dr n. med. Leszek Sagan

Neurochirurg

Doktor Sagan, piękny Człowiek i Lekarz. Jestem wdzięczna za dwie operacje -naczyniak-głowa - Zdroje 2013 - kręgi szyjne- Unia 2023 Teraz nie było okazji podziękować. Panie Profesorze serdeczne Bóg zapłać! Wszelkiego dobra dla Pana i całego Zespołu. Pacjentka.

Doktor Sagan, piękny Człowiek i Lekarz.
Jestem wdzięczna za dwie operacje
-naczyniak-głowa - Zdroje 2013
- kręgi szyjne- Unia 2023
Teraz nie było okazji podziękować.
Panie Profesorze serdeczne Bóg zapłać!
Wszelkiego dobra dla Pana i całego Zespołu.
Pacjentka.

Nie polecam tego lekarza, byłam na wizycie prywatnie z bolącym kręgosłupem po sześciu operacjach w szpitalu gdzie pan profesor pracuje .Powiedział że do mnie zadzwoni i powie kiedy następna operacjach,dwa lata czekam ,cały czas na tabletkach przeciwbólowych

Świetny człowiek, poznałem go na plaży w Stegnie, nad Morzem Bałtyckim w 2008 r. Od razu wydał mi się być człowiekiem z wyższych sfer. Po wielu latach kontaktu musiałem powierzyć pod jego opiekę mojego 6 letniego synka. Nie bałem się ANI PRZEZ CHWILĘ. Ten człowiek to Bóg na ziemi, czyni większe cuda niż Jezus w Jerozolimie. DZIĘKUJĘ LESZKU I ZDROWIA DLA RODZINKI

TO nie JEST CZŁOWIEK. JEŚLI bóg istnieje to jest to właśnie profesor SAGAN!!! Dziękuję PROFESORZE!!!

Wspaniały w swojej specjalności. Przeprowadził mi operacji stabilizacji kręgosłupa -odcinek lędźwiowy cały w 2017 roku ,wszystko jest ok.

Wspaniały w swojej specjalności.

Pan profesor zrobił mi operację kręgosłupa lędzwiowego jestem bardzo zadowolona.Polecam Pana profesora.

Wspaniały lekarz któremu warto zaufać, w klinice neurochirurgii w Szczecinie Zdroje wszystko chodzi jak w zegarku. Nie tylko operacje przeprowadza się perfekcyjnie, także opieka po operacji jest doskonała, bo działa tam zgrany zespół bardzo dobrych lekarzy i pielęgniarek którym spokojnie można powierzyć swoje życie i zdrowie. Dla Pana Doktora każdy pacjent jest wyjątkowy i traktowany podmiotowo.

Geniusz lekarski, pełen profesjonalizmu profesor, a do tego CZŁOWIEK w pełnym tego słowa znaczeniu. Sam doświadczyłem Jego ludzkiego podejścia do problemu. Życzę każdemu, aby tylko z lekarzami takiego kalibru mieli do czynienia. Trafienie na takiego lekarza to cud. Dziękuję profesorze.

Doktor Sagan to Leo Messi wśród lekarzy. Dwa tygodnie temu zrobił mi stabilizację kręgosłupa.Następnego dnia wstałem na nogi,po dwóch dniach chodziłem po korytarzu szpitalnym bez żadnych problemów, po trzech dniach nie chciałem już żadnych środków przeciw bólowych,po czterech wyszedłem do domu, Po tygodniu na spacerze przeszedłem ponad 3 km.Dziś minęło równe dwa tygodnie po operacji i nie odczuwam prawie wcale, nawet poprzez dotyk operowanego miejsca.Może to niewiarygodne i zabawne ale w całym tym cyklu leczenia operacyjnego największą niedogodnością okazało się dla mnie zrobienie sobie lewatywy:)Podziękowania również dla lekarza współpracującego B.Limanówki .Dla Pana Doktora Sagana zabrakło jeszcze jednej oceny "GENIUSZ"

Już tak dużo ma Pan Doktór pozytywnych wysokich ocen do których ja z mężem się dotłaczam bardzo pana doktora chwaląc pod każdym względem.Wspaniały lekarz specjalista tacy lekarze to skarby.Pan dr.L.Sagan jest WZOREM dla innych lekarzy. Pozdrawiamy Jadwiga i Wiesław Rz.

Pozdrawiamy Jadwiga i Wiesław Rz.