Śląskie Neurochirurg

Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Wspaniały człowiek , wspaniały lekarz...!!! Po długim okresie bólu kregosłupa promieniującego na pośladek i udo, po nieudanej operacji przeprowadzonej przez pewnego "profesora" neurochirurgii w Wa-wie, TYLKO Pan dr.Kwiek nie odmówił mi pomocy w leczeniu moich dolegliwości... Odwiedziłam chyba wszystkich neurochirurgów w Warszawie i każdy z nich mówił: "miała Pani pecha ale ja "poprawek" nie robie..." Warszawscy lekarze rozkładali tylko ręce i proponowali przyzwyczaić się do bólu...!!!Pan dr.Kwiek już na pierwszej ...
Opinia dodana przez: Margola

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Moja pierwsza wizyta u neurochirurga z chorym kręgosłupem, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Dzięki temu lekarzowi nabrałem znowu zaufania do służby zdrowia, którą zepsuł mi jeden z lekarzy specjalistów ortopedów w moim życiu. Po wczorajszej wizycie pragnę podziękować Panu Doktorowi za nadzieję na to, że będę mógł jeszcze sprawnie chodzić w swoim życiu po operacji, którą już wyznaczył w m-cu listopadzie w szpitalu w Jastrzębiu. Serdecznie pozdrawiam P. Doktora, Mieczysław.
Opinia dodana przez: Mieczysław

ul. Paderewskiego 24/26
42-200 Częstochowa

Trafiłam do dr Chrzuszcza z okropnym bolem ledźwi. Po badaniu fizykalnym dostalam skierowanie na rezonans. Po badaniu okazało się ze mam przepukline. Doktor zalecił mi rehabilitację i zmianę trybu życia na bardziej aktywny. Od tego czasu bol juz mi tak nie doskwiera.
Pomimo wielu powrotów do doktora z ciągłymi pytaniami, nigdy nie był zniesmaczony. Zawsze ze stoickim spokojem, cierpliwością i zaangażowaniem na każde moje pytanie odpowiadał.
Polecam kazdemu tego ...
Opinia dodana przez: Wdzięczna Pacjentka

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

W marcu byłam operowana na tętniaka mózgu przez dr.Koperę dostałam drugie życie.
Chciałam powiedzieć,że doktor Kopera to wspaniały lekarz i człowiek przez duże ''W''.
Ten lekarz powinien żyć 100 lat aby ratować każde zagrożone życie ja dziękuję bardzo.
Opinia dodana przez: Joanna

Szpital Wojewódzki

Bielsko-Biała

Bardzo kompetentny Lekarz. Uprzejmy i w miarę możliwości czasowych odpowiada na wszystkie pytania. Teraz pozostaje rehabilitacja. Czucie powoli powraca po operacji dyskopatii z zespołem ogona końskiego. Niech Panu Bóg błogosławi i strzeże.
Opinia dodana przez: Paweł

Bursztynowa 1
44-240 Żory

W trakcie pierwszej wizyty dokładnie wypytał o mój wywiad chorobowy, po czym zalecił dokładne badania i na podstawie zdjęć postawił diagnozę - przepuklina dysku szyjnego. W krótkim terminie od diagnozy wykonał zabieg, dzieki ktoremu mogę na co dzien funkcjonować bez bólu. Polecam !!!!
Opinia dodana przez: Aleksandra

Centrum Onkologii

Gliwice

Tylko dwie krótkie rozmowy wystarczyły mi,aby przekonać się , z kim mam do czynienia.Wielka kultura osobista,cierpliwość i otwartość na problemy pacjenta(mimo zmęczenia po przeprowadzeniu operacji),kilka dobrych słów do kogoś,kto właśnie obudził się z narkozy z rurką w krtani i kilkoma innymi w różnych miejscach ciała - to naprawdę wielka rzecz. Dziękuję,Panie Doktorze! Hanna Łudzik
Opinia dodana przez: Hanna 22

ulica Podgórna 6 A
43-195 Mikołów

W lutym tego roku wykryto u mnie oponiaka położonego w tylnej jamie czaszki blisko żyły doprowadzającej krew do mózgu - okolice kąta mostowo- móżdżkowego. Operacja została wykonana w maju przez doktora Wojciecha Kukiera wspaniałego lekarza i niezwykłego człowieka. Pan doktor jest profesjonalistą bardzo rzeczowo i precyzyjnie przedstawia informację na temat operacji przy czym jest pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta. Każdy drobny problem pacjenta jest dla niego ważny co powoduje, ...
Opinia dodana przez: Kornelia

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. Aleja legionów

Bytom

Jest to Wspaniały Lekarz i Człowiek.Bardzo kompetentny i konkretny.Daje pacjentom poczucie bezpieczeństwa i pomaga w ich problemach zdrowotnych.

NZOZ Euroklinika
ul. Stolarska 17
40-767 Katowice

Godny polecenia neurochirurg Kiedy inni lekarze super specjaliści z tytułami dr nauk medycznych rozpoznawali u mnie glejaka i nie tylko czytali opis ale oglądali płytkę z tomografu On ze stoickim spokojem wyjaśnił mi że Jego koledzy bardzo się mylą I tak faktycznie było Wykonałam rezonans i słowa dr Majchrzaka się potwierdziły A ja wcześniej umarłabym ale na zawal serca lub skończyłabym w wariatkowie Skończyło się farmakoterapią i zostałam cudownie wyleczona ...