Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Ranking lekarzy

Neurochirurg Gdańsk

- 14 lekarzy
+1 więcej

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

Średnia ocen: 4,9/5

Pan dr Tomasz Szmuda jest lekarzem, który przeprowadził u mnie operację kręgosłupa. Jego szczególne, troskliwe podejście do pacjenta jest czymś wyjątkowym w dzisiejszych czasach. To właśnie to podejście oprócz fachowości jest czymś co pozwala uwierzyć, że są jeszcze lekarze z powołania i że Przysięga Hipokratesa nie jest tylko pustą formułką.
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam
Krzysztof Matusiak

Pan dr Tomasz Szmuda jest lekarzem, który przeprowadził u mnie operację kręgosłupa. Jego szczególne, troskliwe podejście do pacjenta jest czymś wyjątkowym w dzisiejszych czasach. To właśnie to podejście oprócz fachowości jest czymś co pozwala uwierzyć, że są jeszcze lekarze z powołania i że Przysięga Hipokratesa nie jest tylko pustą formułką.
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam
Krzysztof Matusiak

Opinia dodana przez: Krzysztof
+1 więcej

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Powstańców Warszawskich 1/2
80-152 Gdańsk

Średnia ocen: 4,6/5

Bardzo dobry, miły i ciepły lekarz. Wykazuje zainteresowanie pacjentem i rzeczowo podchodzi do problemu. Wysokiej klasy specjalista, który trafną diagnozą i w profesjonalny sposób podjął się leczenia operacyjnego. Zespół towarzyszący przy operacji przemiłe i bardzo serdeczne - Pani Andżelika i Pani Kasia dodawały otuchy i nadziei w trakcie operacji co było dla mnie ogromną ulgą. Nie sposób wyrazić wdzięczności. Każdemu, kto znajdzie się na tym oddziale życzę takiej opieki lekarskiej. ...

Bardzo dobry, miły i ciepły lekarz. Wykazuje zainteresowanie pacjentem i rzeczowo podchodzi do problemu. Wysokiej klasy specjalista, który trafną diagnozą i w profesjonalny sposób podjął się leczenia operacyjnego. Zespół towarzyszący przy operacji przemiłe i bardzo serdeczne - Pani Andżelika i Pani Kasia dodawały otuchy i nadziei w trakcie operacji co było dla mnie ogromną ulgą. Nie sposób wyrazić wdzięczności. Każdemu, kto znajdzie się na tym oddziale życzę takiej opieki lekarskiej. Z całego serca dziękuję, mimo że pobyt w szpitalu krótki to wdzięczna jestem za każde słowo i gest. Małgorzata Markowska - pacientka

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Małgorzata Markowska
+1 więcej

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Powstańców Warszawskich 1/2
80-152 Gdańsk

Średnia ocen: 4,4/5

Jest to lekarz, który tak naprawdę żeruje na nieszczęściu i cierpieniu swoich pacjentów! Pierwsza wizyta trwała ok. 3 min, po których nie dość, że okłamał mnie co do diagnozy ( powiedział coś zupełnie innego niż napisał w karcie ), to w dodatku zalecił mi przez pół roku wizyty prywatne, oczywiście u siebie, gdzie koszt jednej wizyty to 250 zł i być może po tym czasie wykona mi operacje, czego również ...

Jest to lekarz, który tak naprawdę żeruje na nieszczęściu i cierpieniu swoich pacjentów! Pierwsza wizyta trwała ok. 3 min, po których nie dość, że okłamał mnie co do diagnozy ( powiedział coś zupełnie innego niż napisał w karcie ), to w dodatku zalecił mi przez pół roku wizyty prywatne, oczywiście u siebie, gdzie koszt jednej wizyty to 250 zł i być może po tym czasie wykona mi operacje, czego również nie powiedział, tylko napisał w karcie. W takiej sytuacji nie mam pojęcia po co miały być owe wizyty prywatne, chyba jedynie po to, aby Panu profesorowi pomóc w spłacaniu nowego Mercedesa. Zdecydowanie nie polecam!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Agnieszka
+1 więcej

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Powstańców Warszawskich 1/2
80-152 Gdańsk

Średnia ocen: 4,0/5

Miałam okazję poznać tego Pana. Niestety nie nazwę go człowiekiem. Osoba zadufana w sobie, wręcz pan bardzo arogancki. Nie chciał pomóc, ani nawet chociażby poradzić. Zgodził się z łaską jedynie porozmawiać ze mną. Czekałam dwie godziny, gdy ten Pan juz na korytarzu rozmawiając z pielęgniarką przecząco kręcił głową spoglądając na mnie. Gdy w końcu doszło do "rozmowy" tylko krzyczał. Stawiłam się na oddział neurochirurgii ze skierowaniem a wyszłam roztrzęsiona i ...

Miałam okazję poznać tego Pana. Niestety nie nazwę go człowiekiem. Osoba zadufana w sobie, wręcz pan bardzo arogancki. Nie chciał pomóc, ani nawet chociażby poradzić. Zgodził się z łaską jedynie porozmawiać ze mną. Czekałam dwie godziny, gdy ten Pan juz na korytarzu rozmawiając z pielęgniarką przecząco kręcił głową spoglądając na mnie. Gdy w końcu doszło do "rozmowy" tylko krzyczał. Stawiłam się na oddział neurochirurgii ze skierowaniem a wyszłam roztrzęsiona i z płaczem. Cóż nie zawsze wykształcenie idzie w parze z dobrym wychowaniem. Ale nie poddałam się i udałam do innego szpitala, gdzie zostałam przyjęta jak człowiek. Zrobiono mi szczegolowe badania. Cóż...czeka mnie operacja. Dostałam leki "na teraz"...i cierpliwie czekam. Ten Pan mógłby się wiele nauczyć od jego młodszych kolegów po fachu. A może miał jak kazdy tylko zły dzień. To jest tylko i wyłącznie moja opinia.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim76
+1 więcej

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Powstańców Warszawskich 1/2
80-152 Gdańsk

Średnia ocen: 3,7/5

Zgodnie z tym, co sam doświadczyłem, pan doktor miewa czasem specyficzne podejście do pacjenta. W takim znaczeniu, że nie owija w bawełnę, nie proponuje rehabilitacji kręgosłupa, zabiegów laserowych itd. kiedy sytuacja wygląda źle (wszystkie te rzeczy usłyszałem od lekarzy). Po operacji, na kontroli, jeszcze tego samego dnia zlecił mi kontrolne RTG funkcjonalne a także badanie komp. i kontrolę za kilka miesięcy. TYLKO dlatego, że martwiłem się lekkim bólem, by upewnić ...

Zgodnie z tym, co sam doświadczyłem, pan doktor miewa czasem specyficzne podejście do pacjenta. W takim znaczeniu, że nie owija w bawełnę, nie proponuje rehabilitacji kręgosłupa, zabiegów laserowych itd. kiedy sytuacja wygląda źle (wszystkie te rzeczy usłyszałem od lekarzy). Po operacji, na kontroli, jeszcze tego samego dnia zlecił mi kontrolne RTG funkcjonalne a także badanie komp. i kontrolę za kilka miesięcy. TYLKO dlatego, że martwiłem się lekkim bólem, by upewnić mnie, że implant jest na swoim miejscu, przyjął mnie po godzinach w publicznym zakładzie. Moim zdaniem oceny negatywne wywodzą się z przekonania, że po operacji MUSI być dobrze i basta. Nieważne, czy ktoś czekał kilka miesięcy, czy lat, nieważne, że zabieg był wykonany poprawnie, ale ciało nie jest w stanie wszystkiego wyleczyć. Proszę państwa, operacja to nie jest magia, można wykonać ja w 100% dobrze, a ciało odmówi posłuszeństwa. Sam mam dopiero 24 lata, nigdy nie choruję - by wydobrzeć potrzebowałem 2 operacji kręgosłupa. To jest życie, jednemu pomoże rehabilitacja, inny będzie zmagał się z problemem do końca życia. POLECAM DOKTORA LICZBIKA!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Marcin

Gabinet

Gdańsk

Średnia ocen: 3,6/5

Ton opinii z 13.10.2012 żenujący. Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa (odcinek lędźwiowy), które przeprowadził dr Stempniewicz. Przed pierwszą doktor także znalazł dla mnie szybki termin, bo obraz rezonansu był na tyle niejednoznaczny, że mogło się okazać wszystko (na szczęście był to tylko naczyniak, choć bardzo niszczący). Kiedy po pierwszej operacji okazało się, że konieczna jest druga (po kilku miesiącach), nie byłam zaskoczona, bo doktor uprzedzał mnie, że być może będzie ...

