Neonatolog W Województwie: Mazowieckie

Sochaczew

Najlepszy lekarz w okolicy, stawia trafna diagnozę . On pierwszy rozpoznał u mojego syna uczulenie a inni lekarze chcieli leczyć syna( 6m) sterydami bo myśleli że to luszczycza.

Przychodnia Rejonowa
Powstańców Śląskich 19

Najważniejsze- kompetentna. Bardzo ważne- cierpliwa, z podejściem do dzieci, tłumaczy wszystko, co może być dla rodzica niezrozumiałe, poświęca dziecku i rodzicom tyle czasu, ile potrzeba. Nigdy nie okazuje irytacji i zniecierpliwienia. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego pediatry dla swojego dziecka, szkoda tylko, że nie przyjmuje również dorosłych.

Opinia dodana przez: Ewa

Armatorów 9
81-843 Gdynia

LEKARZ Z DUŻYM DOSWIADCZENIEM,KULTURĄ.NIE MA LEPSZEGO!!!!

LEKARZ Z DUŻYM DOSWIADCZENIEM,KULTURĄ.NIE MA LEPSZEGO!!!!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Radiologica
Wiertnicza 124

Bardzo dobry pediatra ! Ma super podejście do dzieci, jak i do rodziców :)

Bardzo dobry pediatra ! Ma super podejście do dzieci, jak i do rodziców :)

Szpital Bielański
ulica Cegłowska 80

super lekarz spełniający wszystkie oczekiwania pacjenta , ciepły , troskliwy

super lekarz spełniający wszystkie oczekiwania pacjenta , ciepły , troskliwy

wizyty domowe
Krasnobrodzka 2 lok. 60

Pani doktor przyjechała do dziecka w niedzielę, punktualnie, szybko. Bardzo miła i kompetentna lekarz. Osłuchała dziecko dokładnie i przepisała antybiotyk, wystawiła również skierowanie do szpitala, gdyby stan się pogorszył.

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

Pani dr bardzo cierpliwie nam pomogła bardzo szeroko analizując potencjalny problem. Poświęciła nam naprawdę mnóstwo czasu co nie jest tak często spotykane w prywatnych placówkach. Ma doskonały kontak z naszym synem który na codzień ma alergie na ludzi w fartuchach po paru wizytach w publicznym szpitalu

Szpital im.Św.Rodziny (Szpital Madalińskiego)

Jak Pani doktor pojawia sie na oddziale to od razu zaczyna sie praca bardzo energiczna, uprzejma, po prostu kochana. Jeszcze nie spotkałam lekarza który by mial tak wspaniale podejscie do dzieci i do ich rodzicow udziela informacji wyczerpujaca zawsze ma czas dla swoich malych pacjentow

Opinia dodana przez: 2201aga2201 lassota-18

Laskowska 40
05-430 Aleksandrów Drugi, Warszawa

Pani Doktor jest bardzo uprzejma i dużo poświęca czasu.

Pani Doktor jest bardzo uprzejma i dużo poświęca czasu.

medi vita
jadzwingów 1

Zapomniałam dodać że moje dzieciaki od małego pana doktora uwielbiały. Wizyta lekarza zawsze im się kojarzyła jako dobra zabawa, nigdy źle !!!!

Opinia dodana przez: Kasia