Neurochirurg Raszyn

- 1 lekarz

Stocer

05-520 Konstancin-Jeziorna

Witam,
Lekarz nieodpowiedzialny; oszust i kłamca.
2 lata temu Dr Baranowski przeprowadził operację, która w moim przypadku pogorszyła dolegliwości bólowe kręgoslupa lędźwiowego, dodatkowo wykonując zabieg od strony brzusznej uszkodził mi pęcherz moczowy i mięśnie brzucha. Nie mogłem bez bólu ani siedzieć ani leżeć na plecach, miałem trudności przy oddawaniu moczu - ogólnie koszmar.

Witam,
Lekarz nieodpowiedzialny; oszust i kłamca.
Przez wiele miesięcy chodziłem do niego z prośbą o poprawę - wykonanie reoperacji. Odmawiał, oszukiwał, nie chciał przyznać się do błędu, choć wielu neurochirurgów twierdziło, że implementacja protezy ruchomej w odc. L5-S1 w moim przypadku to całkowita pomyłka. Nie mogę pominąć faktu, że zmanipulował mną przy 1szej wizycie i nakłonił na operację 2krotnie droższą niż była konieczna.

Wiedząc, że lubię aktywnie uprawiać sport, powiedział, cytuję "po tej operacji spokojnie wróci Pan do sportu", zapomniał poinformować o powikłaniach i ryzyku związanym z zabiegiem z przedniego dostępu. Ogólnie starał sie nic nie mówić na temat samego zabiegu.
Jeśli chodzi o koszt wizyty to bierze 2krotnie więcej niż inni i powiększa szarą strefę, bo nie wystawia żadnych rachunków. Operacje z udziałem doktora i jego żony (Alicji Baranowskiej) są ryzykowne, ponieważ w przypadku błędu nie pomagają i całkowicie odsuwają się od pacjenta.

Na szczęście moja historia zakończyła się pozytywnie. Reoperacji podjął się dr Rafał Górski. Po zabiegu stabilizacji L5-S1 minęło wiele dolegliwości a przede wszystkim przestało mnie boleć. Proszki przeciwbólowe przyjmowałem po operacji przez tylko 1 tydzień a zasadniczo mogłem przestać je przyjmować juz po kilku dniach. Dodam, że sam zabieg w przeciwieństwie do tego z udziałem Baranowskiego był prawie niebolesny, choć cięcie dość długie 15cm.

Nieprawdą jest że po operacji musi nas boleć kręgosłup i musimy z tym bólem dalej żyć, jak twierdził Pan Baranowski i jego żona!

W związku z powyższym stanowczo odradzam tego lekarza. Jest osobą nieprofesjonalną, obłudną. Po prostu wyłudzacz.

Zauważyłem że niektórzy pacjenci pytają o operację tzw. dysku ruchomego - niech moja historia będzie ostrzeżeniem dla tych, którzy zastanawiają się nad jej przeprowadzeniem.
Pozdrawiając wszystkich internautów, życzę Wam dużo zdrowia i dobrego samopoczucia.
Jerzy Rembiszewski