Ton opinii z 13.10.2012 żenujący. Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa (odcinek lędźwiowy), które przeprowadził dr Stempniewicz. Przed pierwszą doktor także znalazł dla mnie szybki termin, bo obraz rezonansu był na tyle niejednoznaczny, że mogło się okazać wszystko (na szczęście był to tylko naczyniak, choć bardzo niszczący). Kiedy po pierwszej operacji okazało się, że konieczna jest druga (po kilku miesiącach), nie byłam zaskoczona, bo doktor uprzedzał mnie, że być może będzie potrzebna kolejna stabilizacja kręgosłupa (pierwsza operacja była mało inwazyjna, bo była szansa, że to wystarczy; lepiej zatem w takim przypadku ingerować w mniejszym stopniu). Po operacjach nie miałam okazji porozmawiać z lekarzem (dopiero na wizycie kontrolnej dr wyjaśnił mi, co dokładnie się działo(przed operacją nie miałam psychicznie siły, żeby rozmawiać). Oczywiście powinno być inaczej, ale nie oszukujmy się - organizacja nie jest efektem działań jednego lekarza, który dwoi się i troi, żeby pomóc pacjentom. Proszę spróbować spojrzeć z innej perspektywy: każdy chce być potraktowany indywidualnie. To niestety jest w jakimś zakresie niewykonalne. Lekarz nie jest cyborgiem! Dr Stempniewicz jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem, którego z przekonaniem w tym roku poleciłam osobie potrzebującej pomocy. Jeśli zdarzyła się sytuacja, że pomoc nie okazała się skuteczna albo zaszła pomyłka co do diagnozy (w odniesieniu do Pani, która znalazła się na oddziale z powodu rzekomego nowotworu, którego nie było; szczerze współczuję, ogromny stres; ja miałam błędny wypis po pierwszej operacji, który sugerował zmianę złośliwą), to jestem przekonana, że mogły mieć na to wpływ czynniki takie jak przepracowanie. Oczywiście pożądanym stanem byłby brak pomyłek, bo chodzi o ludzkie zdrowie. Cieszę się, że nie wykonuję pracy polegającej na odpowiedzialności za ludzi, bo nie udźwignęłabym ewentualnych pomyłek, mając świadomość, że nie powinno ich być. Mam duży szacunek dla pracy lekarzy, zwłaszcza z neurochirurgii UCK, gdzie byłam pacjentką, którzy odpowiedzialność za pacjentów podejmują. Wyobrażam sobie, jaki to stres. Życzę zdrowia wszystkim pacjentom. Ale lekarzom także!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet
Partyzantów 49b
Gdańsk

Średnia ocen: 3,4/5

Chciałam podziękować dr Robertowi Jelińskiemu za operację kręgosłupa odcinka L4/L5/S1(usunięcie dysku + przepuklina jądra miażdżystego…)- czuje się doskonale.
Po wyjściu ze szpitala wzięłam może 4 tabletki przeciwbólowe,a wcześniej tabletki i zastrzyki były „chlebem powszednim w moim menu"
Dr za dużo nie mówi ,bo i po co nie znam się na tym, na zabieg poszłam pewna ,że skończą się dolegliwości bólowe-co też ma miejsce.
Pięknie dziękuję Panie Doktorze ,życząc sukcesów ...

