Filtruj terminy

Wrocław Neonatolog

im. A . FALKIEWICZA
pl. Grunwaldzki 6a/16
Wrocław

Pani Doktor opiekuje się naszą Olą od 6 tyg. życia po tym, jak zachorowała:( Trzej lekarze nie pomogli, dopiero Pani doktor podeszła profesjonalnie do naszej córeczki i dzięki szybkiej reakcji Ola nie trafiła do szpitala. Bardzo ciepło podchodzi do dzieci, jest miła i kompetentna. Chętnie udziela porad. Jeśli mam jakieś wątpliwości co do stanu zdrowia mojego dziecka, to konsultuje się z Panią doktor. Polecamy!!!

klinika ginekologii, położnictwa i neonatologii
dyrekcyjna 5/7
Wrocław

Bardzo profesjonalna osoba z odpowiednim podejściem. Nie traktuje człowieka "z góry", w przystępny sposób przekazuje niezbędne informacje dotyczące leczenia. Zdecydowanie rekomenduję !

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LAR-MED Janina Koźmińska Filia
Ziemowita 1/9