Nela Brodzikowska

3,2
3,2
3,3

Trafiłem do pani doktor z polecenia, przed, chyba 20-tu laty. Dzisiaj, cała moja najbliższa rodzina "trzyma" uzębienie pod kontrolą pani dr Neli. Na dobre nam to wyszło! Polecam fachowość i kompetencję. Drogo?... Nie najtaniej, ale na planowy termin trzeba poczekać miesiąc lub dwa. To, o czymś świadczy!

Jest dobra, nie mam zadnych zastrzezen. Leczy profesjonalnie, szybko i slucha pacjenta. Razem z pania, ktora jej pomaga stanowia swietnie zgrany duet.

Nela Brodzikowska jest moją dentystką od 15 lat. Próbowałam chodzić do innych, ale nie warto. Jest wyjątkowo profesjonalna, leczy skutecznie. Dostosowuje sie do potrzeb, jeżeli chodzi o czas jest elastyczna, nie trzeba czekać na wizytę. Polecam ja swoim znajomym i tez są zadowoleni. (A propos poniższych opini, to jeśli ktoś się dobrze ubiera i ładnie wygląda, to chyba nie grzech tylko zaleta!:)

Pani Doktor traktuje pacjenta jak wroga, ważne są pieniądze a nie pacjent, plomby wypadają czasami po kilku dniach, zaś po zdejmowaniu kamienia, który jest prawdziwą masakrą u pani dr. Brodzikowskiej często są ogromne komplikacje. Plomby robią się czarne pomimo, że są to żywe zęby. Jeszcze gdyby pani doktor zechciała wydawać paragony fiskalne to łatwiej byłoby z reklamacjami., ale z reguły kasa fiskalna jest wyłączona i niestety nie wydaje paragonów.

Pani Dr Brodzikowskai to wg mnie profesjonalny stomatolog - spełniła wszystkie moje oczekiwania jako pacjentki. Chodziłam do wielu stomatologów, ale ciągle wychodziłam od nich rozczarowana. Efekty pracy pani dr Brodzikowskiej nie podlegają dyskusji - bez powikłań, bez bólu. Zawsze otrzymywałam pełną informację o tym, jak przebiega leczenie. Indywidualne podejście do pacjenta, bezstresowość, doświadczenie i ogromna wiedza to główne atuty pana dr Brodzikowskiej. Jestem bardzo zadowolona i polecam z całą odpowiedzialnością. Halina Kalinowska-Biel

Proszę Państwa co wypisujecie ?? Do stomatologa chodzi się leczyć zęby a nie przytulać !!Leczę się tam od dawna i nie mam zarzutów co do profesjonalizmu .Owszem drogo ale coż ...Zęby każdy ma inne , jeden mocniejsze inny słabsze i zdarza się że trzeba plombę obok plomby robić ale to nie wina lekarza .Zwiedziłem dużo gabinetów i tylko tu obyło się bez skuchy . Wolę spokojną profesjonalistkę niż rozszczebiotaną pannicę z mizerną wiedzą która swoje braki pokrywa gadaniem .Szczerze polecam gabinet Dr Brodzikowskiej Zbigniew B

Miła i fachowa obsługa, świetnie wyposażony gabinet.

Miła i fachowa obsługa, świetnie wyposażony gabinet.

od kilkunastu lat leczę się u dr Brodzikowskiej. Jest to lekarz, który potrafi dokonywać cudów. Również moje dzieci leczy dr Brodzikowska od 2-ego roku życia, a więc 14 lat. Jest miła i uprzejma i co najważniejsze jest wysokiej klasy specjalistką. Joanna Chałupińska

Joanna Chałupińska

Nie wiem jaka jest dr Brodzinkowska prywatnie, zapewne o wiele milsza niz panstwowo. Bylam jej studentka i smialo moge powiedziec, ze jest to najgorszy lekarz, z jakim sie spotkalam na studiach i jest to powszechnie panujaca opinia. Zero usmiechu,zero pomocy, wiecznie pogardliwy wzrok i foch, gdy trzeba bylo podejsc do pacjenta. Kazde wypelnienie bylo dobre, zawsze bez zastrzezen, byle bysmy sie juz odczepili. Chyba chodzilo o to, zebysmy sie jak najmniej nauczyli i nie byli konkurencja. Generalnie przeszkadzalismy jej na zajeciach w rozmowach przez tel. Moi pacjenci kilkakrotnie mowili, ze mi wspolczuja.
Nawet jezeli jest profesjonalna w tym co robi- nie chcialabym trafic do lekarki, ktorej bardziej zalezy na swoich kozaczkach i fryzurze niz na ludziach.

Zdecydowanie nie polecam. Pani Doktór popełniła błąd, naraziła mnie na duże koszty (ok.600 zł)i nie czuła się winna czyli nie widziała nic niestosownego w zainkasowaniu takiej kwoty bez potrzeby, nie wspominając o straconym czasie. Przy zdejmowaniu kamienia odbywa się rzeź, czyści na oślep, ale nie tylko przy tej okazji jest potwornie niedelikatna. Zero komfortu psychicznego i fizycznego. Nie uważam, że się wywyższa, wystarczy się do niej uśmiechnąć i jest miło, ale to za mało!