Chciałam podziękować dr Robertowi Jelińskiemu za operację kręgosłupa odcinka L4/L5/S1(usunięcie dysku + przepuklina jądra miażdżystego…)- czuje się doskonale.
Po wyjściu ze szpitala wzięłam może 4 tabletki przeciwbólowe,a wcześniej tabletki i zastrzyki były „chlebem powszednim w moim menu"
Dr za dużo nie mówi ,bo i po co nie znam się na tym, na zabieg poszłam pewna ,że skończą się dolegliwości bólowe-co też ma miejsce.
Pięknie dziękuję Panie Doktorze ,życząc sukcesów w pracy zawodowej, oraz nie zrzędliwych pacjentów.
Doktor godny polecenia!!!
Wdzięczna pacjentka !!!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anka

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Średnia ocen: 3,0/5

Błyskawiczna pomoc Pana doktora. Ze względu na poważny uraz, operacja już kilka dni po zgłoszeniu się. Ból był ogromny, ulga tak samo- ogromna :). Konkretnie, rzeczowo, a co najważniejsze skutecznie. Polecam zdecydowanie.

Błyskawiczna pomoc Pana doktora. Ze względu na poważny uraz, operacja już kilka dni po zgłoszeniu się. Ból był ogromny, ulga tak samo- ogromna :). Konkretnie, rzeczowo, a co najważniejsze skutecznie. Polecam zdecydowanie.

Opinia dodana przez: Sebastian
Średnia ocen: 2,9/5

Pierwszą operację miałam 17.07.1997 r. na neuralgii w Akademii Medycznej w Gdańsku. Wcześniej przez 1,5 roku zwijałam się w potwornych bólach głowy:skroni,oczodołu,nozdrza,zębów i ucha.Żadne leczenie nie pomogło.Nikt oprócz Pana prof.P.Słoniewskiego nie miał pojęcia jak ulżyć moim cierpieniom.Lekarze bezradnie rozkładali ręce, a ja po nocach gryzłam poduszki, wyłam, a najlepiej wyskoczyła przez okno. Kto tego nie przeżył nie wie o czym mówię.Bez wahania wyraziłam zgodę na operację.Po 5-godzinnej operacji oczekiwałam w ...

Pierwszą operację miałam 17.07.1997 r. na neuralgii w Akademii Medycznej w Gdańsku. Wcześniej przez 1,5 roku zwijałam się w potwornych bólach głowy:skroni,oczodołu,nozdrza,zębów i ucha.Żadne leczenie nie pomogło.Nikt oprócz Pana prof.P.Słoniewskiego nie miał pojęcia jak ulżyć moim cierpieniom.Lekarze bezradnie rozkładali ręce, a ja po nocach gryzłam poduszki, wyłam, a najlepiej wyskoczyła przez okno. Kto tego nie przeżył nie wie o czym mówię.Bez wahania wyraziłam zgodę na operację.Po 5-godzinnej operacji oczekiwałam w strachu na powrót gnębiących mnie od prawie 2 lat bóli. Nigdy nie powróciły .
Mijają lata,mam silne bóle kręgosłupa i prawego uda. Diagnoza: "rwa udowa". Leki i zastrzyki nie pomagają. Wykonuję rezonans magnetyczny kręgosłupa.Wynik wykazuje guza na kręgosłupie.Przypominam sobie o profesorze Słoniewskim i szukam telefonu w internecie.Ucieszyłam się, że nadal Profesor Paweł Słoniewski pracuje w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Wcześniej czytam o tym, co mają do powiedzenia pacjenci. Co za bzdury ludzie tu wypisują, aż wstyd!! Jestem już po operacji kręgosłupa i operował mnie sam profesor, a asystował mu dr med.Tomasz Szmuda. Profesor Paweł Słoniewski jest dla mnie NAJWYŻSZYM AUTORYTETEM, wspaniałym człowiekiem i nie widziałam potrzeby, aby odwiedzał mnie na sali ponieważ ma od tego lekarzy. Byłam pod wspaniałą opieką lekarską i pielęgniarską. A jednak,na drugi dzień po operacji Profesor odwiedził mnie na sali,zapytał o moje samopoczucie, a ja byłam zaszczycona jego wizytą.
Mam pełne zaufanie do PANA PROFESORA SŁONIEWSKIEGO I JEGO ASYSTENTÓW. Dzięki takim ludziom ja jestem zdrowa i szczęśliwa. Doceniam ich talent i wysiłek jaki wkładają podczas operacji. ZAWSZE BĘDĘ POLECAŁA PANA PROFESORA P.SŁONIEWSKIEGO JAKO NAJLEPSZEGO NEUROCHIRURGA W KRAJU. DZIĘKUJĘ PANU PROFESOROWI I JEGO CAŁEMU ZESPOŁOWI ASYSTUJĄCEMU PODCZAS OBU OPERACJI GŁOWY( w 1997 r.) I KRĘGOSŁUPA (2012 r.).BARDZO DZIĘKUJĘ.Elżbieta Grabińska-Turek z Gdańska.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Ela Turek elkaturek
+4 więcej

