Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Łódzkie Neurochirurg

- 42 lekarzy

Oddział Kliniczny Toksykologii
Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem 3tygodnie po udanej operacji oponiaka.Wcale nie małego 5,5 na 4,5cm,którą wykonał dr.Jan Fortuniak.Nie tylko,że ma złote ręce,niesamowity profesjonalizm i perfekcję w całym calu,począwszy od umiejętności,a skończywszy na podejściu do pacjenta i jego rodziny.
Cierpliwy,rzeczowy,potrafi udzielić szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości.
W lutym Pan Dr. usunął mi oponiaka,operacja trwała 12godzin,obarczona dużym ryzykiem powikłań,a jednak drugiego dnia po operacji wstałem z łóżka,a po tygodniu wyszedłem ze szpitala.
Uważam,że Pan ...
Opinia dodana przez: Paweł

Przychodnia Salve
ul. Rzgowska 50A
Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Pan dr, Bartosz Polis jest bardzo dobrym specjalistą,operował mój kręgosłup trzy razy ,zrobił to bardzo dobrze,dziękuje panie doktorze za wspaniała opiekę
Opinia dodana przez: JOLANTA

Emeryk Samolewicz

Urolog dziecięcy, Neurochirurg

liczba opinii: 3

+2 więcej

Gabinet
Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały, oddany pacjentom lekarz. Dziękuję mu za opiekę nad naszą córeczką. Ufam, że dzięki niemu wszystko będzie dobrze. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia
Średnia ocen: 5,0/5
Doskonały fachowiec, zawdzięczam mu życie - trzy lata temu usunął mi z powodzeniem oponiaka prawej okolicy skroniowej. A w dodatku po zabiegu wykazał wobec mnie dużą cierpliwość i poczucie humoru.Dziękuję, panie doktorze.
Opinia dodana przez: Anonim
Neurochirurg Łask dr n. med. Bartosz Bryszewski

Columna Medica
Wakacyjna 8
98-100 Łask

Średnia ocen: 5,0/5
Wczoraj Pan doktor przyjmował moją mamę na oddział. Jest niezwykle sympatycznym człowiekiem, który pacjenta traktuje bardzo indywidualnie. Spokojnie i bez pośpiechu przekazuje informację dot. zabiegu, pomimo ze to nie on bedzie wykonywał operacje. Żadko sie spotyka takich lekarzy w szpitalu. Brawo Panie doktorze inni powinni sie uczyć od Pana empatycznego zyczliwego i profesjonalego podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: Wioletta

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki

Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Dzięki pani doktor nasza córeczka dziś żyje i prawidłowo się rozwija Marysia dziekuje za to pani a my wiemy ze mamy godnego zaufanego lekarza który całym swym sercem poświeca się pacjętom.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry fachowiec,uprzejmy i życzliwy.Pojechałam do kliniki na badanie kontrolne po zabiegu laminektomi kręgosłupa odcinka lędzwiowego.I chociaż operowal mnie sam Profesor A.Radek to badaniem kontrolnym zajął się dr.B. Godlewski.Jestem bardzo wdzięczna i naprawdę jest lekarzem godnym zaufania.
dziękuje:pacjentka
Opinia dodana przez: Anonim

Przychodnia
REWOLUCJI 1905 R. 52
90-213 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Dr Andrzejak operował moje obie ręce - zespół cieśni nadgarstka. Obie operacje przebiegły bez żadnych powikłań, z dobrym i długotrwałym efektem (pierwsza ręka zoperowana paręnaście lat temu). Funkcjonuję dzięki temu normalnie, a nie mogłam nawet pisać. Szczerze polecam doktora.
Opinia dodana przez: Anna

Przychodnia
Sienkiewicza 11
90-113 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Pan doktor operował mi tętniaka mózgu jeszcze w Szpitalu im. Barlickiego. Ja jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do pacjenta. Super lekarz.
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Oddział Kliniczny Toksykologii
Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Średnia ocen: 4,8/5
Pan Doktor opiekował się mną jakieś pół roku temu. Miałam bardzo nietypowy guz. Zdecydowanie jest specjalistą w swojej dziedzinie. Bardzo wiele mu zawdzięczam. Przede wszystkim to, że fantystycznie się mną opiekował i pokierował w kwestii leczenia, co zrobił kompletnie bezinteresownie. Serdecznie polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Agnieszka


Copyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat