Neurochirurg W Okolicach Kowalewo Pomorskie

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
87-100 Toruń

Od wielu lat korzystam z opieki medycznej tego lekarza. Ma ogromną wiedzę i praktykę, jest sympatyczny i wykazuje duży stopień empatii. Polecam.

Opinia dodana przez: Marcin Zaranek

Przychodnia Lekarska

Płock

wspaniały fachowiec! naprawdę trudno o lepszego lekarza. Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że człowiek przestaje się bać.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Regionalny Szpital Specjalistyczny
Grudziądz
86-300 Grudziądz

10.04.2014 r. miałam operację guza kanału kręgowego TH. Strasznie się bałam ale wszystko się udało. Pan doktor przed operacją pokazał mi na monitorze jak będzie wyglądał zabieg. Po operacji interesował się jak się czuję i czy wszystko w porządku. Godny polecenia. Dał mi nowe życie bez bólu i będę jego dłużniczką do końca życia.

Opinia dodana przez: Mirosława

Bydgoszcz

byłem przez niego operowany potrzebuję znowu jego pomocy ale nie mogę go odnaleść a ja przeprowadziłem się do wrocławia POMOCY

Opinia dodana przez: rysiek

Akademicki Szpital im DR. Jurasza

Bydgoszcz

Miałam to szczęście że trafiłam na tak wspaniałego lekarza jak dr. M Osmanski ponieważ gdyby nie jego szybka interwencja dzisiaj nie było by mnie, gdyż wszyscy lekceważyli moje dolegliwości z racji młodego wieku jestem już po dwóch operacjach przez błędy innych lekarzy nie da się odwrócić niektóre rzeczy ale po zakończeniu leczenia doktor nie pozostawił mnie bez dalszej opieki pokierowal mnie do innych specjalistów którzy mogli by mi pomóc w dalszym leczeniu. Życzę aby każdy chory spotkał tak oddanego i kompetentnego lekarza jak dr. Maciej Osmanski.

Opinia dodana przez: Anna

św. Katarzyny 7
Stare Miasto, Toruń

Panie doktorze! Dziękuję! Za podejście do pacjenta jak do człowieka. Dziękuję za przeprowadzoną z powodzeniem operację kręgosłupa u mojej mamy.

Opinia dodana przez: Iwona

Szpital Miejski
Batorego 17
Toruń

Byłem u Pana Tafelskiego w czerwcu. Od trzech miesięcy miałem lewostronną rwę kulszową, chodziłem jak pokraka, miałem z soba rezonans, który doktor oglądał. Zalecił rehabilitacje, po których miałem wrócić do pracy, a jesli sytuacja się nie zmieni to operacja prywatnie od zaraz albo kolejka w NFZ 2 lata. Rehabilitowałem się przez 2 m-ce oczywiście z przerwami. Wreszcie doznałem porażenia lewej stopy, tzn. przestałem zupełnie ruszać palcami,kulałem coraz gorzej, a o bólu nie wspomnę... Wreszcie trafiłem do kolejnego lekarza w Bydgoszczy, który od razu stwierdził, że operacja jest konieczna i nie ma czasu na czekanie w kolejce, poniewaz stan będzie sie jedynie pogarsza, rehabilitowac to mogę sie do końca życia, a to i tak juz nic nie da. W ciagu 3 tyg od wizyty zostałem zoperowany, tzn dokładnie 17 wrześnie 2012 r - dzis wychodzę.Oczywiście BEZPŁATNIE Lekarz, który mnie wyprowadził z tego koszmaru stwierdził, ze za długo czekałem, a operacja była nieunikniona. Żałuję również, że tyle ja i moja rodzina musiała ze mną wycierpieć ale w końcu byłem u lekarza, któremu zaufałem. Nie wróciłem drugi raz do Pana Tafelskiego, poniewaz nie stac mnie było na operację prywatną, a 2 lata czekania doprowadziły by mnie do trwałego kalectwa. Pozdrawiam i w trudnych sytuacjach jak moja polecam lekarzy ze szpitala wojskowego w Bydgoszczy. Tam własnie postawili mnie na nogi, dziś jestem trzeci dzien po operacji, jestem jeszcze obolały ale jest już ogromna pooprawa, a najbardziej cieszy mnie to że moge ruszac palcaqmi i nie chodze jak kaleka. Zdrówka Życzę.

Matopat
ul. Storczykowa 8/10
Wrzosy, Toruń

Przemiły człowiek...podczas wizyty nie spieszył się wszystko wyjaśnił szczegółowo..odpowiedział na każde pytanie!
Polecam!

Polecam!

Opinia dodana przez: Karolina

szpital Biziela

Bydgoszcz

Dzień dobry czekałem na wizytę 5 miesięcy leczę się na zwyrodnienie kręgosłupa pan doktor poświęcił mi zaledwie 5 minut obejrzał zaledwie płytę z rezonansu szyjnego kręgosłupa i stwierdził że do operacji się nie kwalifikuję nie sprawdził pozostałych wyników badań rtg lędzwiowego i piersiowego zasugerowałem że przyczyna moich dolegliwości może leżeć po stronie kręgosłupa piersiowego stwierdził nie oglądając tych wyników że na pewno nie i nie trzeba tego oglądac zalecił ćwiczenia regularne ale jakie niestety już nie powiedział niewiem skąd się biorą opinie o tym panu ale niestety nie polecam a tak w ogule to jeżeli pan Dr. jest tak fachowy prywatnie to dlaczego na nfz.już nie? uprzejmości jedynie naprawdę nie można odmówić ale z fachowością to chyba nie bardzo może jak pójdę do niego prywatnie to stwierdzi co innego bo czuję się fatalnie wszystko wskazuje na kręgosłup piersiowy i lędzwiowy a pan Dr. tego nie oglądając stwierdza że nie dziwne to trochę.

Opinia dodana przez: Maro2012

im. batorego
ul Batorego
Podgórz, Toruń

Doktor Grzelak poświęca dużo czasu pacjentowi,wszystko wyjaśni nie patrząc na zegarek.Nie znam się na medycynie ale po wizycie w jego gabinecie znałem odpowiedź na wszystkie pytania,które mnie intrygowały.Niestety miałem wątpliwą przyjemność bycia operowanym w innym szpitalu i dopiero po tej operacji doceniłem jego fachowość.Żałuje ,że nie byłem operowany na jego oddziale.