Neurochirurg W Okolicach Brześć Kujawski

ul. Wieniecka 43/15
87-800 Włocławek

polecam gorąco.lekarz z prawdziwego zdarzenia. naprawdę warto wybrac się do tego lekarza. Naprawde fachowiec pierwsza klasa

Opinia dodana przez: Małgorzata

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
87-100 Toruń

Od wielu lat korzystam z opieki medycznej tego lekarza. Ma ogromną wiedzę i praktykę, jest sympatyczny i wykazuje duży stopień empatii. Polecam.

Opinia dodana przez: Marcin Zaranek

Roth Medica
Niecała 1/5
Poznań

Bardzo dobry specjalista, poza tym ma wspaniałe podejście do pacjenta, poświęca mu czas, odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby. A przy tym jest bardzo kulturalny i sympatyczny.

Opinia dodana przez: Gosia

Przychodnia Lekarska

Płock

wspaniały fachowiec! naprawdę trudno o lepszego lekarza. Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że człowiek przestaje się bać.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Specjalistyczny Gabinet Neurochirurgiczny Jan Bieliński
ul. Zduńska 2, 87-800 Włocławek
Włocławek

Wspaniały Specjalista (przez wielkie S). Ogromny Profesjonalizm (przez wielkie P). Zaangażowanie W Przedstawionym Przeze Mnie Problemie (przez wielkie Z). Bardzo dobry człowiek. Podczas mojej wizyty naprawdę czułem się tak, jakby dla neurochirurga Jana Bielińskiego istniała w tym momencie tylko moja sprawa. Pan doktor rozwiał moje wątpliwości. Jestem zdrowy. Chciałem Go uściskać. Żałuję, że tego nie zrobiłem. Wielkie podziękowania również dla personelu, który się mną zajmował (pani technik od tomografii komputerowej i pani pielęgniarka dająca mi dwa zastrzyki domięśniowo). Wszystkim gorąco polecam. U mnie w pracy i wszędzie, gdzie tylko będę pamiętał powiem jakim świetnym Specjalistą jest Neurochirurg Jan Bieliński. Z serca raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam. Sadowski (05.05.2018).

Opinia dodana przez: Zygfryd

Akademicki Szpital im DR. Jurasza

Bydgoszcz

Miałam to szczęście że trafiłam na tak wspaniałego lekarza jak dr. M Osmanski ponieważ gdyby nie jego szybka interwencja dzisiaj nie było by mnie, gdyż wszyscy lekceważyli moje dolegliwości z racji młodego wieku jestem już po dwóch operacjach przez błędy innych lekarzy nie da się odwrócić niektóre rzeczy ale po zakończeniu leczenia doktor nie pozostawił mnie bez dalszej opieki pokierowal mnie do innych specjalistów którzy mogli by mi pomóc w dalszym leczeniu. Życzę aby każdy chory spotkał tak oddanego i kompetentnego lekarza jak dr. Maciej Osmanski.

Opinia dodana przez: Anna

św. Katarzyny 7
Stare Miasto, Toruń

Panie doktorze! Dziękuję! Za podejście do pacjenta jak do człowieka. Dziękuję za przeprowadzoną z powodzeniem operację kręgosłupa u mojej mamy.

Opinia dodana przez: Iwona

Szpital Miejski
Batorego 17
Toruń

Byłem u Pana Tafelskiego w czerwcu. Od trzech miesięcy miałem lewostronną rwę kulszową, chodziłem jak pokraka, miałem z soba rezonans, który doktor oglądał. Zalecił rehabilitacje, po których miałem wrócić do pracy, a jesli sytuacja się nie zmieni to operacja prywatnie od zaraz albo kolejka w NFZ 2 lata. Rehabilitowałem się przez 2 m-ce oczywiście z przerwami. Wreszcie doznałem porażenia lewej stopy, tzn. przestałem zupełnie ruszać palcami,kulałem coraz gorzej, a o bólu nie wspomnę... Wreszcie trafiłem do kolejnego lekarza w Bydgoszczy, który od razu stwierdził, że operacja jest konieczna i nie ma czasu na czekanie w kolejce, poniewaz stan będzie sie jedynie pogarsza, rehabilitowac to mogę sie do końca życia, a to i tak juz nic nie da. W ciagu 3 tyg od wizyty zostałem zoperowany, tzn dokładnie 17 wrześnie 2012 r - dzis wychodzę.Oczywiście BEZPŁATNIE Lekarz, który mnie wyprowadził z tego koszmaru stwierdził, ze za długo czekałem, a operacja była nieunikniona. Żałuję również, że tyle ja i moja rodzina musiała ze mną wycierpieć ale w końcu byłem u lekarza, któremu zaufałem. Nie wróciłem drugi raz do Pana Tafelskiego, poniewaz nie stac mnie było na operację prywatną, a 2 lata czekania doprowadziły by mnie do trwałego kalectwa. Pozdrawiam i w trudnych sytuacjach jak moja polecam lekarzy ze szpitala wojskowego w Bydgoszczy. Tam własnie postawili mnie na nogi, dziś jestem trzeci dzien po operacji, jestem jeszcze obolały ale jest już ogromna pooprawa, a najbardziej cieszy mnie to że moge ruszac palcaqmi i nie chodze jak kaleka. Zdrówka Życzę.

Matopat
ul. Storczykowa 8/10
Wrzosy, Toruń

Przemiły człowiek...podczas wizyty nie spieszył się wszystko wyjaśnił szczegółowo..odpowiedział na każde pytanie!
Polecam!

Polecam!

Opinia dodana przez: Karolina

szpital Biziela

Bydgoszcz

Dzień dobry czekałem na wizytę 5 miesięcy leczę się na zwyrodnienie kręgosłupa pan doktor poświęcił mi zaledwie 5 minut obejrzał zaledwie płytę z rezonansu szyjnego kręgosłupa i stwierdził że do operacji się nie kwalifikuję nie sprawdził pozostałych wyników badań rtg lędzwiowego i piersiowego zasugerowałem że przyczyna moich dolegliwości może leżeć po stronie kręgosłupa piersiowego stwierdził nie oglądając tych wyników że na pewno nie i nie trzeba tego oglądac zalecił ćwiczenia regularne ale jakie niestety już nie powiedział niewiem skąd się biorą opinie o tym panu ale niestety nie polecam a tak w ogule to jeżeli pan Dr. jest tak fachowy prywatnie to dlaczego na nfz.już nie? uprzejmości jedynie naprawdę nie można odmówić ale z fachowością to chyba nie bardzo może jak pójdę do niego prywatnie to stwierdzi co innego bo czuję się fatalnie wszystko wskazuje na kręgosłup piersiowy i lędzwiowy a pan Dr. tego nie oglądając stwierdza że nie dziwne to trochę.

Opinia dodana przez: Maro2012