Nefrolog W Okolicach Krosno Odrzańskie

pl. Bohaterów 1
65-050 Zielona Góra

Wspanialy nefrolog,internista i czlowiek.Sluzy pomoca telefonicznie i e-mailem. Pelen profesjonalizm, punktualny,konkretny i rzeczowy. Bardzo dobry diagnosta. Mozna na Nim polegac i godny polecenia innym pacjentom.

Opinia dodana przez: Jadwiga

dr hab. n. med. Agnieszka Simachowicz-Olszowy

Nefrolog, Lekarz rodzinny

Al. Niepodległości 1/3
65-034 Zielona Góra

Pani doktor naprawdę zna się na rzeczy. Mimo, iż moje wyniki morfologii i moczu były w normie, zleciła dalsze badania i wyszło szydło w normie. każdy lekarz mówił tylko, że jestem młoda i nic mi nie jest. gdyby nie ona do dziś chodziłabym z niezdiagnozowanym poważnym schorzeniem. zleca naprawdę dużo badań i zawsze znajdzie chwilę na rozmowę z pacjentem, wytłumaczenie co i jak. Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia.

Zielona Góra

Każdy może się pomylić. Mnie odsyłali od lekarza do lekarza przez 10 lat, a dopiero pani Doktor potrafiła wziąć wszystkie badania z tych lat, przeprowadzić nowe, zdiagnozować mnie i leczyć. Żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu i uwagi. Stokrotne dzięki i bardzo polecam.

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

latwo oczernia sie ludzi jak tragedia go spotka Co do doktora Felisiaka mam dzieki niemu dziecko i zona niemusiala brac chemi jak inni lekaze niby specjalisci ja zdjagnozowali A jak barany lubicie kogos oczerniec to ciekawe jakie z was ludzie jak oczerniacie tak wspanialego lekarza jakim jest doktor Felisiak dla niego pelny szacunek a dla was odjebcie sie od czlowieka bo nato nie zasluguje za to co robi bo nie jedna osoba dzieki niemu moze zyc marzyc i byc szczesliwa Diabel

Poradnia Nefrologiczna

Zielona Góra

Jestem bardzo mile zaskoczona Panią Doktor!! Trafiłam do niej z moją 4 tygodniową córeczką z polecenia innego lekarza także nefrologa ale nie dziecięcego. Pani Doktor sprawia wrażenie bardzo zdystansowanej do rodziców, jednakże podejście do dziecka ma REWELACYJNE!! Poza tym odpowiada na wszelkie pytania, tłumaczy chorobę a następnie sposób jej leczenia (nam nawet narysowała nerkę i moczowód na kartce), jest dostępna pod komórką, więc w przypadku jakiś awaryjnych sytuacji można się z nią skontaktować. Prócz tego- co jest dla mnie bardzo ważne- daje skierowania na badania bez mrugnięcia okiem i pracuje w szpitalu w ZG na oddziale dziecięcym. Pani Doktor przyjmuje i prywatnie i w ramach NFZtu(Zielona Góra, przychodnia na ul. Chopina-przy domu towarowym CENTRUM). Osobiście bardzo polecam Panią Doktor, mam nadzieję, że zaufałam odpowiedniej osobie i że moja córka zyska na tym, że wybrałam właśnie tego lekarza.

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

Ta kobieta nie powinna leczyć chorych,wykończyła już nie jedną osobę,ludzie wezmy się za nią by nie uśmiercała innych.Mój tato zmarł przez nią,mam ochotę założyć jej sprawę,niech jej pracodawca wie co ona umie i robi.Zlinczować ją to za mało,wiele osób się na nią skarży,nie jednej osobie zaszkodziła,wiecznie fałszywym i pogardzającym uśmiechem.Chyba ma za dużo kasy że tak wszystkich lekceważy.