Neurochirurg Warszawa

CENTRUM MEDYCZNE CHAR-MED
Ul.Puławska 120/124

Świetny specjalista!Sprawdziłem na własnym kręgosłupie :)) Miałem wielki problem,uszkodzenie kręgosłupa(złamanie). Dzięki umiejętnościom Pana Yurija Kseniuka,po zabiegu jestem jak nowy!
Prosto fantastyka!!!
Wszyscy znajomi do dzisiaj są w szoku, iż ja , ze złamanym kręgiem,na drugi dzień po operacji już wstałem. Po upływie trzydziestu dni jest ze zdrowiem tak, jak bym w ogóle nie miałem żadnych uszkodzeń.

Prosto fantastyka!!!
Jeżeli macie Państwo problem i możliwość trafić w ręce Pana Yurija Ksenyuka - jesteście w dobrych rękach,wasz problem zdrowotny będzie rozwiązany.

Opinia dodana przez: Viktor Koshkin

ul.Roentgena

jestem 2 tygodnie po operacji czuje się dobrze i chodzę na własnych nogach. Groził mi paraliż cztero kończynowy .Wystarczyła jedna wizyta u doktora podjął się operacji ,wziął mnie pod swoją opiekę po operacji przychodził sprawdzał mój stan . Przecudowny ,ciepły nadzwyczaj spokojny człowiek ,wyśmienity specjalista lekarz z powołania wielki szacunek doktorze życzę nam pacjentom tylko takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Marlena

Lekmed
Świetlików 3

Brak mi słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność dla Pana Doktora Rafała Górskiego i całego zespołu lekarzy i personelu medycznego w szpitalu Enel-Med. W dniu 7 maja 2015r. miałam operację kręgosłupa szyjnego na trzech poziomach. Zabieg został zorganizowany w ramach NFZ, za co jestem niezmiernie wdzięczna. W czasie pobytu w szpitalu czułam się komfortowo, nawet przez chwilę nie odczuwałam większego bólu a obecnie po 6-ciu tygodniach czuję się świetnie, blizna na szyi praktycznie jest niewidoczna i mam nadzieję, że wkrótce wrócę do pracy i normalnego życia, bez stresu, że w każdej chwili mogę stać się kaleką. Dr Górski jest profesjonalistą, znakomitym fachowcem i pełnym pasji człowiekiem. Ponadto odznacza się wysoką kulturą osobistą i poczuciem humoru. Jest rzeczowy i życzliwy. Chylę czoła za jego wiedzę i umiejętności. Widać, że pracę swoją wykonuje z wyjątkowym zaangażowaniem i poczuciem odpowiedzialności. Podziwiam Pana Doktora za cierpliwość do błagających o pomoc ludzi, którym musi tłumaczyć, że udzielenie im pomocy nie jest uzależnione od jego woli i chęci tylko od obowiązujących i bzdurnych limitów operacji i zasad dotyczących odpłatności dla szpitali, narzucanych przez NFZ. Ja czekałam na operację trzy lata pomimo pilnego wskazania do zabiegu. Można powiedzieć, że chodziłam za Panem Doktorem, gdyż nie chciałam poddać się operacji u innego neurochirurga - było warto. Przepraszam Pana za to i jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za fachowość, trud i troskę.

