Nefrolog

Katedra Nefrologii UJCM

Kraków

Jestem pod wrażeniem po wizycie, niezwykle uprzejma Pani doktor. Bardzo miła i pomocna. Wielu lekarzy powinno z niej czerpać przykład! Widać że ma duże doświadczenie i że zna się na tym co robi. Szukałem informacji w internecie bo ze znajomymi nie chciałem o takich sprawach rozmawiać, więc popieram też i te poprzednie opinie. Bardzo dobry lekarz!

Opinia dodana przez: Łukasz
Nefrolog Tarnów dr n. med. Antoni Sydor

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne MEDICUS
Mostowa 4A (gabinet 21)
33-100 Tarnów

Bardzo miły człowiek i lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Indywidualnie podchodzi do problemu pacjenta, cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia zawiłości. Wzbudza zaufanie i jest pomocny, takich ludzi i takich lekarzy brakuje w dzisiejszych czasach, polecam!

Wolny termin: 23 Lip o 19:00. Sprawdź inny.
Nefrolog Kraków dr n. med. Adam Markiewicz

Gabinety Promimed (200 m od Szpitala Rydygiera)
ul. Okulickiego 51
Kraków

Pan doktor Markiewicz to nie tylko świetny lekarz ale i wspaniały człowiek. Nie tylko pomógł mi schudnąć, ale całe prowadzenie było z klasą. Polecam

Opinia dodana przez: Mat
Wolny termin: 24 Lip o 15:00. Sprawdź inny.

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

U tego lekarza byliśmy kilka razy z dzieckiem ze skierowaniem z NFZ. W połowie drugiej już wizyty lekarz oświadczył iż najlepiej jak przyjedziemy do jego prywatnego gabinetu, który mieści się w Trójmieście (125 km od naszego miejsca zamieszkania) i dał nam swoją wizytówkę. Miły, ale wyrachowany lekarz, który kasuje wypłatę z NFZ i niezbyt się przykłada do leczenia, a przy tej okazji nagania sobie pacjentów do swojego prywatnego gabinetu. Natychmiast zmieniliśmy lekarza (również z NFZ), który to od razu zaczął leczyć nasze dziecko.

Opinia dodana przez: Mariano
Wolny termin: 24 Lip o 17:00. Sprawdź inny.

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Polecam Pana doktora , super podejście do dziecka, szczegółowy i dociekliwy. Super lekarz. Mój synek bardzo go polubił mimo stresu związanego z pobytem w szpitalu, który generalnie na 2 gi dzień minął .

Opinia dodana przez: Mikołaj

Gabinet lekarski

51-113 Wrocław

Trafiłam na konsultacje do Pani doktor do przychodni Medix. Pani doktor to b. dobry lekarz, życzliwa, uśmiechnięta, z zainteresowaniem wysłuchała historii mojej choroby. Widać, że interesuje się pacjentem i na wizycie poświęca dużo czasu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości i bardzo mnie uspokoiła. Można się do niej zgłosić z każdym problemem i nie odeśle nikogo z kwitkiem.

Opinia dodana przez: Gość

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Darmedicus Dariusz Michałkiewicz
Wiatraczna 15/U-1

Dr Smoczna to jedyny lekarz z powołania. Uwielbiam do niego przychodzić. Może to dziwne co piszę ale niestety tylko raz w roku go odwiedzam. Na szczęście moja jedna nerka dobrze pracuje. To lekarz jakich się już nie spotyka na tym świecie. Wysłucha, uśmiechnie się powie dobre słowo. Nastawia mnie bardzo pozytywnie że wszystko będzie dobrze. Niech Pan Doktor żyje nam jak najdłużej !!!!
Wierna pacjentka poradni nefrologicznej w szpitalu na ...

Wierna pacjentka poradni nefrologicznej w szpitalu na Szaserów.

Nefrolog Gdańsk lek. med. Grzegorz Korejwo

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Pan Doktor Korejwo to wyśmienity specjalista - nic dodać nic ująć - zresztą jak wiadać po opiniach, nie tylko ja zawdzięczam mu zdrowe życie!

Opinia dodana przez: Czarek

Swietny lekarz,bardzo kompetentny,życzliwy
Sama jestem lekarzem ,a zarazem babcia pacjentki Pana Doktora- 5 letniej Karolinki która czuje sie dobrze.Oby takich lekarzy było wiecej. Dziekuje ,Janina Rehman

Swietny lekarz,bardzo kompetentny,życzliwy

Opinia dodana przez: nina

Z doktor Karpińską miałam okazję poznać się w szpitalu Bielańskim. To najbardziej kompetentny i uprzejmy lekarz jakiego do tej pory spotkałam. Dzięki dr. Karpińskiej u mojej córki szybko rozpoznano sepsę i wprowadzono odpowiednie leczenie, w momencie gdy inni lekarze byli przekonani że dziecko ma trzydniówkę. Przemiła dla dziecka i rodzica, dokładnie wszystko wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie rodzica. Lekarz jak najbardziej godny polecenia, cieszący się szacunkiem wśród innych rodziców.

Opinia dodana przez: Karolina