Częstochowa Neonatolog

lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce.
Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora.
Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: KASIA

42-200 Częstochowa

Najlepszy lekarz pod słońcem!!! Pani doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia z powołaniem, wszystko wytłumaczy, interesuje się dzieciątkiem doradza zawsze można na nią liczyć. Posiada ogromną wiedzę dla mnie 100% zaufania.

Opinia dodana przez: Joanna

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna "Duo-Med"
Nałkowskiej 11
42-200 Częstochowa

Profesjonalne podejście do pacjenta. Przemiła osoba.Nigdy nie zawodzi. Leczyła moje dzieci dzis leczy wnuka.Polecam w 100%.

Karłowicza 12/14
42-200 Częstochowa

Spokojna, opanowana, grzeczna teraz takich ludzi najbardziej brakuje. Czy w szpitalu czy w gabinecie jest tak samo zaangażowana. Nawet jak zakończy badanie to dopóki nie opuści się gabinetu obserwuje dziecko, udziela informacji i leczy niezwykle skutecznie. Ustawiła mojemu dziecku dietę i wyszłyśmy z alergii już po 1.5 roku, a alergię miała na wszystko, nawet ja karmiąc dziecko piersią zostałam na wodzie i czerstwych bułkach cała reszta powodowała wysypki, rumienie i okropny płacz. TO DUSZA NIE CZŁOWIEK!!!!!!!!

gen. Sowińskiego 19
42-200 Częstochowa

ja mogę doktora Jaszczaka polecic w 100%.

ja mogę doktora Jaszczaka polecic w 100%.
Najpierw wyciągnął mnie z astmy, a teraz leczy powikłania po szpitalne u mojej corki. Nie daje antybiotyków, jak inni. Leczenie jest prowadzone na zwykłych lekach i przede wszystkim przynosi rezultaty. Ja mogę smiało powiedziec " dziekuję że pan jest"

Częstochowa

bylam z synkiem w szpitalu i pani doktor interesowala sie nami.czesto przychodzila w ciagu dnia i nocy i pytala sie czy wszystko w porzadku.jako jedyny lekarz na odziale martwila sie stanem zdrowia mojego dziecka