Filtruj specjalizacje

Neonatolog Zabrze

Klinika Patologii Ciąży i Rozrodczości
plac Traugutta 6
41-800 Zabrze

Pani doktor to wspaniały lekarz, sympatyczny człowiek z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. Pomogła naszej małej córeczce zarówno swoją wiedzą i umiejętnościami ,ale także wspierając nas rodziców. Gorąco polecam, wielu znajomych którym poleciłam naszą doktor było bardzo zadowolonych i korzystają z pomocy pani doktor do dzisiaj. Pozdrawiam panią doktor, Dorota

Opinia dodana przez: Drota

rejestracja tel. 505152052
Floriana 12/5
41-800 Zabrze

W szpitalu po porodzie, gdzie stwierdził że obraz usg głowy dziecka jest nieprawidłowy dostałam od niego wizytówkę do gabinetu prywatnego. Wypisał nas z rosnącą bilirubiną w krwi, na następny dzień syn trafił na patologie noworodka z takimi wartościami że mogło dojść do uszkodzeń mózgu. W innym szpitalu zrobiono usg główki- wszystko wyszło ok. Zgłaszałam to nawet prezesowi szpitala (to akurat ginekolog którego z całego serca polecam). Dziwie się że Pan Pająk (niestety dr go nie nazwę) jest nadal ordynatorem. NIE POLECAM. UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ.

Opinia dodana przez: Marta

Neonatolodzy w mieście Zabrze