NSZOZ Ewa Stefanowicz-Kujawa
Kowalska 5/1
80-846 Gdańsk

Średnia ocen: 2,7/5

Wojciech Kloc jako biegły ZUS jest cudownym uzdrowicielem zusowskim.
Za każdą opinię ZUS takiemu biegłemu z naszych podatków daje 800 złotych.
Nie mam zaufania do tego lekarza. Miałam z tym lekarzem kontakt dwa razy, jako biegłym lekarzem w ZUS. Miałam dać 5000tys, aby mi nie odebrano renty, którą miałam 5 lat. Mam bardzo wielkie zmiany w kręgosłupie, pech w służbie zdrowia. Jestem po porażeniu nerwu kulszowego po zastrzyku z ...

Wojciech Kloc jako biegły ZUS jest cudownym uzdrowicielem zusowskim.
Za każdą opinię ZUS takiemu biegłemu z naszych podatków daje 800 złotych.
Nie mam zaufania do tego lekarza. Miałam z tym lekarzem kontakt dwa razy, jako biegłym lekarzem w ZUS. Miałam dać 5000tys, aby mi nie odebrano renty, którą miałam 5 lat. Mam bardzo wielkie zmiany w kręgosłupie, pech w służbie zdrowia. Jestem po porażeniu nerwu kulszowego po zastrzyku z gentamecyny , które brałam na zapalenie płuc. Poważne kłopoty moczowe od tego czasu, zatrzymywania moczu, gdzie przyczyną jest kręgosłup. W krótkim czasie przez zniszczenie odcinka w lędźwiach , zrobiły się zmiany w górnych partiach kręgosłupa. Bez bólu nie ma dnia. Operacja nie wchodzi w rachubę, bo za dużo zmian, kręgosłup jest nieoperacyjny. Nerki o przewlekłych zmianach. Pozostał mi wielki niesmak po spotkaniu z tym lekarzem w Gdyni w Sadzie Pracy. Nie polecam tego lekarza. W sadzie były osoby, które były operowane przez tego lekarza i tak samo jak mnie , im uzdrowił kęgosłup.
Kolejny problem , to problem mojej córki Anny. Po niewielkiej stłuczce doszło do urazu kręgu szyjnego. Miała operacje w Elblągu, bo Szpital Wojewódzki w tym okresie strajkował. Implant potrzebny był od zaraz. Szpital limit wyczerpał. Gdyby nie znajomości w AM w Gdansku i pchniecie sprawy, moja córka by nie chodziła,a leżałby. Był to ostatni moment . Oddział lekarza Kloca olał chorych , bo ważniejsze były sprawy ich zarobków. Artykuły z gazet mam w komplecie z tego okresu. Co do kasy jaką miałam dać to dowiedziałam się od neurologa będac z cała dokumentacją w Spółdz. Lekarskiej w Gdyni, także biegłego ZUS,który bardzo wysoko awansował do Gdańska.Już o badaniu w Sadzie nie bedę pisać bo był skandaliczny. Całą dokumentację posiadam do dzisiaj, moją i córki. P. adwokat , która prowadziła te sprawę była zaszokowana postawą trzech lekarzy biegłych i kolesiowską współpracą sądu w Gdańsku. Trzech lekarzy biegłych urolog J.K, neurolog Szpitala MW w Oliwie i lekarza neurochirurga W.K - święta trójca . Państwo bezprawia. Nie polecam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie operacja, a później ucieka się od odpowiedzialnosci.Alicja D.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

Neurochirurdzy w mieście GdańskCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat