Neurochirurg W Okolicach Nowy Wiśnicz

Wolny termin: 24 Lip o 16:00. Sprawdź inny.

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Pan Dr. Pawel Łopatka operował mojego syna Artura w listopadzie 2013 - wznowa glejaka- /wycięta kość/ , ale ze skutkiem Bardzo Dobrym.
Radioterapia w Gliwicach-marzec 2014.
Ponieważ jeszcze coś małego pozostało
był teraz po roku na 2 zabiegach cybernetycznych. Mogło to być po fachowo przeprowadzonej operacji.
dziekuję, bardzo dziekuję.

Radioterapia w Gliwicach-marzec 2014.
Ponieważ jeszcze coś małego pozostało
dziekuję, bardzo dziekuję.

Opinia dodana przez: krystyna
Wolny termin: 27 Lip o 15:30. Sprawdź inny.

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Świetny lekarz!!!! Miły, sympatyczny, a przy tym bardzo kompetentny, zna się na tym co robi bardzo dobrze, po prostu dobry specjalista. Szybka diagnoza, przyjęcie do szpitala i za kilka dni od przyjęcia byłam po operacji, którą doktor Konior przeprowadził z doktorem Barnasiem (również dobry specjalista). W czwartek miałam operację (wodogłowie spowodowane zarośnięciem kanalika odprowadzającego płyn rdzeniowo-mózgowy), a w poniedziałek już mogłam opuścić szpital. Podczas pobytu w szpitalu gdy tylko Pan doktor był w pracy odwiedzał mnie kilka razy dziennie, przed operacją tłumaczył mi jej przebieg kilka razy, pokazał wszystko na komputerze jak to będzie wyglądać. Nawet inne pacjentki leżące ze mną na sali mi zazdrościły, że mam takiego wspaniałego lekarza prowadzącego. Reszta personelu na oddziale również bardzo miła i pomocna.
Pan doktor przyjmuje również prywatnie w Sanoku na ul. Pogodnej 1 raz w miesiącu tel. 511412198
Wizyty nie drogie a poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, NIE zbywa po kilku minutach.
Dziękuję Panie Doktorze!

Opinia dodana przez: Joanna

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Z wiarygodnych źródeł informacji, dowiedziałem się iż oddział neurochirurgii w Tarnowie należy do absolutnie ścisłej czołówki oddziałów w Polsce specjalizujących się w chirurgii kręgosłupa . Zdecydowałem się na operację a moim lekarzem prowadzącym był dr Piotr Dudziak, którego wybrałem też nie przez przypadek.

Sam oddział- organizacja, opieka i personel zasługuję na swoją sławę , natomiast profesjonalizm starannie dobranej kadry lekarzy przez Ordynatora Prof. Maciejczaka mocno kwestionuje stereotyp polskiej służby zdrowia, na tyle mocno iż jestem pod wielkim wrażeniem tego czego się tu dokonuje. Grono najwybitniejszych neurochirurgów, którzy pod okiem Prof. Maciejczaka opanowują mistrzostwo rzemiosła mocno nagina statystykę skuteczności.
dr Piotr Dudziak wywiązał się perfekcyjnie ! Wzorowe podejście do pacjenta, fachowo i wyczerpująco udzielone informacje przed jak i po operacji. A sama operacja która nie była łatwą(skomplikowana przepuklina odcinka lędźwiowego) przeprowadzona doskonale. Od razu można odczuć że dr Piotr Dudziak jest lekarzem z powołania, którego cechuje rzadko spotykany profesjonalizm. W konsekwencji byłem spokojny przed samą operacją mając pewność i świadomość że moje zdrowie jest we właściwych rękach.
Z pełną odpowiedzialnością polecam dr Piotra Dudziaka !
Życzę mu też wielu sukcesów i absolutnego spełnienia w profesji :)

Opinia dodana przez: Wojciech Socha

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Oddział Neurochirurgii Dziecięcej

Bardzo dziekuje za spotkanie z Panem dr hab. Kwiatkowskim Stanisławem i za pomoc naszemu dziecku. Poleciła nas Pani dr Olga Milczarek neurolog z Prokocimia i obojgu przesylamy najwyzsze slowa uznania za Panstwa ciezka prace i serce. Innym potrzebujacym rodzicom polecam tez tych lekarzy i adres gdzie mozna z nimi spokojnie skonsultowac swoje dziecko w Krakowie. 12 626 08 08 lub 663 08 08 08 rejestracja UNICARDIA & UNIMEDICA.

Opinia dodana przez: ewelina

ulica Mikołaja Kopernika 32

Przemiły, uprzejmy fachowiec, cierpliwy godny polecenia. Jaki świat byłby piękny gdyby wszyscy lekarze byli podobnego usposobienia ;-)

Opinia dodana przez: Ewa

ulica Mikołaja Kopernika 32

Bardzo dobry neurochirurg. Indywidualne podejście do pacjenta z szacunkiem i zrozumieniem. Rewelacyjny specjalista. Dziękuję

Opinia dodana przez: Areta

ulica Mikołaja Kopernika 32

Najlepszy....goraco polecam....dziekuje Docentowi za wszystko...skromno i bardzo oddany pacjentowi.....wyjatkowy, no coz dla mnie GENIUSZ...

Opinia dodana przez: E

Praktyka Lekarska Neurochirurg

Kraków

W listopadzie zdiagnozowano u mnie guz przysadki. Trafilem do bardzo dobrego specjalisty neurochirurga, który posiada ogromna wiedze i umiejetnosci, a przy tym człowiek bezinteresowny, budzący zaufanie, dajacy poczucie bezpieczeństwa, skromny z zyczliwym podejściem do pacjenta. Panie Doktorze jeszcze raz dziekuje za udana operacje, za troske i opieke jaka zostałem otoczony. Polecam i zycze innym pacjenta żeby trafili do Pana. Wdzieczny pacjent Jozef z Krakowa.

Opinia dodana przez: Józek z Krakowa

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Bardzo dobry lekarz. Konkretny fachowiec, kompetentny w 100%. Mnie pomógł w 100%- jestem szczęśliwy , że trafiłem na niego i już mnie nic nie boli. Dziękuję Panu !!!!!