lekarz Nelson Aponte Navas

Chirurg ogólny, Urolog

Profesjonalizm, kompetencja, uważność. Wysoka kultura osobista. Prawidłowa diagnoza i leczenie. Bardzo, bardzo wszystkim polecam.

Lekarz o rzadko spotykanej kulturze osobistej. Cierpliwy, dokladny. Nie spieszy sie, jak wiekszośc lekarzy. Robi odpowiedni wywiad, wszystko wyjasnia. Zarowno ja jak i zona ktora byla pacjentką mamy te same odczucia

Lekarz o rzadko spotykanej kulturze osobistej. Cierpliwy, dokladny.
Zarowno ja jak i zona ktora byla pacjentką mamy te same odczucia

Rzadko spotyka się lekarzy z taką uprzejmością i oddaniem. Cierpliwie tłumaczy i stara się nie stresować pacjenta. Podnosi na duchu dzięki swojej życzliwości i profesjonalizmowi. Polecam z całego serca!!

Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem,dzięki temu wizyta przebiega bezstesowo. Miły,cierpliwy ,dokładnie wyjaśna,,bada,przeprowadza dokładny wywiad dotyczący choroby,tłumaczy jak dalej postępować.Godny polecenia.Dalsze wizyty mam już zaplanowane i wierzę,że rozwiąze mój problem urologiczny.

Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem,dzięki temu wizyta przebiega bezstesowo.

Bardzo miły lekarz. Dobre podejście do zestresowanego pacjenta. Wiadomo, komfortowa sytuacja to nie jest, ale lekarz jest dobrze przygotowany i nie ma się czego bać.

Nie spodziewałem się że wizyta u urologa żeby dać się pokroić może być taka przyjemna. Doktor ma dobre podejście, zagadał mnie tak, że nie zauważyłem kiedy skończył. Uprzejmy, po żartuje i zrobi co trzeba jak trzeba

Bardzo ok. Miły sympatyczny człowiek. Wizyta niestresująca. I pamiętać żeby powiedzieć, że jesteś za Realem😊

Wyczerpujące wyjaśnienia, bardzo przyjemna i profesjonalna atmosfera, trafna diagnoza, leczenie zakonczone sukcesem w przewidzianym przez lekarza terminie.

Cierpliwie i dokładnie wyjaśnia chorobę, rozważa sposób leczenia i życzliwie doradza właściwy wybór. Bardzo miły i kompetentny.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)