Neurochirurg Warszawa

ENEL-MED

Mimo, że wizytę miałam umówioną na daną godzinę, to do gabinetu weszłam z godzinnym opóźnieniem!!! Pani doktor była bardzo niesympatyczna. Gdy pokazałam jej opis wcześniejszego rezonansu magnetycznego, powiedział, że ona nie patrzy na jakieś świstki, jak nie mam zdjęć to ona na nic nie będzie patrzyć i niczego słuchać. Gdy poprosiłam o skierowanie na rezonans magnetyczny kręgosłupa (2 razy leżałam już w szpitalu), i spytałam czy będzie to cały kręgosłup, odpowiedział, że chyba zwariowałam...człego kręgosłupa??? Napewno więcej nie odwiedzę tego lekarza!!! Widać jak dużo wolnych terminów jest do Pani Barbary a do innych lekarzy trzeba czekać po 2 tygodnie lub dłużej. Porażka

Neurochirurg Warszawa lekarz Joanna Pęska

lekarz Joanna Pęska

Rehabilitant, Neurolog dziecięcy

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Bardzo dobry lekarz, zna sie na rzeczy,wizyta konkretna i fachowa.Poza tym b mila, swietne podejscie do dzieci

Opinia dodana przez: ANNA

Lekmed
Świetlików 3

miałam operację w 2012 roku na odcinku C2-C3. Lekarz Lis jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Szybko skierował mnie na operację, która sam wykonał. Był ucisk na rdzeń kręgowy oraz b.duże mrowienie wokół szyi i na plecach. Operacja się udała jednak mrowienie pozostało w dalszym ciągu . Po roku od operacji byłam na wizycie oczywiście prywatnie - lekarz oświadczył że tak musi być i nakazał rehabilitację. Ciągle się rehabilituje a mrowienie nie ustępuje. Nie wiem co mam robić dalej. Nie polecam tego lekarza. Chociaż jest bardzo miły to jednak również nastawiony jest tylko na duży zarobek.

NZOZ Renort
ulica Teligi 5

Podzielam pozytywne opinie innych pacjentow. Ten doktor jest w 100% w porzadku. Skuteczny. Ale niestety pracuje on w nieeleganckej przychodni o nazwie Renort. Zostalam napastowana przez recepcjonistke firmy Renort a jestem po zatorze pluc bo lekarz-ortopeda zapomnial mi zapisac zastrzyki przeciwzakrzepowe na czas gipsu. Nie dosc ,ze mi lekarz-ortopeda zator zafundowal, wzrok uszkodzil to jakas fatalna pani w recepcji firmy Renort mnie dodatkowo poturbowala. Nie skorzystam juz z uslug firmy Renort wiecej. Takze doktor Prokopienko utracil pacjenta dzieki recepcjonistce swej firmy. Nie chcialabym sie zwracac po pomoc do placowek ,ktore dodaja do traumy i zatrudniaja pracownikow o fatalnej kulturze osobistej. Dziekuje temu doktorowi oczywiscie za wysilek wlozony w moj przypadek.

Opinia dodana przez: Joanna

ALFA LEK
ul. Nowy Świat 58A.

Lekarz kompetentny bo przecież jest neurochirurgiem od lat.

Na ty m koniec wiem ze UDAŁO się jej pomoć kilku osobą, dzieki bogu mogę cięszyć się teraz lepszym stanem.

Lekarz kompetentny bo przecież jest neurochirurgiem od lat.

Ja mam tylko nadzieję ze będzie jej dane cierpieć tak bardzo jak muszą cierpieć względnie zdrowi sportowcy którzy zostali do niej skierowani. Mała przepuklina, szybki zabieg....pacjent najpierw musi przeżyć spotkanie z gigantycznym bółem potem z nagłą zmianą postawy miłej lekarki, potem całkowita ignorancja i uciekanie przed rodzina unikanie telefonów, nagle nawet nie ma jej w prywatnej przychodni. Zkażenia gronkowcem ,przebity worek oponowy klejenie pacjentów klejem na szybko pod scianą bo nagle zaczyna wyciekac z nich plyn rdzeniowo mózgowy, poparzenia korzeni rdzeniowych itp. to tylko kropla w morzu na co stac pzretuszowaną starą lekarz. American dream naszej Pani kat nie spełnia sie w polsce metody jej leczenie już dawno zostały wycofane z zachodnich klinik.

