Neonatolog W Okolicach Borek Wielkopolski

os. Sikorskiego 10 lok. 4
64-000 Kościan

Osoba godna polecenia poprostu lekarz z powolania,bardzo mila,cierpliwa duzo tlumaczy podczas badania dziecka.Bardzo dobrze zajela sie moim synem na noworodkach i pozniej w poradni.

63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo miły lekarz kompetentny prowadził rozwój mojego syna cały rok bardzo dobry specjalista naprawdę polecam

Specjalistycza Praktyka Lekarska Przemysław Kozanecki
Macieja Rataja 11
64-100 Gronowo, Leszno

witam skorzystalismy z rankingu i opini lekarzy z tej stronki i sie nie zawiedlismy .Bardzo dobry lekarz , zna sie na swoim fachu, slucha co rodzice maja do powiedzenia itd warto skorzystac i polecamy !!!

Prosta 5
63-400 Ostrów Wielkopolski

Z rad dr Tuzel miałam okazję korzystać w szpitalu jako doradcy laktacyjnego. Tylko, ze z doradztwem nie ma to nic wspólnego. Jest po prostu maniaczką karmienia piersią. Jej pogadanka z młodymi matkami na temat karmienia piersią była po prostu jednym wielkim wywodem cycoholiczki. Usłyszałyśmy, że dzieci karmione sztucznie to będą pewnie głupsze, grubsze i bardziej schorowane (najpewniej białaczki i inne nowotwory) w porównaniu z tymi na cycu. Tylko jak ktoś nie ma możliwości karmić, to się tego trudno słucha, zwłaszcza z ust lekarza. Porażka.

Leszno

TO JEST PRAWDZIWY LEKARZ - PROFESJONALISTA, PASJONAT, ZAWODOWIEC.
ON NIE JEST NAJLEPSZY W LESZNIE - TYLKO W POLSCE

TO JEST PRAWDZIWY LEKARZ - PROFESJONALISTA, PASJONAT, ZAWODOWIEC.
ON NIE JEST NAJLEPSZY W LESZNIE - TYLKO W POLSCE

Opinia dodana przez: Robert

"VENTRICULUS"

64-100 Trzebiny

jestem już osiem lat z trojgiem dzieci u pani doktor i polecam

jestem już osiem lat z trojgiem dzieci u pani doktor i polecam

Chełmońskiego 1
63-101 Śrem

Nie rozumiem jak taki człowiek mógł zostać Ordynatorem oddziału dziecięcego mam syna który przeszedł w swoim życiu wiele nowotwór plus choroba Neurologiczna.syn trafił wczoraj na odział pana Dobrowolskiego z silną biegunką po podaniu leków tetno znacznie wzrosło i syn cały drżał a ordynator co trzeba podkreślić stwierdził że on nie widzi problemu że żona panikuje i że syn trafił pod nie tą placówkę która niema pojęcia jak takie dzieci leczyć! Zykły rotawirós a pan ORDYNATOR niema pojęcia jak pomóc pjęcio letniemu dziecku po tak wielkiej walce o życie. Pozdrawiam tych którzy wybrali tego pana na te stanowisko!!!!

Opinia dodana przez: bogdan

dr n. med. Janusz Rataj

Pediatra, Neonatolog

Podgórna 21 A
63-300 Pleszew

Po prostu brak słów na tego człowieka.jest dobry ale może prywatnie . Nie chce dać skierowania do innego szpitala ( tu chodzi o pieniądze pleszewskiego )a wie że nie daje rady i rodzić nic nie pomaga mu w tym kierunku (podziękowania w k......)Może i był dobrym lekarzem ale jest strasznie popsuty!!!Prywatnie może jest inaczej więc niech się zwolni ,po co się męczy .Nie mogłam słuchać jak na korytarzu wyzywa biedne zrozpaczone matki .Współczuję wszystkim matką co przeżywały przez tego pana .Nie dodaję opinii pod wpływem emocji!!!!! Pielęgniarki naprawdę super.Chciałoby się powiedzieć więcej ale po co zniżać się do jego poziomu!!!

Pleszewskie Centrum Medyczne

63-300 Pleszew

Doktor leczy mojego synka od samego początku. Za każdym razem trafna diagnoza. Leczenie skuteczne i to nie od razu antybiotykami tylko lekami ziołowymi. Tylko raz skończyło się antybiotykiem. Oby tak dalej.