Mazowieckie Neurochirurg

Fizjoklinika s.c.
Al. Jerozolimskie 99 lok 57

świetny specjalista, oddany swojej pracy i pacjentom a przy tym bardzo porządny człowiek, uratował mój kręgosłup za co jestem mu wdzięczna. bardzo polecam

Opinia dodana przez: Bożena

Bardzo polecam tego lekarza. Byłam na kontroli po urazie po wypadku komunikacyjnym. Pan doktor dokładnie wytłumaczył mi wyniki badań, rzetelnie i cierpliwie odpowiadał na każde pytanie i wyjaśnił każdą wątpliwość. Doktor ma czas dla pacjenta, jest bardzo uprzejmy, cierpliwy, zna się na swoim fachu, a przy tym wszystkim jest bardzo ludzki. Polecam :-)

Opinia dodana przez: Sylwia

Szpital Bielański
ulica Cegłowska 80

Wspaniale doradził mi i pomógł. Opisał moją chorobę i wytłumaczył jak mam postępować. Szczerze polecam tego lekarza zwłaszcza za jego podejście do pacjenta.

Neurochirurg Warszawa dr n. med. Sebastian Dzierzęcki

Centrum Gamma Knife Warszawa
ul. Kondratowicza 8, budynek H, Warszawa
Bródno, Warszawa

Trafiłam do dr Dzierzęckiego z oponiakiem mózgu w okolicy skroniowej.Guz niemały- średnica ok. 4 cm. Minęło 13 miesięcy od operacji. Czuję się bardzo dobrze. Lekarz -prawdziwy specjalista, cudowny człowiek, jeśli powie, że zadzwoni po operacji to dzwoni nawet po godz. 23.00.
1000-krotnie polecam. Wdzięczna pacjentka.

1000-krotnie polecam. Wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Ewa Kluczek

Konstancin-Jeziorna

bardzo dobry lekarzktory mie operowal we wrzesniu 2012 roku w grodzisku mazowieckim operacja trwala 8 godzin z powodzeniem

Szpital Banacha

Jest to wspaniały lekarz widać że kocha swoją pracę i bez względu na zamożność tak samo z zainteresowaniem opiekuje się swoimi pacjętami, jest kompetentny , miły i zawsze ma czas dla pacjętów . Takich lekarzy ze świecą szukać.Opiekuje się moją córką chorą na epilepsję. Naprawdę gorąco polecam.

Cium-med
Ul.Nowogrodzka 52

Doktor Krzymiński leczył mnie w szpitalu na Wołoskiej. Oddany dla pacjentów i stojący po ich stronie. Kompetentny i o jasnym systemie wartości zawsze służył pomocą.
Dziekuję za opiekę Panie Doktorze!

Dziekuję za opiekę Panie Doktorze!

Opinia dodana przez: Iwona
Neurochirurg Warszawa lek. med. Rafał Taczanowski

Centrum Gamma Knife Warszawa
ul. Kondratowicza 8, budynek H, Warszawa
Bródno, Warszawa

Pierwszy raz byłem z wizytą u neurochirurga , z bardzo poważnym rozpoznaniem naczyniaków w móżdżku . Przez 3 lata byłem straszony przez neurologów o powadze schorzenia, wysłuchałem wiele katastroficznych dla mnie diagnoz i konsekwencji . Mając wykonane dwa rezonanse mózgu z kontrastem. Wszyscy lekarze u których byłem nie rozpoznali się i stawiali nietrafne diagnozy oraz przewidywania do dalszych mych losów związanych z mym rozpoznaje chorobowym. Przeżyłem przez ten okres ,wiele stresów i własnych wizji dalszego życia. Jeden człowiek w osobie pana dr. Rafała Taczanowskiego , po mym wejściu do gabinetu rozwiał me wszystkie obawy ciepłym słowem , wielką życzliwością ludzką w paru zdaniach odmienił me życie . Objaśnił mi czym jest uroda mego móżdżku od okresu mego kształtowania się z zygoty na człowieka . Ten koszmar to nic innego jak mała niedoskonałość powstała w życiu płodowym. Jedno słowo kilka zdań wyjaśnienia ,a przede wszystkim objaśnienie na podglądzie filmu z badania rezonansowego głowy .Możliwość ujrzenia tej małej nie doskonałości czy błędu natury w mym móżdżku odmieniło me życie. Dziękuję panie doktorze .Czarodzieju swego zawodu . Życzę aby Bóg zachował cię jak najdłużej na tej ziemi ,Byś czynił swym słowem i swymi rękoma dobro tak potrzebne ludziom którzy tego potrzebują .

Wdzięczny za dobre słowo ciepło i empatie ,życzliwość i profesjonalizm i odmienienie mego życia.

Józef Mlącki żona i rodziną

Opinia dodana przez: Józef
Neurochirurg Warszawa dr n. med. Michał Sobstyl

Gabinet Lekarski

Pan Michał Sobstyl dr n. med. jest wspaniałym fachowcem jak i człowiekiem. Ma niesamowite podejście do osoby potrzebującej pomocy. Wszystko po kolei wytłumaczy i zawsze ma czas na rozmowę. Byłam ostatnio na zabiegu metodą głębokiej stymulacji mózgu, ponieważ od wielu lat cierpię na dystonię. On jako jedyny zaoferował mi pomoc, teraz czekam na rezultaty wszczepienia stymulatora i wiąże z tym wielkie nadzieje. Polecam każdemu tego neurochirurga, kto ma problemy z tą chorobą.

Opinia dodana przez: Bogusława

Żyrardowska 24b
05-825 Grodzisk Mazowiecki

kompetętny,delikatny,żeczowy zna sie na tym co wykonuje,solidny polecam bardzo obrazowo podchodzi do choroby,przed podjeciem decyzji konsultuje sie z pacientem

Opinia dodana przez: Maciej