Postawę Pani Barczewskiej Moniki Neurochirurga z MSWIA I Olsztyna można obejrzeć w spocie UWAGA, ucieka od kamer niczym złodziej przyłapany na gorącym uczynku.

Msam nadzieję ze kiedyś poczuje krzywdę którą obdarowała innych. Nigdy jej nie wybaczę. Ona śpi spokojnie a moje życie leglo w gruzach już dawno, Wyglądam jak zwykły młody człowiek nikt nie uwierzy jaki bół noszę w sobie i z czym musze się mierzyc kazdego dnia.

Co dzień rano zastanawiam się czy uda mi się przeżyc, myśli o odebraniu sobie życia odkładam z dnia na dzień. Neuralgie są tak silne ze gdyby nie osobą która tak bardzo mnie kocha i wspiera już dawno by mnie nie bylo.

PS

Niesamowita lojalność wobec siebie Pomiędzy Andrzejem Sobierajem Maksymowiczem i Barczewską jest godna podziwu ale tylko na pozór....w spotkaniach w cztery oczy Panowie potrafią powiedzieć to nie ja spieprzyłem tą operację więc czego odemnie oczekujesz........pomocy?....na to za póżno tera musisz nauczyć się żyć z bólem.

Nienawidze Cię Moniko Barczewska i życzę ci Wszystkiego co najgorsze...niech twoi bliscy będą tak bezradni jak moi bliscy pragnący choć chwili z usmiechem na mojej twarzy. A ty Patrz im wtedy w oczy i czuj to co my skrzywdzeni prze ciebie....za wcześnie i niesłusznie

Neurochirurg Warszawa prof. Mirosław Ząbek

Centrum Gamma Knife Warszawa
ul. Kondratowicza 8, budynek H, Warszawa
Bródno, Warszawa

Godny polecenia cudotwórca człowiek kryształ mistrz nad mistrze i tak by można bez końca dla człowieka ,który czyni cuda rękę prowadzi Mu sam Najwyższy najwyższej klasy specjalista.............

Opinia dodana przez: Robert

Dentis
kondratowicza 18 lok 423

Doktor nie dość, że przesympatyczny to kompetentny. Jako pierwszy powaznie podszedl do mojego problemu. Jedyny zauwazyl, ze faszerowanie 25 latki tramalem to marny pomysl i trzeba zadzialac. Dzieki niemu kilkuletnie męki sie skonczyly- zoperowal mnie panstwowo w Grodzisku. Lata bolu kregoslupa poszly w niepamiec a ja, miesiac po operacji w koncu jestem wolna od lekow i bardziej sprawna niz przed operacją pomimo tego, ze dopiero sprawnosc odzyskuje.

Opinia dodana przez: Mikusia

Nie chce ujmować Panu Profesorowi kompetencji, bo pewnie wielu pacjentom pomógł. Moja diagnoza brzmiała- : nie może pani mieć tętniaka tętnicy kręgowej, bo jest to bardzo rzadko występujące schorzenie" - dodam, że profesor nie spojrzał nawet na płytę z badaniem.
Po kolejnych badaniach w innych placówkach rozpoznano u mnie trzy tętniaki tejże tętnicy.
Cena wizyty 200 zł- czas wizyty 8 minut, a w międzyczasie odebrane trzy telefony PRYWATNE.
osobiście ...

osobiście ja byłam zdegustowana sposobem, w jaki profesor postawił moją diagnozę.

Opinia dodana przez: Iza

neurochirurgia ul sobieskiego

ktos mi powiedzial ze ona nie zyje...

ktos mi powiedzial ze ona nie zyje...

Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"

Wiem że już nie ma Pana doktora wśród nas i jest mi z tego powodu bardzo przykro .Z głębokim żalem składam najszczersze kondolencje rodzinie doktora Adama Walencika.Moja córka nie raz była pod opieką dr.i wiedziałam że jest w dobrych i fachowych rękach .Dziękujemy doktorze za opieke Agatka J. z Gdyni wraz z mamą.

Neurochirurdzy w mieście Warszawa