Nefrolog W Okolicach Zduńska Wola

Salve
A.Struga 3
93-509 Łódź

Super doktor. Ladna sympatyczna ale kiedy potrzeba potrafi postawić do pionu.Bardzo konkretna i fachowa.Lecze się u niej juz kilka lat i kazde spotkanie z Nia to czysta przyjemnosc.

Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Dariusz Mamczur

Wizyty domowe, Nefrolog

przychodnia
Armii Krajowej 54 lok. 8
94-046 Łódź

Jestem jego pacjentem od dwóch lat. Zawsze trafna diagnoza. Wizyta trwa nawet do 1 godziny. Profesjonalista jakiego nigdy nie spotkałem

Kopernika 62 (Reuma-Med)
90-553 Łódź

Tacy lekarze jak Pani Doktor, to dziś już rzadkość. Profesjonalizm, duża wiedza, kultura osobista, takt i ...cierpliwość do pacjentów.Umie i chce wysłuchać.Diagnozuje trafnie i po zastanowieniu, bez pośpiechu. Człowiek czuje, że dla Pani Doktor nie jest jedynie "jednostką chorobową". Cieszę się, ze do Niej trafiłam, bo jestem tzw."ciężkim przypadkiem" a pod opieką Pani Doktor czuję się bezpieczna. Szczerza polecam!-Sandra

Łódź

Wspaniały lekarz. Byłam bardzo mile zaskoczona dociekliwością Pani doktor, dokładnością, właściwym podejściem do pacjenta.

Opinia dodana przez: Iwona

Sieradz

Pani dr Anna Rakus jest świetnym, kompetentnym i energicznym lekarzem. Takim prawdziwym lekarzem z powołania.
W ostatnim czasie to rzadkość.
Dba o pacjentów w szeroko rozumianym zakresie.
Przy tym wszystkim jest miła i serdeczna.
Dzięki Pani Doktor nabrałam wiary w lekarzy.
W imieniu taty, Jana Rakoczego, bardzo dziękuję Pani dr Annie Rakus oraz całemu Zespołowi Nefrologii w Sieradzu.
Danuta Łotocka

W ostatnim czasie to rzadkość.
Dba o pacjentów w szeroko rozumianym zakresie.
Przy tym wszystkim jest miła i serdeczna.
Dzięki Pani Doktor nabrałam wiary w lekarzy.
Danuta Łotocka

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Uprzejmy ,dbający o pacjenta jest dobrym lekarzem.

Uprzejmy ,dbający o pacjenta jest dobrym lekarzem.

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

U Pani Doktor byłam z moją 3 letnią córką. Dr zebrała szczegółowy wywiad i przebadała ją, a następnie zleciła USG. Wszystko było przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze przyjaznej dziecku. Uważam że Pani Doktor to bardzo dobry specjalista z super podejściem do dzieci. Polecam

Łódź

Jedyny tak profesjonalny lekarz. Pani doktor zaskoczyła mnie dociekliwością, wybitnym zainteresowaniem oraz niespotykaną inteligencją przede wszystkim z zakresu chorób nefrologicznych. Oprócz wiedzy dotyczącej swojej specjalizacji, okazuje większe spektrum zainteresowań medycyną w każdej dziedzinie. Pani Doktor Zawiasa jest jedyną osobą, która właściwie zdiagnozowała moją chorobę, choć badania robiło mi 10 lekarzy w różnych szpitalach. Ponadto, Pani Anna jest niezwykle miłą, skromną i sympatyczną osobą, podchodzącą do pacjenta życzliwie i z uśmiechem. Polecam gorąco! Najlepszy lekarz jakiego miałem kiedykolwiek :)

Opinia dodana przez: Kuba boskikuba

Oddział Kliniczny Toksykologii
Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Pełny profesjonalizm ze strony Pani Doktor, a przy tym dobry człowiek. U lekarza okazuje się, że także może być miło a nie oschle

Nefrolog Łódź dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

Wizyty domowe, Pediatra

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Cudowny człowiek, genialny lekarz, uroczy i konkretny, bardzo cierpliwy, polecam z całego serca,, bo pozostawia pacjenta bez żadnych pytań czy wątpliwości

Opinia dodana przez: ANONIM