Lublin Neurochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Wspaniały specjalista rzeczowy konkretny o bardzo ludzkim podejściu do pacjenta a do tego miły i ciepły człowiek jakich teraz niestety mało.

Opinia dodana przez: Anonimowo

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4

Lublin

Przewspaniały lekarz i człowiek, pełen optymizmu, ciepła, cierpliwości. Całkowicie skupiony na dobru pacjenta, potrafi wyciszyć, uspokoić, dobrze nastroić, nie wspomnę już o pełnej fachowości lekarskiej. Dziękuje bardzo, że to właśnie do Pana Doktora trafiłam !!! Z pełnym zaufaniem można oddawać się w ręce tak świetnego lekarza, zapominając przy tym o chorobie.

Opinia dodana przez: Adamina

Hempla 4 lok. 54
Lublin

Profesor jest doktorem przez duże-wielkie" D".
To lekarz starej, porządnej daty, kompetentny, miły i ludzki .
Polecam go z całego serca, a moje dziecko nosi jego imię, bo dzięki niemu żyje !

Profesor jest doktorem przez duże-wielkie" D".
To lekarz starej, porządnej daty, kompetentny, miły i ludzki .

4SPSK

Lublin

Doktor Jacek Osuchowski to świetny diagnosta, nie boi się wyzwań, trudnych decyzji o czym wielokrotnie przekonałam się nie tylko na swoim przykładzie. Z całego serca dziękuję neurochirurgowi, który leczy, operuje, posiada dar niesienia pomocy chorym, bliskim chorych, kocha ludzi. Gorąco polecam !!!!!

Opinia dodana przez: ewa50 fundacja

Gabinet Psychologiczny
ul. Hirszfelda 3 lok.4
20-092 Lublin

Docent jest wspaniałym człowiekiem. Podszedł do mnie po ludzku, wszystko wytłumaczył. Operował mi kręgosłup i teraz w końcu wszystko jest dobrze.

Opinia dodana przez: Anna

Gabinet Psychologiczny
ul. Hirszfelda 3 lok.4
20-092 Lublin

Pan Doktor Krzysztof Gil to bardzo dobry lekarz z powołania. Mąż jest po wymianie stymulatora wraz z elektrodą neru błędnego i czuje się bardzo dobrze (znacznie lepiej niż przed zabiegiem). Z czystym sumieniem polecamy Pana Krzysztofa Gil bo wiemy że pomógł nam to pomoże innym. Z pozdrowieniami i życzeniami dalszych sukcesów wdzięczny Pacjent Michał B wraz z Żoną.

Opinia dodana przez: Michał

PSK4 Lublin

Lublin

Wczoraj przyjechałem do przychodni neurochirurgicznej SANITAS gdzie miałem być przyjęty przez dr. Brzozowskiego. Z powodu operacji, którą przeprowadzał tego dnia od samego rana na Klinice Neurochirurgicznej przy ul. Banacha 8 nie mógł przyjąć wszystkich pacjentów w przychodni. Z powodu przedłużającej się operacji zostałem przyjęty w gabinecie lekarskim późnym wieczorem w gabinecie lekarskim w Klinice Neurochirurgicznej.

Po przyjęciu mnie dokładnie zapoznał się z moim przypadkiem, wytłumaczył przystępnie co mi dolega i pomógł jak umiał najlepiej. Jestem zaskoczony ogromną wiedzą sztuki lekarskiej, którą posiada, oraz uprzejmości z jaką zostałem przez Niego przyjęty.
Wiem, że spotkamy się znów na pewno za trzy lub cztery miesiące w czasie operacji. Jestem zachwycony postawą pana doktora i polecam Go gorąco jako lekarza, który ma prowadzić moją operację. Muszę dodać, że przez swoje uprzejme i profesjonalne podejście do pacjenta przywrócił mi na nowo chęć do życia i wiarę w wyleczenie mnie.

Opinia dodana przez: Robert

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Doktor Krzysztof Kura to znakomity lekarz, wspaniały człowiek. W maju 2015 roku zoperował mi masywną przepuklinę dysku na poziomie C5-C6, usunął dysk i wykonał implantację klatki międzytrzonowej. Po 2 miesiącach wróciłam do pracy. Pracuję w szkole z małymi dziećmi, więc mój kręgosłup szyjny jest bardzo przeciążony, a dzięki tej operacji na nowo chce mi się żyć.

Opinia dodana przez: Marzena

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Żenada,a nie specjalista. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Krystyna

CENTRUM ZDROWIA I URODY MAXXMED
ulica Niecała 15
20-080 Lublin

Bardzo dobry specjalista, opiekuje się pacjentem przez cały czas przed i po zabiegu operacyjnym, posiada dużą wiedzę, która ratuje życie i pomaga zapomnieć o bólu. Polecam wszystkim Dr Stoma jest dla wszystkich ludzi, którzy potrzebują pomocy mnie już pomógł czterokrotnie i nadal jestem pod jego opieką. Dziękuję

Opinia dodana przez: Wojciech G.