Katowice Neurochirurg

NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe
ul Warszawska 40
40-008 Katowice

Wspaniały człowiek , wspaniały lekarz...!!! Po długim okresie bólu kregosłupa promieniującego na pośladek i udo, po nieudanej operacji przeprowadzonej przez pewnego "profesora" neurochirurgii w Wa-wie, TYLKO Pan dr.Kwiek nie odmówił mi pomocy w leczeniu moich dolegliwości... Odwiedziłam chyba wszystkich neurochirurgów w Warszawie i każdy z nich mówił: "miała Pani pecha ale ja "poprawek" nie robie..." Warszawscy lekarze rozkładali tylko ręce i proponowali przyzwyczaić się do bólu...!!!Pan dr.Kwiek już na pierwszej wizycie wytłumaczył mi co jest przyczyną tak silnego bólu i drętwienia nogi.. zaproponował pomoc...!!! (a nie kolejną receptę na leki przeciwbólowe...) Bóle zniknęły zaraz po operacji !!! i nadal nie wróciły...:).Dla mnie to CUD!!! Ogromne podziękowania dla dr.Kwieka oraz całego personelu szpitala w Chorzowie za opiekę , wsparcie psychiczne, pomoc - której nikt w Warszawie nie chciał mi udzielić!!! Dzięki WAM odzyskałam chęć do życia (bo ból był tak silny że już nic nie pomagało) Dodam że jako samotna matka było mi bardzo ciężko! lecz dzięki pomocy dr.Kwieka znów mogę być samodzielna i jednak żyć bez bólu...!!! Jeszcze raz ogromnie dziękuję!!! Sobota 19.10.13r.odmieniła moje i mojej córki życie... Znów się uśmiechamy, żartujemy a ja przestałam "jęczeć" z bólu... DZIĘKUJĘ, Margola.

Opinia dodana przez: Margola

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
40-752 Katowice

W trakcie pierwszej wizyty dokładnie wypytał o mój wywiad chorobowy, po czym zalecił dokładne badania i na podstawie zdjęć postawił diagnozę - przepuklina dysku szyjnego. W krótkim terminie od diagnozy wykonał zabieg, dzieki ktoremu mogę na co dzien funkcjonować bez bólu. Polecam !!!!

Opinia dodana przez: Aleksandra

40-752 Katowice

W lutym tego roku wykryto u mnie oponiaka położonego w tylnej jamie czaszki blisko żyły doprowadzającej krew do mózgu - okolice kąta mostowo- móżdżkowego. Operacja została wykonana w maju przez doktora Wojciecha Kukiera wspaniałego lekarza i niezwykłego człowieka. Pan doktor jest profesjonalistą bardzo rzeczowo i precyzyjnie przedstawia informację na temat operacji przy czym jest pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta. Każdy drobny problem pacjenta jest dla niego ważny co powoduje, że człowiek czuje się bezpiecznie i jest pewien, że wszystko będzie dobrze i tak jest. W trzeciej dobie po operacji chodziłam, 3 tyg. po operacji jeździłam samochodem. Czuję się doskonale mam plany i marzenia. Spotkanie pana doktora na mojej drodze choroby uważam za niezwykłe szczęście i dar od Boga. Do końca życia będę mu wdzięczna za to, że przeprowadził mnie przez ten trudny czas choroby dał mi siłę i wiarę w zwycięstwo.

Opinia dodana przez: Kornelia

NZOZ Euroklinika
ul. Stolarska 17
40-767 Katowice

Godny polecenia neurochirurg Kiedy inni lekarze super specjaliści z tytułami dr nauk medycznych rozpoznawali u mnie glejaka i nie tylko czytali opis ale oglądali płytkę z tomografu On ze stoickim spokojem wyjaśnił mi że Jego koledzy bardzo się mylą I tak faktycznie było Wykonałam rezonans i słowa dr Majchrzaka się potwierdziły A ja wcześniej umarłabym ale na zawal serca lub skończyłabym w wariatkowie Skończyło się farmakoterapią i zostałam cudownie wyleczona Śladu po chorobie nie mam

40-752 Katowice

Bardzo mily i sympatyczny z ludzkim podejsciem do pacjentow naprawde godny polecenia najlepszy lekarz jakiego znam

ulica Hierowskiego 54d
40-750 Katowice

Jesteśmy rodzicami dziewczynki urodzonej z wadą twarzoczaszki i z ...przepukliną oponowo-mózgową. Od 2006r. tj od jej narodzin zdążyliśmy odwiedzić wielu najlepszych neurochirurgów w Polsce. Trafiliśmy też oczywiście do docenta M. Mandery. Oceniamy go jak wszyscy - REWELACYJNIE zarówno jako człowieka jak i fachowca (choć nie operował naszej córeczki). Jest to lekarz, który ma na swoim koncie wiele wyjazdów zagranicznych, udział w wielu nowatorskich operacjach (w tym pd okiem sław z Nowego Jorku). Dowiedzieliśmy się o nim od matki dziewczynki spod Krakowa urodzonej z olbrzymią przepukliną mózgową, w której operacji doc. Mandera uczestniczył w Nowym Jorku. Lekarz ten ma szerokie rozeznanie w najnowszych technikach leczenia i bierze czynny udział w propagowaniu najwyższej klasy leczenia w Polsce i w ...Nepalu. Wiosną 2007r. przez 3 m-ce uczestniczył w zakładaniu oddziału neurochirurgii w Katmandu w Nepalu jako wolontariusz ( http://www.gwsh.pl/gwshnews/info_47.pdf ). Więcej na www.neurochirurgia. dziecięca.pl . Nam osobiście z poświęceniem swojego wolnego czasu pomagał zdobywać kontakty medyczne z najlepszymi specjalistami w dziedzinie neurochirurgii i chir. plastycznej z NY. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za serce, czas i rzeczowość okazaną nam jako rodzicom i naszej małej córeczce. Jeśli ktoś pytałby nas, jakich innych neurochirurgów z czystym sumieniem zestawilibyśmy z dr-em Manderą w jednym rzędzie - to na pewno neurochirurga dr-a Sławomira Barszcza z IP-CZD w Warszawie (również wspaniałego człowieka, który obecnie często wyjeżdża do Hiszpanii, ale można go łapać pytając o niego w sekretariacie neurochirurgii IP-CZD (tel. 022 815-75-60) lub Prof. Roszkowskiego - ordynatora tamtejszego oddziału. Polecamy też docenta Kwiatkowskiego z Krakowskiego USD w Krakowie Prokocimiu. Pomógł nam znaleźć rozwiązanie nawracających zakażeń pooperacyjnych u naszej córeczki. Podpowiedział możliwość wykonania tzw. AUTOSZCZEPIONKI przeciw bakteriom w Instytucie Mikrobiologii UJ w Krakowie u doc. Małgorzaty Bulondy... Trzeba mieć skierowanie na autoszczepionkę od pediatry lub innego lekarza. Polecam. Warto odwiedzać najlepszych lekarzy i pytać, pytać i jeszcze raz pytać - gdy problem jest złożony.

CSK LIGOTA
Katowice ul. Witosa 21
Katowice

Takich lekarzy jak Docent jest mało w naszym kraju.Pod kierunkiem Docenta człowiek czuje się bezpieczny nawet w trudnych chwilach.Oby ten Lekarz przez duże "L" miał dużo sił i zdrowia, żeby mógł długo pomagać ludziom tego potrzebującym. Panie Docencie - dziękuję za wszystko,co uczynił Pan dla mojej żony.

Opinia dodana przez: Tadeusz

Katowice

Dr. K Suszyński jest bardzo dobrym specjalistą oraz bardzo miłym i pomocnym człowiekiem. Ze względu na moje problemy z kręgosłupem oraz przebyte operacje,szukałem specjalisty, który pomógłby mi poprawić mój stan zdrowia. Byłem u wielu lekarzy, ale żaden z nich nie był w stanie mi pomóc. Pierwszą operację kręgosłupa lędźwiowego na poziomie L5/S1 przeszedłem w szpitalu w Otwocku. Po tej operacji mój stan zdrowia nie był zadowalający pomimo wizyt u wielu fizjoterapeutów, gdyż odczuwałem ciągłe pieczenie połączone z mrowieniem oraz towarzyszyło temu okresowe drętwienie kończyn dolnych. W październiku 2013 r. zdecydowałem się na stabilizację dynamiczną DIAM i wtedy tuż przed operacją poznałem dr. K. Suszyńskiego. Po operacji mój stan zdrowia się poprawił ale w dalszym ciągu byłem "skrzywiony" w wyniku przewlekłego osłabienia mięśni oraz towarzyszył mi ciągły ból, wraz z pieczeniem połączonym z mrowieniem dolnego odcinka kręgosłupa oraz kończyn dolnych. Miesiąc po operacji byłem na wizycie u dr. K. Suszyńskiego, który poświęcił mi dużo czasu omawiając szczegółowo mój przypadek. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony takim podejściem lekarza do pacjenta, jego wiedzą, uprzejmością,cierpliwością oraz sposobem objaśnienia i prezentacji zaleconych mi ćwiczeń. Dr K. Suszyński umie kompetentnie i fachowo odpowiedzieć na każde pytanie wskazując co jest przyczyną danej dolegliwości.Po kilku dniach ćwiczeń poczułem znaczną poprawę, nie musiałem już leżeć ciągle w łóżku. Od tego czasu cyklicznie utrzymuję kontakt z doktorem na Skypie, gdyż mieszkam w okolicach Kielc. Jeżeli mam jakieś pytanie lub coś mnie niepokoi zawsze mogę do niego zadzwonić (także w niedzielę). Co jakiś czas wraz z poprawą mojego stanu zdrowia dr.K.Suszyński zmienia mi ćwiczenia lub je modyfikuje. Jestem przekonany że dr. K. Suszyński jest godny polecenia każdemu kto ma problemy z kręgosłupem i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że takiego lekarza spotkałem po raz pierwszy. Dziękuję mu za to, że w wyniku jego trafnie dobranych ćwiczeń mogłem wrócić do normalnego życia i zawodowej pracy.

Opinia dodana przez: Grzegorz

Gabinet Lekarski

40-750 Katowice

Dr.Tomasz Stępień to nie tylko wspaniały człowiek ale również świetny specjalista.Jestem po dwóch operacjach dbs czyli głęboka stymulacja mózgu. Każda z nich była traktowana jako pierwsza czyli dbałość o pacjenta Polecam pana doktora.Ja bardzo dziękuję panie doktorze że znów niemożliwe stało się możliwe czyli poruszam się samodzielnie.
POLECAM......

POLECAM......

Opinia dodana przez: KRYSIA

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGOKOLWIEK POZNAŁAM JEST DOSKONAŁY I WSPANIAŁY CZLOWIEK BARDZO DUZO WIE O CHOROBIE NASZEJ CORKI POPROSTU JEST NAJLEPSZY.PANIE DOKTORZE DZIEKUJE;)

Opinia dodana przez: Monika