Neurochirurg Warszawa

Wojewódzki Szpital Bródnowski

właściwie komentarz nie powinien być potrzebny przy ocenie punktowej, niemniej jednak uważam go za konieczny aby nie było wątpliwości. Jestem świeżo po operacji (28.10.12) usunięcia przepukliny kręgosłupa LS. Do Pana Doktora trafiłam zupełnie przypadkowo i nie sądziłam że są jeszcze tacy lekarze: , specjalista w swojej dziedzinie, a do tego jeszcze cudowny człowiek. Konsultacja nie należała do najdłuższych ale taki był mój przypadek (każdy jest indywidualny), jeżeli miałam jakiekolwiek pytania nie zostały bez odpowiedzi, dowiedziałam się wszelkich szczegółów na temat operacji, poza tym wszystko odbyło się w bardzo ciepłej atmosferze. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za wszystko i serdecznie polecam. A jeśli Ktoś leżał w Klinice Neurochirurgi w szpitalu Bródnowskim, to wie w jakich warunkach pracują lekarze: oddział przepełniony pacjentami w bardzo poważnym stanie, 6-7 godzinne operacje do późnych godzin nocnych, ciągłe konsultacje, w takiej sytuacji każdy człowiek może mieć lepszy lub gorszy nastrój, radzę o tym pomyśleć zanim wyda się niesprawiedliwą opinię na czyjś temat.

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137

Witam mam 50 lat i 35 lat pracy jako ślusarz-spawacz i zniszczone dyski L-3/4 i L-4/5 duży ból w krzyżu , niemożność podjęcia pracy , neurochirurg z Krakowa po zapoznaniu się z dokumentacją i rezonansem stwierdził że muszę mieć operację i to będzie ciężka operacja i daje mi tylko 50% że nie będzie bolało . Dostałem namiary na dr. Sobieraja od siostry i dziękuje za to że mogłem poznać Pana dr. Sobieraja który mnie skonsultował i stwierdził że nie musi być żadnej operacji tylko zabieg P.L.D.D. ( PRZEZSKÓRNA LASEROWA DEKOMPRESJA DYSKU ) i daje mi 98% że nie będzie bolało . Trzy dni na zabiegu w klinice w Olsztynie u Pana dr. Sobieraja i trzy tygodnie oszczędzania się w pozycji leżącej w domu i da się funkcjonować bez bólu . Chciałbym nadmienić że jestem z Krakowa i nie żałuję mojej decyzji ponieważ Pan dr. Sobieraj jest wspaniałym i rzetelnym neurochirurgiem , potrafiącym wszystko spokojnie i rzeczowo wytłumaczyć . A teraz znów do pracy ! DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE !!! ( A w Krakowie mieli mnie pokroić :-(

Opinia dodana przez: Mirosław

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Lekarz w 100% kompetentny, na pytania zadawane tysiąc razy odpowiada cierpliwie tysiąc i pięć razy, wyczerpująco tłumaczy cel i przebieg planowanego zabiegu, dokładnie i nie spiesząc się przeprowadził ze mną wywiad przed zabiegiem i zbadał, po czym zapytał jeszcze, "czy mam do niego jakieś pytania". Oczywiście z pokorą i uśmiechem wysłuchał mnie do końca i odpowiedział na wszystkie moje pytania, tak, że przed samą operacją nie miałam już żadnych wątpliwości, że jestem w rękach świetnego fachowca. Po zabiegu uczestniczył w "pionowaniu" mnie, starał się dość często pytać o moje samopoczucie, w dniu wyjazdu ze szpitala jeszcze przychodził kilkakrotnie tłumacząc dokładnie co mi wolno, czego nie, jakie dolegliwości jeszcze mogę odczuwać a co ma mnie niepokoić. A wszystko to CIERPLIWIE I DOKŁADNIE. Lekarz bardzo dobry, konkretny, cierpliwy, kompetentny, otwarty na pacjenta, wnikliwy, opiekuńczy, bardzo miły i sympatyczny jako człowiek. POLECAM W 100%. Dziękuję za fachową opiekę i pozdrawiam! Beata Z.

