Wielkopolskie Neonatolog

os. Sikorskiego 10 lok. 4
64-000 Kościan

Osoba godna polecenia poprostu lekarz z powolania,bardzo mila,cierpliwa duzo tlumaczy podczas badania dziecka.Bardzo dobrze zajela sie moim synem na noworodkach i pozniej w poradni.

Neonatolog Konin lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Brzeźno, ul. Główna 10
Konin

witam , Pani doktor jest przede wszystkim bardzo dobrym specjalistą. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie szpitalne, wyczucie i intuicję. Ma również swoje dzieci co powoduje, że patrzy na pacjenta nie tylko z perspektywy lekarza ale i matki. Rozumie rodziców, szanuje ich zdanie, wątpliwości, zwraca uwagę na ich odczucia (kto inny jak nie rodzic zna dobrze swoje dziecko), cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia stawiane diagnozy. Jestem jej również bardzo wdzięczna za "psychologiczne wsparcie" po urodzeniu drugiego dziecka. Wspierała mnie w okresie strachu o maleństwo i początków karmienia piersią, zachęcała do wsłuchania się w intuicję, zaufania matce naturze, podkreślała siłę więzi między matką a noworodkiem w pierwszych tygodniach jego życia. Ta rozmowa bardzo dużo mi dała i pozwoliła uporać się z poporodowymi smuteczkami, polecam bardzo panią doktor Anne Wolbach-Gołębiowską

Budowlanych 11 lok. 16
62-200 Gniezno

Pani doktor opiekowała się moim maleństwem w szpitalu, a kiedyś dawno temu opiekowała sie również mną gdy byłam noworodkiem. Lekarz godny zaufania i polecenia.Traktuje pacjenta indywidualnie i poświęca mu czas. Po prostu kocha dzieci

63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo miły lekarz kompetentny prowadził rozwój mojego syna cały rok bardzo dobry specjalista naprawdę polecam

dr n. med. Maria Tamulska

Pediatra, Neonatolog

Piaskowa 24
62-081 Przeźmierowo

niesamowite , profesjonalizm i prosta ludzka życzliwość , to dziś raczej niespotykane . Z wielkim uznaniem i szacunkiem ...dziękuję

Turek

Trafne diagnozy, nigdy nie bagatelizuje podejrzeń chorób, dojazd do pacjentai co najwazniejsze - najlepsze podejscie do dzieci!!!!

Opinia dodana przez: tata krysi

Specjalistycza Praktyka Lekarska Przemysław Kozanecki
Macieja Rataja 11
64-100 Gronowo, Leszno

witam skorzystalismy z rankingu i opini lekarzy z tej stronki i sie nie zawiedlismy .Bardzo dobry lekarz , zna sie na swoim fachu, slucha co rodzice maja do powiedzenia itd warto skorzystac i polecamy !!!

Rokity 2
60-195 Poznań

Polecam ! Korzystam z usług Pani doktor już dwa lata i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Zawsze ma czas, udzial porad przez telefon.

Szpital im. Przemysława II
Toruńska 7
62-800 Kalisz

Człowiek, lekarz z powołania. Syn wcześniak 29 tydzień, 1300 g, to było 15 lat temu, wiele wątpliwości co dalej i znów dr Jacek Gąsiorowski, spokój i opanowanie i jego koncepcje leczenia. Nie zapomnę do dziś patentu z rękawiczką dmuchaną przez respirator by pobudzać oddech dziecka. Chylę czoło i Polecam Pana dr. Nie tylko lekarz ale i ojciec.

Prosta 5
63-400 Ostrów Wielkopolski

Z rad dr Tuzel miałam okazję korzystać w szpitalu jako doradcy laktacyjnego. Tylko, ze z doradztwem nie ma to nic wspólnego. Jest po prostu maniaczką karmienia piersią. Jej pogadanka z młodymi matkami na temat karmienia piersią była po prostu jednym wielkim wywodem cycoholiczki. Usłyszałyśmy, że dzieci karmione sztucznie to będą pewnie głupsze, grubsze i bardziej schorowane (najpewniej białaczki i inne nowotwory) w porównaniu z tymi na cycu. Tylko jak ktoś nie ma możliwości karmić, to się tego trudno słucha, zwłaszcza z ust lekarza. Porażka.