Gdańsk Neonatolog

Pomorskie Centrum Traumatologii

Gdańsk

dr Opacian to wspaniała młoda lekarka, bardzo uprzejma, miłe "ludzkie" podejście do problemów "małych" pacjentów.

jana pawła
Gdańsk

Dla mnie dr Pilarczyk jest aniołem. Prowadziła moje kochane bliźniaczki które urodziłam w 32 tyg. Dzieci były w bardzo ciężkim stanie. Po miesiącu mogłam zabrać je do domu. Teraz doganiaja rówieśników:) polecam wszystkim dr Pilarczyk. Posiada ogromną wiedzę, jest konkretna i gdy tylko miała dyżur byłam spokojna o moje maleństwa. Od pierwszego kontaktu czułam że jest to lekarz z zamiłowania o wielkim sercu. Do końca życia będę dziękować Bogu że moje córeczki trafiły pod opiekę dr Pilarczyk.

Opinia dodana przez: K.K

Czubińskiego 3 lok. 8
80-215 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz.Leczył mojego synka wcześniaka na oddziale neonatologi w gdańsku.Zawsze kiedy pytałam co?po co?dlaczego? chętnie odpowiadał,wszystko dokładnie wytłumaczył(czasem dwa razy).Nadal jesteśmy pod opieką pana doktora z czego bardzo się cieszę.

Bardzo dobry i pomocny.Też bywałam na wizytach u Profesora

Bardzo dobry i pomocny.Też bywałam na wizytach u Profesora

lekarz Elżbieta Czarzasta

Homeopata, Neonatolog

Wajdeloty 13

2014 lato - terapia neuralna oraz leki homeopatyczne sprawily
ze chodze bez bolu i ogolny stan zdrowia sie poprawil.
2015 lato - powtorzenie kuracji.
Super. Polecam.

2014 lato - terapia neuralna oraz leki homeopatyczne sprawily
ze chodze bez bolu i ogolny stan zdrowia sie poprawil.
2015 lato - powtorzenie kuracji.
Super. Polecam.

Opinia dodana przez: Leokadia