Filtruj terminy

lekarz Piotr Kowalski

Neurochirurg, Chirurg dziecięcy

Wyszyńskiego 39/6
66-400 Gorzów Wielkopolski

Kilkakrotnie jako pacjent byłem u dr. Piotra Kowalskiego. Robił mi trzykrotnie kriolezję kręgosłupa w odstępach rocznych i za każdym razem zeskakiwałem ze stołu operacyjnego jak gimnastyk. A wchodziłem na zabieg z kulami. Podejście dr.Kowalskiego do pacjenta, wyczerpujące informacje i szczerość co do rokowań w chorobie natychmiast zjednują sobie pacjenta, Polecam Tego lekarza bez zastanowienia.
Opinia dodana przez: HENRYK

102 A
66-431 Janczewo

Bardzo fajny lekarz, uprzejmy, kompetentny. Dzięki niemu moja mama już nie cierpi, operował jej kręgosłup. Polecam!!!

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Moim zdaniem to jest bardzo dobry lekarz a nawet professionalista . Jestem bardzo dummny z tego lekarza poniewaz jest bardzo miły i sympatyczny :* !@#!
Opinia dodana przez: Hassan

Ośrodek Wczesnej Interwencji
Jana Dekerta 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pan Doktor jest super, dawno nie spotkalam sie z tak uprzejmym I kompetentnym lekarzem, poswiecil mi tyle czasu ile potrzebowalam, przykladnie zajal sie moim przypadkiem nie odsylal do innych lekarzy, nie kazal czekac w kolejakach do poradni,super komunikatywny I otwarty na pacjentow, zycze wszystkim neurochirurgom takiego podejscia do pacjenta, od doktora Milosza moga brac lekcje dobrych manier
Opinia dodana przez: anonim

Dworcowa 4