Neurochirurg W Okolicach Piotrków Kujawski

ul. Wieniecka 43/15
87-800 Włocławek

polecam gorąco.lekarz z prawdziwego zdarzenia. naprawdę warto wybrac się do tego lekarza. Naprawde fachowiec pierwsza klasa

Opinia dodana przez: Małgorzata

Roth Medica
Niecała 1/5
Poznań

Bardzo dobry specjalista, poza tym ma wspaniałe podejście do pacjenta, poświęca mu czas, odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby. A przy tym jest bardzo kulturalny i sympatyczny.

Opinia dodana przez: Gosia

Przychodnia Lekarska

Płock

wspaniały fachowiec! naprawdę trudno o lepszego lekarza. Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że człowiek przestaje się bać.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Specjalistyczny Gabinet Neurochirurgiczny Jan Bieliński
ul. Zduńska 2, 87-800 Włocławek
Włocławek

Wspaniały Specjalista (przez wielkie S). Ogromny Profesjonalizm (przez wielkie P). Zaangażowanie W Przedstawionym Przeze Mnie Problemie (przez wielkie Z). Bardzo dobry człowiek. Podczas mojej wizyty naprawdę czułem się tak, jakby dla neurochirurga Jana Bielińskiego istniała w tym momencie tylko moja sprawa. Pan doktor rozwiał moje wątpliwości. Jestem zdrowy. Chciałem Go uściskać. Żałuję, że tego nie zrobiłem. Wielkie podziękowania również dla personelu, który się mną zajmował (pani technik od tomografii komputerowej i pani pielęgniarka dająca mi dwa zastrzyki domięśniowo). Wszystkim gorąco polecam. U mnie w pracy i wszędzie, gdzie tylko będę pamiętał powiem jakim świetnym Specjalistą jest Neurochirurg Jan Bieliński. Z serca raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam. Sadowski (05.05.2018).

Opinia dodana przez: Zygfryd

Matopat
ul. Storczykowa 8/10
Wrzosy, Toruń

Przemiły człowiek...podczas wizyty nie spieszył się wszystko wyjaśnił szczegółowo..odpowiedział na każde pytanie!
Polecam!

Polecam!

Opinia dodana przez: Karolina

Reja 13
Włocławek

profesjonalny fachowiec, 100% poświecenia, polecam bardzo Pana doktora jako neurochirurga, pomocny w każdej chorobie

Opinia dodana przez: MAREK

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Przesympatyczny i kulturalny człowiek. Znający się na rzeczy , tłumaczy w sposób zrozumiały. Potrafi wysłuchać pacjenta...człowiek o wielkim sercu.
W ubiegłym tygodniu miałam zabieg kriloezji kręgosłupa (lędźwiowy),ból ustąpił.
NAPRAWDĘ NEUROCHIRURG SUPER POLECAM:) pozdrawiam

W ubiegłym tygodniu miałam zabieg kriloezji kręgosłupa (lędźwiowy),ból ustąpił.
NAPRAWDĘ NEUROCHIRURG SUPER POLECAM:) pozdrawiam

Opinia dodana przez: Magda

Dworcowa 71 (Centrum Medyczne)
Inowrocław

Doskonały neurochirurg, operator. Bardzo uczciwy człowiek. Zainteresowany chorym, wszystko doskonale wytłumaczy. Absolutnie bezinteresowny. Nie masz pieniędzy na wizytę, nie będzie ich oczekiwał.

Opinia dodana przez: Bożena

im. batorego
ul Batorego
Podgórz, Toruń

Doktor Grzelak poświęca dużo czasu pacjentowi,wszystko wyjaśni nie patrząc na zegarek.Nie znam się na medycynie ale po wizycie w jego gabinecie znałem odpowiedź na wszystkie pytania,które mnie intrygowały.Niestety miałem wątpliwą przyjemność bycia operowanym w innym szpitalu i dopiero po tej operacji doceniłem jego fachowość.Żałuje ,że nie byłem operowany na jego oddziale.

Szpital Wojewódzki

Włocławek

Jestem po operacji:rozpoznanie-wewnątrzoponowy guz kanału kręgowego.i jestem bardzo wdzięczna ze los mnie pokierował do doktora.czuje się dobrze,ł.Bardzo się bałam gdyż doktor uprzedzał ze mogą być komplikacje.Ale już w szpitalu pocieszali mnie że jestem w bardzo dobrych rękach.ze po jego operacjach nikt nie wracał.Jakże byłam szczęśliwa kiedy już wieczorem wstałam do ubikacji.Czuje jak znów chce mi się żyć. To niesamowite,ile strachu i taki efekt 5 dni po operacji.Wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: Krystyna