Wola

ortodoncja bemowo
widawska 19

Jestem pacjentką Pani doktor. Skończyłam leczenie parę tygodni temu i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Pani Joanna jest osobą niezwykle kompetentną, przesympatyczną i bez wątpienia godną polecenia.

Ginekolog Piaseczno lekarz Paweł Tomasik

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Do pana doktora trafiłam dwa razy. Za każdym razem wykazywał bardzo duże kompetencje, uważnie słuchał, zadawał pytania i wyczerpująco odpowiadał na moje niepewności, dostawałam też wiele dodatkowych informacji, rad, zaleceń, delikatnie przeprowadzał badanie. Zrobił absolutnie wszystko co do jego obowiązków należało plus dla pewności zrobił mi dodatkowe badanie usg po wizycie (poświęcił mi czas, za który nikt mu nie płacił, to rzadko spotykane). Bardzo jestem mu wdzięczna. Gdybym mogła sobie pozwolić na stałe wizyty prywatne u ginekologa, to chodziłabym do niego (i nie pisała tej opinii, żeby nie robić sobie kolejek ;) Polecam!!!

Ginekolog Warszawa lekarz Magdalena Hołownia

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64

Goraco polecam pania ginekolog. Pełen profesjonalizm Czułam sie bardzo komfotowo co w przypadku takiego lekarza jest kluczowe. Jeszcze raz polecam

98-220 Zduńska Wola, ul. Kobusiewicza 45
98-220 Zduńska Wola

kompetentny, uprzejmy, rzeczowy lekarz

kompetentny, uprzejmy, rzeczowy lekarz

gabinet stomatologiczny
stalowa wola ul.okulickiego 8/11pietro kod drzwi 222
37-450 Stalowa Wola

dzieki pani dr, wyleczylam sie z leku przed zabiegami stomatologicznymi,bardzo mila i profesjonalna obsluga

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Erazma Ciołka 11

Świetny stomatolog. Polecam bardzo:) Zna się na tym co robi. Doskonale wyjaśnia o co chodzi i co bedzie robic. Zawsze uśmiechnieta:)

NZOZ Przychodnia Wolska
ulica Wolska 68/72

z czystym sumieniem polecam, lekarz z powołania, profesjonalizm, niespotykane podejście do pacjenta, jeden z nielicznych, który rozmawia również z bliskimi chorego

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Ciołka 11

Bardzo dobry lekarz. Leczy na ulicy Ciołka. Serdecznie polecam.

Bardzo dobry lekarz. Leczy na ulicy Ciołka. Serdecznie polecam.

Doroszewskiego 7/48

Bardzo dobra lekarz - miła, sympatyczna, profesjonalna i szanująca pacjenta. Ma znakomite podejście i słucha chorego. Polecam.

Opinia dodana przez: Kuba

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Wspaniały lekarz,doskonale współpracujący z pacjentem.Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną,potrafi słuchać ,metody leczenia przynoszą efekty.

Opinia dodana przez: Edyta