Nefrolog W Okolicach Dobrzyń Nad Wisłą

Oddział Kliniczny Toksykologii
Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Pełny profesjonalizm ze strony Pani Doktor, a przy tym dobry człowiek. U lekarza okazuje się, że także może być miło a nie oschle

Anna Wachowiak

Neurolog dziecięcy, Nefrolog dziecięcy

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

Odradzam tą lekarke uważa się za dobrego specjaliste a tak naprawde do niczego się nie nadaje!!!!
Leczyłam się u niej kilkanaście lat ponieważ choruje na padaczkie testowała na mnie leki jak chciała w sumie to też winna troche mojej mamy bo mogła się nie zgadzać na to ale ta Pani nie toleruje sprzeciwu co ona powie to tak ma być.
Jak skączyłam nauke w szkole wypisała mnie bo NFZ jak ...

Jak skączyłam nauke w szkole wypisała mnie bo NFZ jak nie płaci za pacjentów dorosłych. Więć zmieniłam lekarza i bardzo dobrze się stało. Obecnie jestem na jednym leku i jest super a Pani doktor W....wprowadziła mi dwa bo niby lepiej.
Tyle o leczeniu mnie. Za kilka lat urodziłam syna zdrowego dostał 10 punktów apgar. Ale gdy mój synek miał trzy tygpdnie po odstawieniu mu piersi zaczął dziwnie robić się czerwony wstrzymywał oddech i robił się sztywny. Nie znając żadnego innego neurologa od dzieci skierowałam się do niej niestety.Pani Doktor bardzo się ucieszyła widząc że wróciłam do niej.Na początku bardzo miła dała nam na usg główki do swojej koleżanki bardzo dobrej Pani neonatolog. No to oki udaliśmy się na te usg i ta Pani znalazła zwapnienia. Pani Doktor Wachowiak powiedziała że miałam tokoplazmoze lub cytomegalie w ciąży i z bardzo wielkim oburzeniem że czemu mój ginekolog nie dał mi skierowanie na badanie w tym kierunku jak to jest podstawowe badanie w ciąży. Więc ja zrobiłam prywatnie te badania sobie i mojemu synowi.Po otrzymaniu wyników wykazały tylko przeciwciała. To potem po niby zbadaniu położeniu na plecki a potem nagle na brzuch powiedziała że ma wzmożone napięcie mięśniowe dała skierowanie na rehabilitacje.Chodziłam bo bałam się o syna. Na kolejnej wizycie twierdziła że on źle się rozwija itp. Na jednej rehabilitacji zrobił się sztywny rehabilitantki w tym momencie nie było przyszła po fakcie jak syn był już normalny. Pani Wachowiak zadzwoniła jak to wyglądało ich zdaniem i podobno powiedziały że to jest zespół Westa tz lekooporna padaczka w której dziecko jest opóźnione w rozwoju. A dodam jeszcze że dwa dni prędzej byłam u Pani doktor na wizycie i pytałam się czy widzi objawy padaczki a ona stwierdziła że nie. No a po skonsultowaniu się z Pania z rehabilitacji stwierdziła zespół westa bez badania eeg wprowadziła mojemu synowi lek depakine jak ja spytałam się czy nie lepiej najpierw przeprowadzić badania to powiedziała że nie ma na co tu czekać a dodatkowo stwierdziła że my ją wprowadziliśmy w błąd mówiąc że syn robi się tylko sztywny.Skonsultowaliśy się z neurologiem w Toruniu po zbadaniu go ale prawdziwym zbadaniu a nie jak Pani doktor położeniu na plecy i na brzuch stwierdził że to nie jest zespól Westa kategorycznie nie kazał dawać tego leku jak nie ma badania eeg dał skierowanie na eeg zrobiliśmy w Toruniu zapis wyszedł w granicach normy. Pojechaliśmy do Pani W...na wizyte z wynikiem badania ona go wzieła a potem się spytała jak toleruje depakine a my że nie dajemy tego leku ponieważ konsultowaliśmy się z innym neurologiem dziecięcym i nie kazał dawać tylko czekać na wynik eeg wynik okazał się być dobry więc nie dajemy a Pani doktor stwierdziła że u tak małego dziecka eeg nie wykaże padaczki jak jeździmy do lekarza do Torunia to mamy tam jeździć i ona do dziecka się więcej nie dotyka. Mój mąż powiedział że to dobrze po czym Pani W wyprosiła nas z gabinetu. I tak się skączyły wizyty u Pani W....i bardzo dobrze teraz jeździmy do torunia do lekarza wspaniały lekarz poświęca dużo czasu na zbadanie dziecka i na wytłumaczenie wszystkiego rodzicom.
Więc podsumowująć Pani W pomyliła się z powołaniem do zawodu jest chamska wredna i uważa się za dobrego specjaliste a nim nie jest.W poczekalni do jej gabinetu świecą pustki i dobrze szkoda naszych dzieci na tą nawiedzoną kobiete.
Stanowczo odradzam tą Panią jeśli zależy wam na zdrowiu dzieci nie chodźcie tam. Ja jeżdzę prywatnie ale nie żałuje mam skierowanie na wszystkie potrzebne badania i potem Pan Doktor nam wszystko tłumaczy.
W tej chwili mój syn ma 6 miesięcy jest super chłopczykiem wesołym dobrze rozwijającym się nawet Pan Doktor stwierdził że jest bystry bo on też słuchał jak z nami rozmawiał.
Naprawde STANOWCZO NIE LECZCIE SIĘ U TEJ PANI!!!!Pozdrawiam
Więc p