Opinia dodana przez: Maria

Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13

Stwierdzono u mnie olbrzymiego guza w nosogardzieli, który uciskał nerw wzrokowy, na prawe oko praktycznie nie widziałem. W szpitalu w Bydgoszczy nie chciano się podjąć tej operacji. Dość długo szukałem lekarza, który chciały się podjąć mojego leczenia. W końcu dotarłem do Pana prof. Bonickiego z Centrum Onkologii w Warszawie. Została błyskawicznie wyznaczona wizyta (6 dni), a w siódmym dniu byłem na stole operacyjnym. Operację przeprowadzał dr Jacek Kunicki - święty specjalista, doskonale przygotował mnie do operacji, nie wiem kto asystował. Operacja metodą endoskopową, a więc w mały stopniu dolegliwa, po ok. 16 godz. wstałem z łóżka, a w trzecim dniu po zabiegu byłem wypisany do domu. Cały czas w szpitalu doskonała opieka, mnóstwo przyjmowanych leków, ale są widoczne wielkie efekty, widzę normalnie. Z pełną odpowiedzialnością polecam tych lekarzy. Mam wyznaczone dwie wizyty kontrolne i jestem przekonany, że wszystko będzie bardzo dobrze.

Opinia dodana przez: leszekb leszekbednarek4

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Pan Dr.Sławomir Barszcz jest wspaniałym kompetentnym Lekarzem z powołania o wielkim Sercu.Ma przeogromna wiedzę,cudowne podejście do pacjenta. Oby więcej tak cudownych Lekarzy.Chylę czoło Panie Doktorze,Dziękuję. Jeszcze dodam iż również cały personel medyczny z którym Doktor współpracuje jest godny wychwalania i również chylę czoło.

Opinia dodana przez: Bogdan

Zdecydowanie polecam ,Panią doktor Dagmarę .Wspaniały lekarz , dwa razy p. Dagmara operował mojego syna . Za każdym razem kiedy jesteśmy CZD jestem zadowolona że Pani Doktor Dagmara jest naszym lekarzem prowadzącym .Wspaniały wielki człowiek

Opinia dodana przez: Monika

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Traumatolog, Ortopeda

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Moja choroba rozpoczęła się w maju 2012 roku – lewostronny ucisk na nerwy całej nogi + tzw. opadająca stopa. Po szeregu błędnych diagnoz pod koniec września trafiłam do profesora Roberta Gasika, neuroortopedy i neurologa. Po wizycie u Profesora odniosłam wrażenie, że mam do czynienia z profesjonalistą, miłym i doświadczonym, który wszystko mi wytłumaczył i zapewnił, że po operacji bóle na pewno ustąpią. Operację miałam w styczniu 2013. Ból ustąpił natychmiast po operacji. Żałuję tylko, że nie trafiłam do Profesora wcześniej, oszczędziłoby mi to bólu. Jestem bardzo wdzięczna profesorowi Robertowi Gasikowi za bardzo sprawnie i profesjonalnie przeprowadzoną operację. Profesor Robert Gasik jest profesjonalistą w każdym calu i wysokiej klasy specjalistą, któremu bez obawy można powierzyć zdrowie. Mogę Go zarekomendować wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy z kręgosłupem. Serdecznie dziękuję Panie Profesorze!!! :) Jola Chościłowicz, Warszawa

