Wielkopolskie Nefrolog

NZOZ nad Matką i Dzieckiem

Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.

Opinia dodana przez: ania

Przychodnia.
Majkowska 13a
62-800 Kalisz

Bardzo miły lekarz dla pacjentów z NFZ. Wzorowa kultura, człowiek nawet nie boi sie swojej choroby.

Opinia dodana przez: szczurek838 szczurek838

Poznań

Super Pani Dr! Bardzo dobre podejście do chorego, skrupulatnie bada, dobrze wysłuchuje płuca, oskrzela.

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Polecam tego lekarza. Nigdy nie musiałam długo czekać na wizytę. Jestem zadowolona. Dzieci też chętnie do niego chodzą i nie boją się.

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
Poznań

Leczymy się u p.oktora na Spornej, ale całe szczęście od sierpnia będzie przyjmował w Med Polonii. Na Sporną jest się trudno dostać, a w Med Polonii leczymy się juz cała rodziną. Szczerze polecam tego lekarza wszystkim rodzicom, którzy błądzą po lekarzach z chorobami ukladu moczowego dzieci. My walczyliśmy dlugo z infekcjami ukł moczowego u córki, aż nie dotarliśmy do dr Zaniewa. Wysoka kultura osobista, dobry kontakt z rodzicami i dzieckiem. Córka nie odchorowała wizyty placzem, a ja wszystkow eiedzialam po wyjściu z gabinetu. Polecam!!!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
aleja Konstytucji 3 Maja 2
64-100 Leszno

świetny specjalista, kompetentny, zajmuje się pacjentem kompleksowo,bardzo uprzejmy,wizyta przebiega bezstresowo,

Prywatny Gabinet Lekarski
Lermontowa 14
60-461 Poznań

Doskonały człowiek. Pani doktor z powołania, która wkłada serce w to co robi. Polecam na 100% Szczerze mówiąc miałem wrażenie, że to się nie dzieje naprawdę. Ukłony dla Pani doktor

Opinia dodana przez: Grzegorz
Nefrolog Poznań prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75
Poznań

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że
polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne
zaangażowanie w pracy.

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że
polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne
zaangażowanie w pracy.

Opinia dodana przez: zanzibar

Poznań

Zdecydowanie godna polecenia! Profesjonalizm w każdym calu, delikatna i czuła podczas badania. Polecam.

Opinia dodana przez: Lucyna

Piastów 16 (Amika)
62-300 Września

Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co
robić samemu Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co
robić samemu

Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co