Opinia dodana przez: beata_z sebastian.zaleski

Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Doktor JACEK BOGUCKI- znakomity neurochirurg,który uratował mi życie. Smiało tak mogę powiedzieć,ponieważ miałem już myśli samobójcze. Diagnoza była tragiczna: duży nowotwór na środkowej, piersiowej części rdzenia kręgowego, w dodatku wrośnięty w tkankę kostną kręgosłupa. Przestałem chodzić,mogłem jedynie z ogromnym trudem przemieszczać się na kulach. Dalsze zycie na wozku inwalidzkim nie wchodziło w rachubę,ponieważ będąc zawsze aktywnym fizycznie( pracowałem jako dubler-kaskader oraz aktor w filmach akcji), nie wyobrażałem sobie takiej ponurej egzystencji. Doktor Jacek Bogucki podjął się tej niezwykle skomplikowanej i ryzykownej operacji, stawiając mnie NA MOJE WŁASNE NOGI. Operację przeprowadził na oddziale neurochirurgii w Szpitalu Bielańskiem 4 stycznia tego( 2015) roku. Powiedział,że po operacji muszę natychmiast zglosić się na rehabilitację. Znalazlem się na 9 tygodniowej, żmudnej i trudnej rehabilitacji w Zakladzie w Sawicach, gdzie tyydzien po tygodniu uczono mnie na nowo chodzić. Łatwo nie było,ale cel osiągnąłem.Dzięki determinacji i uporowi znowu chodzę. ---Kiedy jesteśmy zdrowi, wydaje się,że to,że chodzimy, wstajemy, siadamy, wspinamy się lub schodzimy ze schodow- to czynnosć normalna, banalna i oczywista, nie zdając sobie sprawy,że może los nam ten przywilej na zawsze odebrać. Teraz doceniłem,że jest to DAR LOSU,że mogę wyjść znowu z domu,nawet bez laski i wykonywac wszystkie czynności, ktore przed chorobą wykonywałem; między innymi ćwiczenia na silowni. WSZYSTKO TO ZAWDZIECZAM MOJEMU ZBAWICIELOWI- DOKTOROWI JACKOWI BOGUCKIEMU, ktory podjął nielatwą decyzję opeacji usunięcia nowotworu w tak newralgicznym miejscu, jakim jest rdzeń kręgowy. Najserdeczniej dziękuję i rekomenduję całym sercem.

Opinia dodana przez: Andrzej Zbrożek

Opinia dodana przez: Karol Zaborowski

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Pan Doktor uratował mi życie. 20 lat temu miałam 15 lat i życie przed sobą. niestety zemdlałam w szkole - okazało się że mam wylew. po wielu perturbacjach trafiłam na oddział neurochirurgii i Pan Doktor Piotr Bojarski zdecydował o mojej operacji. miałam naczyniaka. operacja była trudna, w szpitalu na Banacha miałam dwie ale żyję, chodzę, mówię, myślę. 20 lat spokoju. dziękuję. a co do tych, którzy mówią że jest arogancki - zna swoją wartość. dziękuję

Opinia dodana przez: Anna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Darmedicus Dariusz Michałkiewicz
Wiatraczna 15/U-1

Wspaniały lekarz.
Zarówno w gabinecie prywatnym jak i na oddziale interesuje się pacjentem. Mnie przed 5 laty operował guz w kanale rdzenia. szybko doszedłem do siebie i do dnia dzisiejszego dolegliwości się nie powtórzyły, co chyba świadczy o dobrym, dokładnym usunięcia tego guza.
Poleciłem go wszystkim znajomym i nie słyszałem aby ktoś nie był z tego zadowolony.
Wdzięczny pacjent z Łosic, Andrzej M.

Wspaniały lekarz.
Wdzięczny pacjent z Łosic, Andrzej M.

Opinia dodana przez: Andrzej

Przepraszam, że tak długo to trwało, ale chciałabym tą drogą przekazać WSZYSTKIM lekarzom, pielęgniarkom i pozostałym pracownikom wyrazy wdzięczności i podziękowania za ich pracę i zaangażowanie w trakcie mojej choroby.