Gabinet Konsultacje Neurochirurgiczne
Rudnickiego3a

W lutym tego roku rezonans magnetyczny wykazał przepuklinę lędźwiową na poziomie L5 S1 z uciskiem na worek oponowy i nerw. Bardzo cierpiałam z powodu rwy kulszowej, ból promieniował mi wzdłuż prawej nogi i dochodził do palców stopy. Najgorsze były noce, prawie nie spałam a tabletki przeciwbólowe zniszczyły mi wątrobę. Rano miałam problemy nawet z ubraniem się i wykonywaniem najprostszych codziennych czynności. Bezskuteczne były zastrzyki, tabletki oraz rehabilitacja. Pani neurolog która zleciła wykonanie rezonansu magnetycznego powiedział że konieczna będzie operacja, ale ja za wszelką cenę chciałam jej uniknąć. Bałam się że będę na wózku inwalidzkim. Jeździłam do poleconych mi kręgarek które twierdziły, że operacja nie jest wcale potrzebna. Twierdziły że trzeba to tylko rozmasować, ale że to proces długotrwały. Długo więc tam jeździłam ,ale poprawy nie było, wręcz na odwrót było coraz gorzej. Chodziłam z coraz większym trudem, ale nadal ze strachu odsuwałam myśl o operacji. Trafiłam też do dyplomowanej fizjoterapeutki która twierdziła, że specjalizuje się w przepuklinach i wypuklinach. Wykonywała mi masaż, nastawianie kręgosłupa oraz rozciąganie na specjalnym łóżku rozciągającym. Owe łóżko miało spowodować, że przepuklina się wchłonie. Niestety było tylko gorzej, nie mogłam się nawet położyć na własne łóżko bez interwencji pogotowia i zastrzyków. Dopiero wtedy uświadomiłam sobie, że dłużej już nie mogę się łudzić że uniknę operacji. Moja znajoma poleciła mi dr Andrychowskiego, bo sama niedawno miała operację kręgosłupa odcinka szyjnego i dzięki fachowości Pana Doktora teraz już chodzi i z każdym dniem wraca do zdrowia. Wszystkie bóle jej ustąpiły, a miała straszne bóle głowy. Powiedziała mi też, że leżała z nią pani ze Śląska ponieważ przyjechała specjalnie do Warszawy aby operował ją właśnie dr Andrychowski. Po tej rekomendacji oraz po przeczytaniu kilkunastu wpisów na tym forum(jest ich tyle że nie sposób wszystkich przeczytać gdy człowiek cierpi) nie miałam już cienia wątpliwości. Mój stan był na tyle poważny, że zostałam przyjęta do szpitala na Pradze na cito. Miałam niewładną część prawej stopy oraz 3 palce a ból nawet na chwilę nie dawał o sobie zapomnieć. Na drugi dzień pobytu w szpitalu, po przetoczeniu plazmy(miałam za niską krzepliwość krwi przez przyjmowanie przez tyle miesięcy różnych środków przeciwbólowych) byłam operowana. N a drugi dzień po operacji mogłam już wstać i trochę się przejść po oddziale szpitalnym. Teraz mija już przeszło miesiąc od operacji i tak jak obiecał Pan Doktor rwa kulszowa nie powróciła. Czeka mnie jeszcze oczywiście rehabilitacja stopy i pobyt w sanatorium, ale nie mam już nieprzespanych nocy i nie faszeruję się lekami. Piszę tak obszerny post aby przekonać wszystkich bojących się operacji, że nie ma się czego bać jeśli trafi się do odpowiedniego lekarza, a takim z pewnością jest dr Andrychowski, który nie tylko jest profesjonalistą w swoim zawodzie ale ma jeż wielkie serce i zawsze czas dla swoich pacjentów. Nie bagatelizuje ich obaw i cierpliwie wysłucha każdego pacjenta. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Panie Doktorze. Dzięki Panu zaczynam na nowo cieszyć się życiem. Na koniec chciałabym jeszcze raz podkreślić, że przepuklin się nie masuje ani nie rozciąga na żadnych sprzętach rehabilitacyjnych. Niestety ja trafiłam na nieuczciwych rehabilitantów którzy łudzili mnie możliwością uniknięcia operacji. Mam nadzieję, że osoby które mają przepuklinę i odwiedzają te forum, nie będą musiały przechodzić przez to co ja, tylko od razu zgłoszą się na operację i trafią na tak wspaniałego lekarza jakim jest z pewnością dr Jarosław Andrychowski.
Wdzięczna pacjentka z Mławy - Jolanta Okońska

Pan docent jest wspanialym lekarzem,zawsze mowie o Panu docencie-
moj docent-Jadwiga Z-Z

Lecznica Lekarzy Specjalistów
Marszałkowska 62/3

Prof. S. Żarski zdiagnozował i operował mi kręgosłup (usunięcie tzw. oponiaka i krążka) a następnie prowadził moją rechabilitację. Uważam Go za wybitnego lekarza!
Andrzej Piechocki

Andrzej Piechocki