dr n. med. Piotr Jende

Traumatolog, Neurochirurg

Wizyta u tego Pana to tragedia. Nie raczył nawet otworzyć zdjęcia z tomografu głowy. Przeczytał kilka zdań z opisu i mówi że może być guz a nie musi. A ze wszystkimi dolegliwościami mam się zgłosić do neurologa. Poprostu dramat ale dla niego kasa się zgadza.

Wizyta u tego lekarza to jakaś komedia. Za 3 minuty wizyty płaci się 150 zł. Pan doktor nawet nie raczył zobaczyć płytki z rezonansu, jedynie pofatygował się przeczytać dwa zdania z opisu badania. Stwierdził, że bóle z odcinka lędźwiowego są spowodowane igraszkami nocnymi z narzeczonym i dźwiganiem go podczas stosunku. Zamiast zająć się problemem wolał dyskutować o zmianie partnera życiowego, bo po ślubie się zmieni na gorsze i lepiej się dwa razy zastanowić przed ślubem. Stwierdził tez, ze „galaretka”, która jest między kręgami, która pękła to woda, która musi sama wyparować i nie ma co z tym robić. Zalecił basen dwa razy w tygodniu i fizjoterapeutę, a na operacje mogę przyjść dopiero wtedy, gdy będę robiła siku w majtki, nie będę czuła nogi i będę jadła tabletki przeciwbólowe garściami, bo na operacje w tej sytuacji jestem za młoda mając 25 lat.

Jestem po 2 operacjach szyjnego przeprowadzonych przez dr Jende. Nie wiem skąd takie skrajne opinie o lekarzu. Osobiście jestem mega zaskoczona . W moim przypadku dr wszystko wyjaśnił w sposób dokładny dla laika jak i co będziemy robić , aby poprawić mój komfort życia bez bólu. Jestem bardzo zadowolona z porad udzielanych przez dr Jende. Polecam

Nie polecam tego pana i odradzam stanowczo.Byłam u niego a teraz dowiedziałam się że więcej osób było u niego takie samo ma zdanie o nim. Zero badania,zero kompetencji czy też bez skrupółów,krzyk,dla Pani tylko wózek a nie leczenie tak powiedział.Wyszłam z płaczem. Dziwię się że ludzie chodzą do niego.

Dziwię się że ludzie chodzą do niego.

Nie polecam tego pana ,bierzemy i odradzam stanowczo.Byłam u niego ok.2 minut za 150zł a teraz dowiedziałam się że więcej osób było u niego takie samo ma zdanie o nim. Zero badania,zero kompetencji czy też bez skrupółów,krzyk,dla Pani tylko wózek a nie leczenie tak powiedział.Wyszłam z płaczem. Dziwię się że ludzie chodzą do niego.

Dziwię się że ludzie chodzą do niego.

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora 🙏 Za to, że jako prawdziwy Lekarz z powołania i dobry Człowiek, pochylił się nad moim bólem i cierpieniem, za to że od pierwszej rozmowy telefonicznej wiedziałam że mi pomoże, za to że czułam się w najlepszych,, rękach,, Jestem 5 dni po operacji, odzyskuję siły i dzięki Panu Doktorowi mam szanse na odzyskanie sprawnej nogi. Serdecznie polecam każdemu kto boi się operacji, warto temu Doktorowi zaufać! Będę polecała wszystkim. Jeszcze raz serdecznie dziękuje za opiekę, precyzyjną rękę neurochirurga, i dobre serce. Małgorzata pielęgniarka z Kaszub

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora 🙏
Serdecznie polecam każdemu kto boi się operacji, warto temu Doktorowi zaufać!
Będę polecała wszystkim.
Małgorzata pielęgniarka z Kaszub

Po wizycie u neurochirurga, panem doktorem jestem rozczarowana. Po krótkim wywiadzie stwierdził, że wszystko jest w porządku, należy zostawić do obserwacji... Pomimo, że neurochirurg z Gdańska jednoznacznie zakwalifikował mnie do operacji. Wspomnę również, że lekarz pobieżnie spojrzał na wszystkie moje wyniki badań . Zasugerował się tylko opisem rezonansu magnetycznego, nie obejrzał zdjęć z płyty. Nie polecam tego specjalisty!

Nie polecam tego specjalisty!

Świetny lekarz, dokładnie tłumaczy, miły, jest godny polecenia. Miałam operację 5 lipca 2017, jestem pełna podziwu dla Pana doktora.

Świetny lekarz, dokładnie tłumaczy, miły, jest godny polecenia.
Miałam operację 5 lipca 2017, jestem pełna podziwu dla Pana doktora.

Lekarz beznadziejny dosłownie uśmiercił moją babcie. Nie dajcie się przez niego operować. Pozew wytoczony był już bardzo dawno jednakże bez skutku... Nic nie można udowodnić...

Wspaniały fachowiec,operował mi kręgosłup szyjny -stabilizacja na dwóch poziomach,wszystko jest w najlepszym porządku.Bardzo uprzejmy i serdeczny wie co robi i robi to z nalezytą starannością,Polecam.