Prywatny Gabinet Lekarski
Lermontowa 14
60-461 Poznań

Doskonały człowiek. Pani doktor z powołania, która wkłada serce w to co robi. Polecam na 100% Szczerze mówiąc miałem wrażenie, że to się nie dzieje naprawdę. Ukłony dla Pani doktor
Opinia dodana przez: Grzegorz

Sieradz

Pani dr Anna Rakus jest świetnym, kompetentnym i energicznym lekarzem. Takim prawdziwym lekarzem z powołania.
W ostatnim czasie to rzadkość.
Dba o pacjentów w szeroko rozumianym zakresie.
Przy tym wszystkim jest miła i serdeczna.
Dzięki Pani Doktor nabrałam wiary w lekarzy.
W imieniu taty, Jana Rakoczego, bardzo dziękuję Pani dr Annie Rakus oraz całemu Zespołowi Nefrologii w Sieradzu.
Danuta Łotocka

Poznań

Zdecydowanie godna polecenia! Profesjonalizm w każdym calu, delikatna i czuła podczas badania. Polecam.
Opinia dodana przez: Lucyna

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18

Dorosłym, a nawet bardzo dorosłym też pomaga nadzwyczajnie. Leczę się u Pani Doktor lat parę i jestem z Jej pomocy bardzo zadowolony. Znakomity lekarz i człowiek !
Opinia dodana przez: Waldemar

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Kompetentny lekarz...super podejście do dzieci...każdy pacjent jest dla pani doktor bardzo ważny...dla każdego znajdzie czas i dokładnie wytłumaczy chorobe
Opinia dodana przez: Agnieszka