Strzelce

Strzelce Opolskie
47-100 Strzelce Opolskie

Pani Doktor prowadziła przez 2 trymestry moją ciążę, potem ze względu na zmianę mojego miejsca zamieszkania musiałam niestety zmienić lekarza.

Pani Doktor jest osobą niezmiernie miłą, kompetentną, wzbudzającą zaufanie, badającą w sposób bardzo dokładny i w sposób wyczerpujący odpowiadającą na wszystkie pytania. Jak to ktoś już stwierdził Pani Doktor dmucha na zimne, nie dopuszczając by z dzieckiem stało się coś złego. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu i bada w sposób kompleksowy. Zleca także niezbędne badania, niczego nie przeoczając. A w razie gdy pojawiają się jakieś wątpliwości nie odmawia pomocy i służy radą. Odstraszają może niektórych kolejki pod jej gabinetem, ale naprawdę warto poczekać - już nie mówiąc o tym, że nie trzeba się zapisywać tygodniami do przodu na wizytę tylko wystarczy przyjść, a Pani Doktor napewno przyjmie.
Niedawno urodziłam zdrowego, ślicznego synka i stwierdzam, że w mojej ciąży miałam szczęście do lekarzy ginekologów, a ciąża była prowadzona w sposób nie budzących żadnych wątpliwości.
Zdecydowanie polecam Panią Doktor - długo szukałam lekarza z takim podejściem do pacjenta i do zawodu.

Opinia dodana przez: nataska nataska22

Strzelce Opolskie M.Prawego 9
47-100 Strzelce Opolskie

Mój najlepszy lekarz. Zdecydowanie godny zaufania i polecenia. Nie spieszy się, zawsze odpowiada na zadane pytania, jest ciepliwy i troskliwy. Obdarzony poczuciem humoru - zawsze znajdzie sposób, żeby rozładować napięcie pacjentki. Nastawiony na człowieka, a nie na pieniądze. Odbierze telefon, a jesli nie może - oddzwoni. Zadbał o moją ciążę podwyższonego ryzyka bardzo dobrze i towarzyszył mi w niej od poczatku do końca, nie panikując, nie strasząc. Cięcie cesarskie wydaje się perfekcyjne - a ja już po 3 dniach czułam się bardzo dobrze. Chciałoby się, żeby każdy tak witał pacjenta. Po prostu lubi swoją pracę i widać, że mimo dużego doświadczenia jeszcze mu się ona nie znudziła :-)

Opinia dodana przez: Maja
Otolaryngolog Zawadzkie dr n. med. Andrzej Dymek

dr n. med. Andrzej Dymek

Otolaryngolog, Laryngolog

Oddział Zawadzkie
Waryńskiego 4
47-120 Zawadzkie

witam,tylko w jednym aspekcie oceniłem doktora najwyżej,nie wiem czy to jest akurat trafne określenie,biznesmenem też bym go nie nazwał.Sam jestem handlowcem i czasami jak coś sprzedam po wyższej cenie to się zastanawiam nad tym.Ale bycie lekarzem zobowiązuje,z tego co wiem,na pierwszym miejscu jest przysięga.Przede wszystkim nie szkodzić.Tak pan Dymek wzbudza zaufanie i tu kończą się wysokie noty.Od bardzo młodego wieku się u niego leczyłem, a to alergia a to problemy ze skórą i drogami oddechowymi.Mimo ,że nie jest specjalistą z każdej dziedziny medycyny tak się właśnie zachowuje.Bardzo drogie leki na alergie,testy skórne i pokarmowe, wszystko już przerabiałem.Ostatni raz byłem u niego 8 lat temu, z pieniędzmi w zębach i diagnozą w ręku.Podejrzewałem, że powodem moich dolegliwości,wydolnościowych,wytrzymałościowych,skórnych i oddechowych są przerośnięte migdałki podniebienne i chciałbym je usunąć.Po czym skutecznie mnie od tego odwiódł i przekonał, że to nie to.Mieszkałem potem w innym mieście, i przy okazji wizyt u różnych lekarzy,na pytanie o moje wielkie migdałki,powtarzałem jak mantrę słowa lekarza,że migdałki nie są niczemu winne. Aż sam zacząłem czytać fora i znalazłem osoby z podobnymi przypadłościami.Dziś jestem po zabiegu usunięcia migdałków,dolegliwości zniknęły jak ręką odjął.Laryngolog w Opolu nie mógł uwierzyć,że doktor Dymek tego nie widział.A chodziłem do niego od 12 roku życia jak jeszcze przyjmował w mieszkaniu 3 pokojowym w rynku.Mam ogromny żal do tego człowieka i nawet sobie nie wyobraża ile zaoszczędził by mi lat męczenia się z tymi dolegliwościami.Nie chodzi mi już o pieniądze ale człowieku jak czytasz te komentarze to się zastanów co ty za diagnozy stawiasz bo tu chodzi o nasze zdrowie.ABSOLUTNIE NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!
Wyłudził ode mnie tylko pieniądze i trzymał w błędnej wiedzy.

Pulmonolog Zawadzkie dr n. med. Lucyna Dymek

dr n. med. Lucyna Dymek

Pulmonolog, Pediatra

Oddział Zawadzkie
Waryńskiego 4
47-120 Zawadzkie

Spoko odiuiuadfvidf iugi yuytiyc iuhiurhe ueuhwuirh ugtihouheriuhgiw urhpiqhgu urehgiuh asouhf euheiu js dbueb

Niepubliczny Ośrodek Opieki Zdrowotnej "NEX-MEDICAL"
ulica Kolejowa 19
58-160 Świebodzice