Neurochirurg W Okolicach Borek Wielkopolski

Puszczykowo

Jestem bardzo zadowolony z szybkiego przyjęcia do szpitala w Puszczykowie przez Pana Piotra Borowskiego. Drugi dzień po operacji pokazano mi jak wstawać i się poruszać. Bol po operacji ustal.Na oddziale neurochirurgii pielęgniarki bardzo mile i uprzejme, o nic nie trzeba było sie prosić tylko same wiedziały co pacjentowi potrzeba.

Opinia dodana przez: Maurycy Kamiński

Roth Medica
Niecała 1/5
Poznań

Bardzo dobry specjalista, poza tym ma wspaniałe podejście do pacjenta, poświęca mu czas, odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby. A przy tym jest bardzo kulturalny i sympatyczny.

Opinia dodana przez: Gosia

Leszno

Bardzo dobry lekarz. Dokładnie wytłumaczył i opisał problem, a na każde pytanie udzielił wyczerpującej odpowiedzi. Jest kompetentny oraz bardzo uprzejmy. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Uczciwie podchodzi do rzeczy, godny polecenia. Jestem 4 miesiące po operacji kręgosłupa. Dziękuje za zrozumienie i pomoc !

Opinia dodana przez: Hania

Kalisz

Jest to kompletny cham, który nie ma żadnego szacunku do pacjenta. Z powodu guza szyszynki, niestety miałam nieprzyjemność poznać owego lekarza, który cieszy się moim zdaniem kompletnie niesłuszną, dobrą reputacją jako neurochirurg. Nie dość, że ten Pan podczas wizyty prywatnej potraktował mnie jak kompletną idiotkę, do tego dosłownie krzyczał na mnie oraz na mojego narzeczonego, dodatkowo stwierdził jeszcze, że z powodu mojego guza głowa nie może mnie boleć, a mój ból jest wymyślony. Zacznijmy od tego, że gdyby był wymyślony do rezonansu, który mi go wykrył nie doszłoby, ale to już mało istotna kwestia. Powracając do tego Pana, który nie wiem jakim cudem uzyskał tytuł doktora i skończył takie studia... Po całej "wizycie", na której zostałam zmieszana z błotem, która trwała 5 min. oczywiście zarządał zapłaty 180 zł za wizytę, na której stałam się hipohondryczką. (Dodam tylko, że na ten moment jestem po operacji, oczywiście nie przez tego człowieka i jego "diagnoza" oczywiście była warta tyle, co jego osoba - nic).

Opinia dodana przez: Agnieszka

Wojewódzki Szpital Zespolony

None

Czy ktoś ma może nr do Dr Dobrzyckiego?
Wiem, że to świetny lekarz bo byłem u niego kilka lat temu ale nie mam do niego żadnego kontaktu.
Proszę o pomoc

Czy ktoś ma może nr do Dr Dobrzyckiego?
Proszę o pomoc

Opinia dodana przez: Pilne!

Witosa 18 lok. 2
67-100 Nowa Sól

Witam. Chciałbym podziękować za przeprowadzoną operację kręgosłupa dnia 01.12.17r.w szpitalu w Nowej Soli . Moim operatorem był Pan doktor Marcin Naumowicz. Jest to specjalista , którego mogę z czystym sumieniem polecić. Fachowiec jakich naprawdę można rzadko spotkać. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i opiekę medyczną. Ireneusz Jurga.

Opinia dodana przez: Ireneusz Jurga

Specjalistyczny Prywatny Gabinet Neurochirurgiczny
Kwiatowa 3a
62-040 Puszczykowo

Bardzo dobry lekarz. Rewelacyjny w swoim fachu i godny polecenia!:). W lipcu miałam zabieg i nadal czuję się świetnie.

Opinia dodana przez: Patrycja

23 Października 8 A
62-080 Tarnowo Podgórne

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Doktora. Fachowy a do tego skromny. Chciałabym spotkać więcej takich lekarzy na swojej drodze. POLECAM

Opinia dodana przez: anonim

Puszczykowo

Miałam operację kręgosłupa szyjnego 6 lat temu.
Po operacji czuję się bardzo dobrze, nie drętwieje mi już lewy bark i ręka i nie odczuwam bólu.
Wszystko przebiegło tak jak lekarz mówił, gdybym miała jeszcze raz zadecydować ponownie wybrałabym doktora Kocura.

Miałam operację kręgosłupa szyjnego 6 lat temu.
Doktor faktycznie nie należy do wylewnych osób i jest bardzo bezpośredni za co otrzymał tu wiele negatywnych opinii, ja natomiast oceniam jego wiedzę i fachowość, które są na najwyższym poziomie.
Z podziękowaniem M.Ś.

Opinia dodana przez: Mirosława

Sadowa 14b
Kalisz

Może nie zbyt wygadany co do przebiegu leczenia, ale jako specjalista i fachowiec trzeba przyznać ze jest skuteczny. W moim przypadku bardzo szybka i trafna diagnoza, operacja w trybie natychmiastowym (tego wymagały objawy ) po operacji jestem szczęśliwy i zadowolony bo bez bólu, powoli ale skutecznie po cennych radach zdolnego rehabilitanta z Ostrowa :) czuje się coraz lepiej. Do przeprowadzenia operacji pomimo rożnych dziwnych opinii na temat w/w lekarza jako specjalistę w swojej specjalizacji polecam.

Opinia dodana przez: Piotr