Neurochirurg W Okolicach Grabów Nad Prosną

Przychodnia Lekarska

Płock

wspaniały fachowiec! naprawdę trudno o lepszego lekarza. Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że człowiek przestaje się bać.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Jestem po operacji kręgosłupa odcinek szyjny mam wstawiony implant i operacja była w szpitalu w Warszawie jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia po operacji na drugi dzień stałem już na nogach i chodziłem i z każdym dniem było coraz lepiej a dr.Poleszczuka uważam za bardzo dobrego specjalistę i fachowca może faktycznie nie jest za bardzo gadatliwy ale wszystko co musiałem wiedzieć przed operacją to zostało mi przekazane a co do zainteresowania już po operacji to byłem szczerze zaskoczony że pan doktor aż tyle razy do mnie zaglądał więc mogę bardzo polecić Pana doktora Poleszczuka.

Opinia dodana przez: Bogusław

Kalisz

Jest to kompletny cham, który nie ma żadnego szacunku do pacjenta. Z powodu guza szyszynki, niestety miałam nieprzyjemność poznać owego lekarza, który cieszy się moim zdaniem kompletnie niesłuszną, dobrą reputacją jako neurochirurg. Nie dość, że ten Pan podczas wizyty prywatnej potraktował mnie jak kompletną idiotkę, do tego dosłownie krzyczał na mnie oraz na mojego narzeczonego, dodatkowo stwierdził jeszcze, że z powodu mojego guza głowa nie może mnie boleć, a mój ból jest wymyślony. Zacznijmy od tego, że gdyby był wymyślony do rezonansu, który mi go wykrył nie doszłoby, ale to już mało istotna kwestia. Powracając do tego Pana, który nie wiem jakim cudem uzyskał tytuł doktora i skończył takie studia... Po całej "wizycie", na której zostałam zmieszana z błotem, która trwała 5 min. oczywiście zarządał zapłaty 180 zł za wizytę, na której stałam się hipohondryczką. (Dodam tylko, że na ten moment jestem po operacji, oczywiście nie przez tego człowieka i jego "diagnoza" oczywiście była warta tyle, co jego osoba - nic).

Opinia dodana przez: Agnieszka

szpital im. Wyszyńskiego
armi krajowej7
98-200 Sieradz

Bardzo dobry specjalista, konkretny i słowny. Przed operacją byłam na wizycie tylko dwa razy. Podczas pobytu w szpitalu okazywał zainteresowanie moim samopoczuciem zarówno przed jak i po zabiegu operacyjnym, informował mnie o istotnych dla mnie sprawach. Czas oczekiwania na zabieg był dla mnie zaskakująco krótki za co jestem bardzo wdzięczna bo ból który mi towarzyszył przez ostatnie miesiące był już nie do zniesienia. Po operacji szybko wracałam do zdrowia i sprawności. Szczerze polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Wiesława

Puszczykowo

Miałam operację kręgosłupa szyjnego 6 lat temu.
Po operacji czuję się bardzo dobrze, nie drętwieje mi już lewy bark i ręka i nie odczuwam bólu.
Wszystko przebiegło tak jak lekarz mówił, gdybym miała jeszcze raz zadecydować ponownie wybrałabym doktora Kocura.

Miałam operację kręgosłupa szyjnego 6 lat temu.
Doktor faktycznie nie należy do wylewnych osób i jest bardzo bezpośredni za co otrzymał tu wiele negatywnych opinii, ja natomiast oceniam jego wiedzę i fachowość, które są na najwyższym poziomie.
Z podziękowaniem M.Ś.

Opinia dodana przez: Mirosława

Wojewódzki Szpital Zespolony

62-800 Kalisz

Bardzo dobry lekarz specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii. Zawsze gotowy do wyjaśnień, do dyskusji, uprzejmy, bardzo dobry fachowiec. Gratuluję Panie doktorze wielu medycznych osiągnięć i polecam innym pacjentom z Wielkopolski !

Opinia dodana przez: dr Mateusz Kuś

Sadowa 14b
Kalisz

Może nie zbyt wygadany co do przebiegu leczenia, ale jako specjalista i fachowiec trzeba przyznać ze jest skuteczny. W moim przypadku bardzo szybka i trafna diagnoza, operacja w trybie natychmiastowym (tego wymagały objawy ) po operacji jestem szczęśliwy i zadowolony bo bez bólu, powoli ale skutecznie po cennych radach zdolnego rehabilitanta z Ostrowa :) czuje się coraz lepiej. Do przeprowadzenia operacji pomimo rożnych dziwnych opinii na temat w/w lekarza jako specjalistę w swojej specjalizacji polecam.

Opinia dodana przez: Piotr

Majkowska 13a lok. 21