Filtruj terminy

Nefrolog W Okolicach Nowy Dwór Gdański

Nefrolog Gdańsk lek. med. Grzegorz Korejwo

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Pan Doktor Korejwo to wyśmienity specjalista - nic dodać nic ująć - zresztą jak wiadać po opiniach, nie tylko ja zawdzięczam mu zdrowe życie!

Opinia dodana przez: Czarek

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

U tego lekarza byliśmy kilka razy z dzieckiem ze skierowaniem z NFZ. W połowie drugiej już wizyty lekarz oświadczył iż najlepiej jak przyjedziemy do jego prywatnego gabinetu, który mieści się w Trójmieście (125 km od naszego miejsca zamieszkania) i dał nam swoją wizytówkę. Miły, ale wyrachowany lekarz, który kasuje wypłatę z NFZ i niezbyt się przykłada do leczenia, a przy tej okazji nagania sobie pacjentów do swojego prywatnego gabinetu. Natychmiast zmieniliśmy lekarza (również z NFZ), który to od razu zaczął leczyć nasze dziecko.

Opinia dodana przez: Mariano

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2
83-000 Pruszcz Gdański

Jak dla mnie - REWELACJA!!! Mądra, kompetentna, cierpliwa, uśmiechnięta, niezwykle kulturalna, miła wyrozumiała, nadludzko pracowita. Serdecznie polecam PANIĄ DOKTOR! Kilka razy byłem na oddziale i wszyscy są zachwyceni. Bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe, mnie prowadzi od dwóch lat i dzięki niej mam o połowę zmniejszone leki nie czuję się wiecznie zmęczony i uregulowała mi nadciśnienie. Bardzo dobry nefrolog, polecam wszystkim którzy mają problem z nerkami. Tomasz T.

Opinia dodana przez: osesek osesek

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Wspaniały lekarz, poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu, ile wymaga. Uprzejmy i konkretny. Godny polecenia!

Opinia dodana przez: Marta_mk

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Od urodzenia prowadzi moją córkę. Na początku uratował jej życie i zrobił wszystko co mógł aby naprawić wady, z którymi się urodziła. Dzięki temu córka może normalnie funkcjonować. Dziękujemy za wszystko.

Opinia dodana przez: Weronika

Przychodnia Specjalistyczna Medivec
ulica Chopina 19/11
83-000 Pruszcz Gdański

lekarz nie z powołania ale lekarz dla pieniędzy zwykłych pacjentów
w szpitalu traktuje jak śmieci nie ma czasu dla nich ale takich co majom
pieniondze to przyjmuje w gabineciku na kawke i dla nich ma czas.nic nie
umnie ten lekarz.

lekarz nie z powołania ale lekarz dla pieniędzy zwykłych pacjentów
w szpitalu traktuje jak śmieci nie ma czasu dla nich ale takich co majom

80-244 Gdańsk

dr n. med. Krystyna Schramm

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk