Neonatolog

klinika ginekologii, położnictwa i neonatologii
dyrekcyjna 5/7
Wrocław

Bardzo profesjonalna osoba z odpowiednim podejściem. Nie traktuje człowieka "z góry", w przystępny sposób przekazuje niezbędne informacje dotyczące leczenia. Zdecydowanie rekomenduję !

dr Tadeusz Sobieraj

Ortopeda, Neurochirurg

Dajtki, Olsztyn

Specjalista o wiedzy i umijenosciach rzadko wodzianyvh u jego kolegow po fachu. Ja osobiscie jestem np zabiegu baroatryczmym, ale polecala mi go kolezanka po operscji laparoskopowej jelita grubego. Super. Polecam

Budowlanych 11 lok. 16
62-200 Gniezno

Pani doktor opiekowała się moim maleństwem w szpitalu, a kiedyś dawno temu opiekowała sie również mną gdy byłam noworodkiem. Lekarz godny zaufania i polecenia.Traktuje pacjenta indywidualnie i poświęca mu czas. Po prostu kocha dzieci

63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo miły lekarz kompetentny prowadził rozwój mojego syna cały rok bardzo dobry specjalista naprawdę polecam

Zwycięzców 47
59-600 Lwówek Śląski

jest najlepszym lekarzem jakiego znam.lekarzem ktory wytłumaczy wszystko o co zapytam.

Szpital Bielański

najlepszy specjalista od dzieci w nowym saczu-polecam z czystym sumieniem

Przychodnia Salve
ul. Rzgowska 50A
Łódź

Każda ocena numeryczna jest w 101% właściwa. Lekarz z powołania. Kompetentny, uprzejmy, wylewny w przekazywaniu informacji, biega za "pacjentem" (w naszym przypadku za rodzicami) aby poinformować o planach działania i leczenia, tłumaczy dokładnie wszystkie niepewności rodziców nawet po kilkanaście razy bez tzw strzelania minami. Ciężko w słowa ubrać naszą wdzięczność za opiekę nad naszą córką przez ponad 3 miesiące walki o życie na oddziale intensywnej terapii wad wrodzonych noworodków i niemowląt. DZIĘKUJEMY I POLECAMY:D

Brzozowa 3
87-400 Golub-Dobrzyń

bardzo dobry lekarz pomogla mojej corce polecam wszystkim

bardzo dobry lekarz pomogla mojej corce polecam wszystkim

dr hab. n. med. GraŻyna Hnatyszyn

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Szczecin

Najlepszy neurolog dziecięcy w Szczecinie. Polecam.

Najlepszy neurolog dziecięcy w Szczecinie. Polecam.