Filtruj terminy

Nefrolog W Okolicach Nowe Miasto Nad Pilicą

Tomaszowskie Centrum Zdrowia - Oddział pediatryczny

Tomaszów Mazowiecki

wspaniały człowiek i lekarz z dużą wiedzą medyczną, uprzejma dla pacjentów i rodziny, godna polecenia, swój zawód wykonuje z powołania

Aeskulap
Krakowska 5/7
26-610 Radom

Dr Sokalski to bardzo wrażliwy, subtelny specjalista. Do każdej jednostki chorobowej podchodzi indywidualnie, rzeczowo. Pierwszy raz w moim 50 letnim życiu dr Sokalski przeprowadził wywiad z którego wynikło, że moje schorzenie uwarunkowane jest genetycznie. Owszem objawy są istotne ale zainteresowanie podmiotowe pacjentem są priorytetem w pracy tego znakomitego specjalisty. Polecam!!!!

Specjalistyczna Praktyka lekarska
ul.Mireckiego 10 "Nel-Med"
Radom

bardzo miła Pani Doktor która interesuje się pacjentem i potrafi wprowadzić pacjenta w wiadomości o chorobie Ma czas dla chorego .Ja osobiście zawdzięczam Pani Doktor nowe życie .Jestem bardzo wdzięczna .

Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Radom

byłam w szpitalu trafiłam na Panią doktor bardzo mi sie spodobała.dokładne bada POLECAM!