Moja operacja (tętniak mózgu) odbyła się 08.08.2013r..Operowana byłam przez dr n.med. Pana Bogusława Kostkiewicza, moim lekarzem prowadzącym był Pan dr Kostyra. Lekarz , który mnie przyjmował na oddział to dr Krzymiński. Z perspektywy czasu uważam, że były to Doskonałe Narzędzia w rękach Pana Boga, które uratowały moje życie. Pomimo kontrowersyjnego stylu bycia dr Kostkiewicza, uważam Go za Dar od Boga na swojej drodze życia, Gdyby nie ON.........
Razem z dr n.med. Michałem Zawadzkim( "naczyniowcem" ze szpitala MSWiA) podjęli decyzję o operacji metodą tradycyjną -zaklipsowanie tętniaka i odrzucili embolizację, jako zbyt ryzykowną .Wyrazy uznania i wdzięczności również dla Pana dr Zawadzkiego.
Pragnę WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do mojego wyzdrowienia, poczynając od dr Kostkiewicza i całego oddziału Neurochirurgii Szpitala MSWiA , kończąc na przemiłych Paniach z sekretariatu -p.Marty i drugiej (przepraszam zapomniałam imienia, ale twarz pamiętam)serdeczne podziękowania, z całego serca przekazując wyrazy uznania i szacunku.
Nie zgadzam się z opinią Anonima z 23.07.2015, ponieważ uważam, że trzeba wybrać, szukając najlepszego specjalisty , czy zależy nam na uprzejmości i sympatii, czy na fachowości, profesjonalności a dopiero na uprzejmości, nie sztuką jest ukrywać się i szkalować innych.
Taką Osobę znalazłam (właściwie mój Mąż -bo to On wówczas podejmował za mnie decyzje)w Osobie Pana Doktora Bogusława Kostkiewicza z Całym Swoim Zespołem. Gorąco polecam .
Urszula Szulińska ( pacjentka operowana 08.08.2013r.)

Opinia dodana przez: Urszula

Szpital Bielański
marymacka

Z początku człowiek zimny, bezlitosny, bez uśmiechu.
Ale gdy człowiek zrozumie całość-siebie, swoją chorobę, zawód wykonywany- lekarz 1klasa! Doskonały, normalny, z czasem zrozumiały i życzliwy.
2razy mnie kroił, za 1razem to mało nie umarłem ze strachu, za drugim razem oddałem sie ze 100% spokojem.

Z początku człowiek zimny, bezlitosny, bez uśmiechu.
Z początku rozmowy dobrze brać głebsze oddechy, lekarz bezpośredni, troche cięzko go zrozumieć,taki zimny, ale wykłada kawe na ławe- i tak powinno być! Jak masz umrzec to i tak umrzesz, ale przynajmniej nie puszcza bajeczek i za to mozna mu dziękować.
Po operacji zajął sie mną jak ojciec a nie jak lekarz. Dziekować Bogu, że mamy w polsce takich chirurgów.

Wojskowy Instytut Medyczny
Szaserów

Witam chce Was wszystkich przestrzec przed tym "lekarzem"..tez mi go polecano. Zamiast pomocy otrzymałam rok więcej strasznego bólu. .standard 3 min wizyta za 250zl zakwalifikowal mnie na operacje dyskopatii szyjnej kazał przyjść na saszerow. Umieralam z bólu dretwienia itp od tygodni a on mnie zapisał za 4 m_ce a dodam że na rezonans ie było już widać ucisk na rdzen. Wytrzymałam ciężko te 4 m_ce nieświadoma konsekwencji ucisku dysku na rdzen bo jak Wy szukający fachowca nie wiedziałam jak się do tego inaczej zabrać i zrobiłam kolejny rezonans gdzie dysk jeszcze bardziej uciska na rdzeń. Następny dzień poszłam bez umówienia do podgorskiego na saszerow pokazać wynik. Łaskawie mnie przyjął i powiedział ze środki na nfz się skończyły i ze operacja przełożona za pół roku w dodatku w Łomży a nie w warszawie i wręcz wygodnie mnie z gabinetu bo nie miał czasu za to wpuścił panią z dużą torba po czym od razu wziął ja na oddział. .... I wtedy do mnie dotarło ze to jakieś jaja. Wtedy szybko poszłam do innych trzech polecanych neurochirurg ów .każdy z nich niedowierza l jak zachował się kolega po fachu bo z uciskiem na rdzeń powinnam być operowana pilnie. Gdyby dalej mnie tak trzymał Podgórski to bym dostała paraliżu. I niech to przeczyta i przestanie ludzi traktować jak przedmioty w dodatku równe i równiejsze .Wybrałam jednego z tych prawdziwych lekarzy i po 2 tyg juz byłam po operacji w Wawie. Nie marnujcie na tego czasu i to prawda że jest bucowaty obraża pacjentów słyszałam na własne uszy jak traktuje niektórych pacjentów i to było nie do wiary. A teraz już minęło ponad rok od opracji i wreszcie napisałam ta opinie bo czegoś takiego nie można odpuszczać.

Opinia dodana przez: angela

Neurochirurdzy w mieście Warszawa